Pse I LOVE këmbë plasaritur Madam!

(PS - në fillim, kjo u shkrua për herë të parë më 14 qershor 2020 - lidhje kanonike KËTU - - por që nga dumbasses në Medium ndaluar atë - hehe, këtu shkon!)

(dhe PS #2 - nëse mund të mendosh këmbët e të cilëve vijnë PARË në foto - ju merrni një çmim të veçantë! Jo, ata nuk janë Bao Bao Ma'am, hehe).

Sepse ata bërtasin adhurim. DJALË!

Kjo është e drejtë. Adhurimi!

Dhe si unë mund të dëgjoj Madam Bao cackling larg në këtë, duke shikuar në mua me atë vështrim në sy - së bashku me Madam Sophia, fqinji im në vendin fqinj, bukur Miss V (një tjetër fqinj i jetës reale) dhe shumë, shumë gra të tjera të mrekullueshme dhe krejtësisht dominuese që unë në dukje tërhequr për veten time si insekte në një flakë, një mendimi vjen në mendje nga të gjithë të tjerët!

Faleminderit, zonjë!

Vendi im është gjithmonë në këmbët tuaja — në të vërtetë, NËN to! ;)

E di vendin tuaj, BOY!

Dhe është e vërtetë, miku im. Nëse ju jeni një dashnor i vërtetë femdom, QË, më shumë se çdo gjë tjetër duhet të jetë në krye të mendjes tuaj (dhe unë do të thotë truri juaj — jo kokën tuaj të vogël, djalë!).

Është gjithmonë për të, djalë. Pjesa tjetër vijon pas kësaj, dhe kjo është vetëm një fakt i si dashnor vërtetë femdom duhet të pranojë të vërtetë përjetuar gëzimet e duke u marrë në dorë dhe në pronësi, lock (pun qëllim! ;), aksioneve. dhe BARREL!

Dhe sa për këmbë plasaritur?

E pra, ata janë sexy si ferr, sepse.

Ata janë këmbët e saj! Ata janë thembra e saj! Dhe pa marrë parasysh se çfarë meritojnë adhurimin dhe trashje. Dhe nëse duhet t'ju them pse, ndoshta nuk duhet të jeni në këtë faqe, miku im.

Dhe 2... sepse ata bërtasin ADHURIMIN.

Shumë letërsi janë shkruar për thembra të mirë të pampered dhe pedikyruar për gratë, dhe se si ajo “kthehet subs on”, dhe kështu me radhë dhe unë nuk kam domosdoshmërisht një problem me këtë, veçanërisht në qoftë se, dhe si zonja Angie më bëri kaq shpesh, nën (mashkull) është PAGUAR për shërbimin në fjalë.

Çfarë një nxitojnë me të vërtetë! ;)

Findom, I love YOU — dhe zonjat që në mënyrë mirësjellëse pëlqejnë shpërndarjen markë e tyre unike të findom (dhe po, çdo grua është UNIKE;)).

Zonja, ju jeni një mbretëreshë e vërtetë dhe një perëndeshë, dhe ju meritoni të adhuroheni! Page lagu Zonja!

Por, ku është femdom TRUE në gjithë këtë?

Po në lidhje me zonjë që nuk kanë kohë për të shkuar në sallon masazh këmbë, apo sallon për të marrë këmbët e saj bërë?

Po në lidhje me zonjë që është në këmbët e saj gjatë gjithë ditës, dhe këmbët e saj STINK?

Po në lidhje me zonjën që ka qenë i veshur me takë të lartë gjatë gjithë ditës dhe thembra e saj ende erë, edhe pas një dush?

Dhe çfarë lidhje me një zonjë që nuk ka një nën të gatshëm si ende për të.

Ju merrni foto, djalë.

Gratë janë të gjitha gra, dhe të gjitha janë superiore ndaj meshkujve, dhe ata të gjithë meritojnë të adhurohen, dhe më shumë (fillimisht) në qoftë se ata kanë marrë këmbë plasaritur (mendimet e mia që është). sepse ata duhet të jenë të pampered ASAP! Ashtu si edhe gruaja në fjalë.

Vendi i një njeriu është me të vërtetë nën këmbën e një gruaje. përgjithmonë, dhe kjo është privelge juaj si një nën për të parë këmbët e saj të pista, calloused dhe thembra - dhe t'i kthejë ato në më të bukur ndonjëherë, si ajo relakson.. sigurt dhe oh-so-sexily DOMINANT në kontrollin e saj mbi ju!

Kontrolli i saj i plotë..

Ndërsa shikoja këmbët e tjera të rëndësishme (thembra e saj), në fakt pushimi si ajo ishte në kompjuter duke bërë disa punë (po, Madam bën punën e saj, hehe 😉) - diçka më goditi.

Diçka më goditi ndërsa po shkruaja gazetat e mia të përditshme - krejtësisht FALAS, nga rruga, për dashamirët tuaj femdom, dhe ju mund të regjistroheni këtu.

Dhe kjo diçka ishte — Madam Bao, dhe këmbët e saj të bukura ende të plasaritura, dhe shumë më tepër.

Znj Bao, për ata që nuk e dinë është paraqitur në Sin City Diaries - Vëllimi #3, dhe me të drejtë kështu.

Ajo është zonja që më thirri nga blu për një masazh, dhe këmbënguli që unë të marrë një të tillë kur unë nuk e duan të vërtetë një të tillë. dhe nga dint absolut e qëndrimit të saj të fuqishëm siguroi që unë kam asgjë, por një masazh 'relaksues'.

Për çfarë ia vlen, ato masazhet ku vajzat vijnë në shtëpi janë përgjithësisht masazhet e 'përfundimit të lumtur'. Ju, lexuesi i Sin City e di se, por kjo zonjë bëri asgjë, por më jepni një fund të lumtur si ju do të shihni në libër, hehe, dhe më kishte groveling për më shumë.

Si?

E pra, orgazma e shkatërruar (ose orgazmë e pjesshme) dhe përtacia janë pjesë e saj, miku im, dhe unë nuk do ta lejoj mace nga qese plotësisht. Në fund të fundit, Madam Bao meriton më mirë, dhe kjo është ajo për të cilën libri është.

Por e vetmja gjë që unë mbaj mend kur ajo nxorrën këmbët e saj duke qeshur dhe tha “e dashura juaj do të jetë shumë me fat!” (pasi e pagova asaj për një masazh dhe ende fillova të “shtypja këmbët” — nuk mund ta ndihmoja!) është këmbë e saj plasaritur.

Kjo është vendi juaj, BOY!

Është e qartë se ajo që unë isha duke bërë befasuar atë, por ajo e dinte atë thellë poshtë brenda (e cila është arsyeja pse pjesa tjetër e saj ka ndodhur ashtu siç bëri).

Dhe në mënyrë të qartë ajo kurrë nuk kishte pasur një njeri, ose dikush i kushtoj vëmendje (ose sa më shumë) në fund të këmbëve të saj si unë isha, sidomos thembra e saj plasaritur, të cilën ajo ishte duke bërë nivelin e saj më të mirë për të tërhequr larg dhe fshehur, të paktën fillimisht (dhe pas “shtyp” e parë, ajo ishte mjaft e rehatshme për të bërë atë, hehe, dhe bask në dominimi i saj Sheer — si ajo duhet!).

Dhe kar im vetëm u rrit më e vështirë, dhe ajo nuk ishte duke më dhënë një punë dore të vërtetë si ajo duhet.

Zonja, ju lutem bëni atë më të vështirë, unë whined, dhe ajo shikoi në mua në një mënyrë të mërzitur, dhe filloi të.

.. por kjo LOOK ishte e mjaftueshme!

Unë shpërtheu — — me të vërtetë një orgazmë e shkatërruar (ose e pjesshme) që më mbajti me brirë dhe ndërsa kjo nuk është e tërë historia që duhet të shpjegojë pse fjalë për fjalë e luta të kthehej edhe një herë — kjo pasi ajo nuk më dha edhe kohën e plotë që kisha paguar, hehe.

Ajo e dinte se isha një pushover, dhe mori avantazhin e plotë, dhe ajo duhet, ah, por ku ishim ne?

E pra, këmbët e plasaritura shoku im janë një kthesë e vërtetë për mua dhe dyshoj për ndonjë dashnor të vërtetë femdom sepse për mua kjo nënkupton 'një grua tjetër' duke marrë në bandwagon dominuese.

IT nënkupton se gruaja në përgjithësi janë WAY superiore ndaj burrave — madje edhe një zonjë e natës për klientin e saj!

Dhe kjo gjithashtu nënkupton se çdo njeri duhet të jetë gjithmonë nën këmbën e një gruaje, dhe të bëjë atë që Madam Susan dikur më tha kaq shumë, por me klasë.

Bisedoni me thembra të saj, djalë! Njihuni më mirë se vetja!

Po, ata janë të thurur dhe të pista, BOY. Dhe po, ju do t'i adhuroni ata!

Dhe është e vërtetë, dhe ndërsa i masazhoja këmbët e Madam Bao ndërsa qeshi fjalë për fjalë me klientin që paguante duke kërkuar para saj, dhe përfitova plotësisht nga a) duke mohuar orgazmën time dhe b) duke u larguar herët dhe c) duke qenë braty në përgjithësi (asnjë nga të cilat ajo normalisht nuk do të kishte bërë me një njeri të vërtetë - pikërisht e kundërta, hehe, ashtu si zonjat e tjera që kam përmendur në Sin City Ditarët)... mendimet e mia ishin vetëm të një gjëje.

Dhe e pyeta.

“Zonja, a mund t'ju blej disa locion këmbësh?”

“Huh???”

Dhe guffaws se ajo emetoi. mirë, më lejoni të them vetëm se ishte krem mbi tortë.

Dhe a e bleva atë locion?

E pra, ju do të duhet të shikoni librin për të gjetur - por tani për tani, kjo është arsyeja pse unë dua këmbë plasaritur aq shumë sa thembra pampered dhe këmbë - sepse ajo më kujton edhe më befas se ajo është atje për një arsye - për t'u adhuruar, dhe kjo është ajo!

Ashtu si perëndeshë ajo gjithmonë ishte, është, dhe do të jetë! 😉

Faleminderit, zonjë! Shumë e vlerësuar.

Më të mirë

Mike Watson

P.S. — Mos harroni të marr një kopje të Sin City Ditarët — Përpilimi drejtë KETU.

P.S #2 - Sigurohuni gjithashtu dhe shikoni koleksionin tonë të kompilimeve femdom kineze këtu.

You may also like...