Medus, kāpēc tas ir tas, ka slimiem puišiem ir lielākie dicks?

Home  >>  Uncategorized  >>   Medus, kāpēc tas ir tas, ka slimiem puišiem ir lielākie dicks?

Medus, kāpēc tas ir tas, ka slimiem puišiem ir lielākie dicks?

20
May,2020
Spicy Erotic
off

Tas, iespējams, izklausās kaut Sophia Bai man jautāja, vai varbūt neatkārtojamu Madam Su, cuckoldress au extraordinaire.

Vai varbūt Princess Joanie, vai varbūt pat Regal Madam Jojo (vienlaikus kļūst, ka jauki plaša muguras masēt! ?).

Un jebkurā no šiem gadījumiem es gribētu sagaidīt šo jautājumu. Hehe.

Smieklīgi, tas nebija neviens no tiem, kas to lūdza.

Tas bija kaut kas ex draudzene raktuves atpakaļ dienā (wayyyyyyyyy atpakaļ dienā) man jautāja.

Atcerieties, ka meitene es tev teicu par to, ka reiz “sabojājusies” pie māsu un sāka tirādi par mani, kam jādodas uz konsultāciju par manu kāju fetišu?

Es esmu pārliecināts, ka jūs darāt!

Ja esat sekojis man, jūs vismaz darāt, bet tas rada interesantu jautājumu.

Pagājušajā naktī man bija dažādi interesanti sapņi, daļa no šiem sapņiem iesaistot kailus “masāžas” darbiniekus gaida mani... izņemot tie bija MALE, pretstatā tam, ko es rakstīju par Sin City Diaries, hehe.

Vīriešu un muskuļu un Āzijas (ķīniešu Āzijas) funkcijas, cik es atceros, un es atceros šos muskuļu lādes un brūns pert sprauslas.. un viņi sēdēja tur kails ar tiny vidukli... un milzīgs gailis akcentējot, ka tiny viduklis vēl vairāk!

Līdzīgi gailis es redzēju uz slim atpakaļ frants reizi, grūti loceklis gandrīz biezāka nekā mana rokas (kas nav slim!) un perfekti taisni ramdod taisni DONG ar grieztu galvu, frenulum tik skaidri redzams.

Es mēģināšu ievietot šo attēlu savā čivināt, bet tagad - jā, sapnī tas bija sapnis paradīze, izņemot to, ka es atceros, ka pieskaras puika lādes, kamēr viņi mani masēja, sapnī nebija nekādu pazemojošu.

Ja kaut kas, tas bija relaksējoša, un man nav mosties ar grūti par, kā es parasti darīt laikā daži no šiem sapņiem (īpaši pazemojoši tiem)!

Un jebkurā gadījumā atgriezieties pie sākotnējā jautājuma.

Kontinentālajā Ķīnā viņiem ir teiciens, ko es bieži minēju savos rakstos “Ren Pang Qiu Dian”

Citiem vārdiem sakot, tauku cilvēks ir mazs dzimumloceklis.

Un, lai gan tas, bez šaubām, nav viens no šiem uzspridzinātajiem teicieniem, paliek fakts, ka, ja jums ir tik liels vēders, ka jūs neredzat savu locekli, skatoties uz leju - labi, ne tikai vēders ir pārāk liels, bet tas atņem no jūsu dzimumlocekļa, kā arī redzamības ziņā. ar.

Un, ja jūs esat cuck vai māklains tur, iespējams, nav, un, ja ir, tas ir (vai vajadzētu būt) encaged, zēns!

Es zinu, tas ir daudz — kad es esmu labā formā, mani erekcija ir daudz spēcīgāka un mans penis daudz redzamāka un šķiet lielāks too.

Flip pusē, atpakaļ, kad es biju tauku un no formas, man joprojām bija liels penis, bet tas nebija tuvu tik redzams, un es nejutos tuvu tik liels ar visu flab ap apakšējo abs nu!

Un visi slaidi puiši, ko esmu redzējis, vai nu kā cuck, vai kā citādi ir korrobated šo teoriju raktuves, un tas, šķiet, ir taisnība.

Kas attiecas uz tevi, mans dārgais lasītājs — ko jūs domājat?

Sūtīt savā plūsmā atpakaļ - un ļaujiet man zināt!

Labākais

Maiks Vatsons

P.S. - Pārliecinieties, un uzņemt Cuckold Compilations tepat (meka jums cucks tur) -

P.S #2 - Vai esat veikuši apskatīt mūsu pēriens jaunu 16 neticami jaudīgs Femdom apgalvojumi vēl? Ja nē, šeit ir vieta, kur jūs varat -

%d bloggers like this: