قدرت است که از یک می آید!

Home  >>  Uncategorized  >>   قدرت است که از یک می آید!

قدرت است که از یک می آید!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

اوه خداي من مای

خانم، پای لاگو

و پائولا, با تمام بررسی های بزرگ خود را -هر دو کلامی و در غیر این صورت, واقعا, واقعا خود را در این یکی پیشی!

کنتس، من خیلی التماس به بوسه پای خود را (او واقعا دوست ندارد مردم دست زدن به او، بنابراین اتفاق نمی افتد، من خودم) - - برای این یکی، شما ضربه ناخن بر روی سر حتی بیشتر!

او یک خانم مسن تر است، و ذهن او به عنوان تیز مثل همیشه است، و او همه این را به خوبی بررسی می کند، بنابراین تحلیلی، و راه او به پایان می رسد بررسی خود را با «او کامل فتح خود را با ساخت او بنده او» - خوب - پائولا - ذهن خود را به من بنده خود را به هر حال ساخته شده است.

من فکر ميکنم خانم يا کنتس پائولا اينو ميدونه

به هر حال

این کتاب «مای دوشیزه یا زن جوان هندی دوست داشتنی من», بود, به عنوان من پائولا گفت پس از او آن را بخوانید - واقعا در جریان نوشته شده!

من حتي سووي رو نديدم

(قبل از نوشتن آن).

این یک نگاه او به من در wechat داد, چند کلمه «نه, کار خود را!» - که بسیار شبیه به فراموش نشدنی شاهزاده خانم Joanie آن را انجام داد!

همانطور که پائولا در بررسی می گوید...

احساسات مهم هستند، نه فقط فيزيکي.

درست است، خانم - همانطور که می گویید، «چه حیف بزرگ» اکثر بچه ها این کار را نمی کنند!! هاها.

«مبادله نگاه ها باعث می شود که مرد فراموش شود» - خیلی درست است!!!!!! اغلب اوقات، و بیشتر از زمان، یک نگاه آن را انجام می دهد، یک نگاه تنها او، یک کلمه از او، همه می آید از ناخودآگاه از این رو قدرت پشت که یک عمل!

و من بسیار هر دو در آن نوشته شده است، و اثر ناخودآگاه بر زندگی خود را به طور کلی - آن است که واقعا نیروی محرکه همه چیز اگر شما رانش من دریافت کنید.

اگر شما مایل به جذب femdom, شما شرایط و آموزش ناخودآگاه اول, این تنها راه آن اتفاق خواهد افتاد است (اگر شما واقعا به آن هستید, این باید طبیعی به شما, بسیار شبیه به یک اردک مصرف به آب, اما من ارائه راهنمایی لازم برای حرکت روند در به هر حال... و تصدیق بیش از حد!)

به هر حال

که - این است.

برو به صفحه بررسی، دریافت کتاب در حال حاضر.

و این، واقعا! مال من مای... ههه

بهترین،

مایک واتسون

%d bloggers like this: