Sú chlapci, ktorí cmúľajú vtáka „gay“?

Home  >>  Uncategorized  >>   Sú chlapci, ktorí cmúľajú vtáka „gay“?

Sú chlapci, ktorí cmúľajú vtáka „gay“?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Vážený čitateľ,

Zatiaľ čo rada tu má byť prevzatá z hľadiska BDSM, pravdou je, že rada je rovnako použiteľná aj z hľadiska vanilky.

Odstráňte časť „cuck“ a odkazy na femdom a to, čo vám zostalo, je vaša odpoveď.

Stručne povedané, peklo nie - jednoduchý akt výpadku iného muža, bez ohľadu na to, ako láskyplne, neznamená v mojej knihe vás „gay“... a pokiaľ ide o dlhú odpoveď, a prečo a prečo, ČÍTAJTE ĎALEJ!

Späť pred pár rokmi, keď som prvýkrát napsal „Cuck Central“, skutočne DEFINITÍVNY sprievodca pre tých z vás, ktorí sú „boľavé“ (slovná hračka určená), hehe, byť paroháč, sissified a ďalšie, Naozaj som netušil, že by vzlietnuť, ako to urobil.

V skutočnosti by som neklamal, aby som vám povedal, že po knihách „indickej bohyne“ (a to sú čisto romány) - TÁTO konkrétna kniha „ako na to“ alebo manuálna, ako ju radšej nazývam, skutočne otriasla svetom fetišov.

Nary týždeň prechádza bez toho, aby to naplnilo môj zoznam predajov, a vzhľadom na počet chlapcov, ktorí majú latentné „homosexuálne“ tendencie a túžbu sať kohút (čo je naozaj veľa toho, čo je paroháč sa scvrkáva, hehe - - ten krásny kohút, hriadeľ, žiariace, deravá hlava, gule... jeho zadok... kretén a zadok CRACK... UCTIEVAJTE ho, ako ju robíte...)

Ale nechám sa uniesť, nie?

Toto nie je článok o tom, čo je také obrovské zapnutie (alebo najväčšie zapnutie, na to príde) o tom, že je paroháč, a prečo je to taká horúca fantázia pre veľa ľudí.

Ide o ďalšiu horiacu otázku, alebo skutočne CONUNDRUM, ktorú ľudia majú - vrátane mužov a žien!

Svetovo preslávený a najpredávanejší Cuck Central - 16 spôsobov, ako skutočne premeniť do paroháč, ktorý ste vždy chceli byť Mike Watson. K dispozícii na

Celý „som gay, ak to urobím“ hlavolam

Alebo „Je gay“, ak chce byť paroháč myšlienka.

Alebo „naozaj ma miluje“, ak chce byť paroháč (a to povedala pani Su, cuckoldress au extraordinnaire, ak to môžem povedať, uzavreté a vyrovnané iba princeznou Joanie - ak ste niekedy v Shenzhene, Čína - pusť mi riadok, a uvidím, či vy dvaja môžete pripojiť, hehe). ale znova, ďalší príspevok tam.

Toľko písať, toľko robiť, taký málo času, a tak by to malo byť pre skutočnú sissy slúžiacu jej pani, ako som v súčasnosti!

Hehe (tak mi pripomeňte, ak sa čoskoro nedostanem k vyššie uvedeným dvom témam.)

Každopádne, zatiaľ čo paroháč a m-on-m fantázie sú niečo veľa chlapcov sú do, vzácnych pár bude skutočne niekedy hovoriť o tom otvorene (na rozdiel od žien, ktoré sú všeobecne oveľa otvorenejšie, pokiaľ ide o rozprávanie o homosexuálnych túžbach - a vzťahoch - rovnako ako polyandrous vzťahy všeobecne).

Je kľúčové poznamenať, že väčšina chlapcov s týmto druhom fetišu sú zvyčajne presvedčení alfa samci v „skutočných“ životných situáciách. Iste, niektoré z tipov pod vás premenia na dokonalú beta verziu... ale ak ste dosť alfa na to, aby ste sa obrátili na beta verziu a boli si istí, že ste pre vašu ženu skutočne vzácnym nálezom!

Je tiež kľúčové vyhnúť sa a držať sa ďalej od LABELS.

Spoločnosť nás maľuje do zátvoriek a „pevných“ kategórií, keď je pravda, že je to všetko o odtieňoch šedej pre každého jednotlivca.

Poznáme napríklad jednu osobu, ktorá je „skutočne“ submisívna 24/7?

Dokonca aj zamknutý a cudný muž sa často dostane do argumentov so svojou Dominou... aj keď zdvorilými!

Dokonca aj tie najprísnejšie a najkrutejšie (hej, to je niekedy dobré!) Dominantné dámy budú niekedy jednoducho chcieť byť „držané“ mužom, s ktorými sú vo vzťahu. Znamená to, že sú v dôsledku toho menej dominantné?

Nie všetci, môj priateľ.

Je to o odtieňoch šedej, a teraz horiace otázka.

Ste „gay“, ak cicať vtáka?

No, môj vziať na to je toto.

Ak snívate o skutočnom VZŤAHU s osobou rovnakého pohlavia, až potom sa začneme dostávať na „gay“ alebo „lesbické“ územie.

Nie že by s tým bolo niečo zlé, ale vo veľkej väčšine prípadov tí, ktorí sú paroháčaní, nikdy nepomysleli na skutočný vzťah s akoukoľvek inou časťou človeka ako jeho penis, gule a zadok - a ďalšie súvisiace hry!

To vás nerobí homosexuálom. To jednoducho hovorí, že chcete preskúmať a byť v kontakte so svojou ženskou stránkou a ODOSLAŤ!

Existuje obrovský, obrovský rozdiel medzi užívaním homosexuálnych stretnutí a „homosexuálom“.

Ďalej viac, aj keď vás to klasifikuje ako homosexuála - - koho to naozaj zaujíma?

Tak dlho, ako ste pohodlní hlboko vo vnútri s tým, čo robíte, a tak sú vaši partneri, ktorí naozaj záleží na tom, čo si ľudia myslia?

Naozaj na tom nezáleží - takže nenechajte tieto myšlienky zakaliť vašu zábavu! Spomínam to len preto, že uvedená otázka je prvá vec, ktorá sa objaví v mysliach väčšiny ľudí, keď sa vychováva paroháč, a zvyčajne zápasí s časťou človeka, ktorý chce „pustiť“ - a nakoniec, kvôli sociálnej podmienke, vyhráva.

To je naozaj smutné, pretože sa nikdy nemôžete skutočne dostať preč od svojich najzákladnejších túžob a kto ste naozaj hlboko vo vnútri.

Horúce parenie „Cuckold Compilations“ od Mika Watsona. k dispozícii na

Urobte sľub, aby ste si potvrdili, že ak sa vám naozaj páči podanie alebo poníženie - alebo olizovanie guličiek iného muža, ako by ste chceli, aby ste boli olízaní - - alebo čokoľvek takého charakteru, potom za predpokladu, že je to KONSENSUÁLNE, s tým nie je nič zlé!

Opakujte to pre seba znova a znova. Tiež si potvrďte (ak ste muž), že NENECHÁTE „spoločenské mravy“ diktovať, čo si môžete alebo nemôžete vychutnať, alebo ako budete žiť svoj život vo všeobecnosti!

Ako Claude Bristol správne poznamenal v Magic of Veriacich, „Opakovanie rovnakých spevov, rovnaké zaklínadla, rovnaké afirmácie vedie k viere a akonáhle sa táto viera stane hlboko usadeným presvedčením, veci sa majú stať“.

Verte mi, akonáhle necháte svoje podvedomie uvoľniť, pokiaľ ide o sledovanie toho, čo naozaj chce - - zázraky môžu - - a do sa stane!

Najlepšie,

Mike Watson

PS - Uistite sa, že tiež, pozrite sa na zbierku kníh o indickej femdom (zrejme čoraz populárnejšia téma) na nasledujúcej adrese URL - 

Táto položka sa tu prvýkrát objavila - - ale pretože Medium zakázalo účet, dobre... tu ide sem!

%d bloggers like this: