جهان معروف بسیار قدردانی مایک واتسون گفتگوی خبرنامه و چرا شما باید به آن مشترک — دوره — بدون جناس در نظر گرفته شده!

این یک اشتراک است که هر علاقه مندان جدی زن سروری باید داشته باشند، دوست من، هر عاشق جدی زن سروری باید این را در لیست اشتراک خود داشته باشد - در اولین زمان تمدید می شود.

Netflix را کنار بگذارید، هر چیز دیگری یا Prime (خوب، نه نخست، هه) - اما تصویر را دریافت می کنید.

و چرا؟

خوب، من آن را در اینجا تایپ نمی کنم، پائولا آن را به خوبی در بررسی فیلم خود از آن می گوید، که من در اینجا ارسال می کنم!

(لینک -

و این، دوست من تنها چیزی است که باید گفت!

سلام پائولا -

با تشکر دوباره - شما واقعا شکست دادن خود را با هر ویدئو عبور! با تشکر از شما برای نسبت دادن افکار در مورد «concieve، باور، رسیدن به» (تحقق اول در ذهن، و سپس در واقعیت!) - این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد، دقیقا همان چیزی است که من نیز می گویم - - البته در کلمات مختلف! و با تشکر از همه چیز دیگری که گفتید - و نوشتید - بله، این خبرنامه زنانه واقعاً اشتراکی است که هر علاقه مندان جدی زن سروری باید در قفسه کتاب، دیجیتال یا موارد دیگر داشته باشند!!!

بله، «تکنولوژی» وابسته به عشق شهوانی همانطور که شما آن را قرار داده اید و ارتباطات وابسته به عشق شهوانی نه تنها در روز افزایش می یابد - بلکه هرگز «متوقف» نمی شود. ههه اینها خواسته های عمیق هستند، همه چیز هر کس می خواهد عمیق در داخل، بنابراین این یکی از قدیمی ترین businesss است، در واقع، اگر شما به آن نگاه کنید که راه!

فیلم ها - آیا شما آن را باور می کنید، مردم در واقع از من خواسته اند که آیا می توانم اسکریپت ها را برای آنها بنویسم. هاه اما من اغلب در مورد ساخت برخی از کتاب های من و غیره به فیلم فکر کرده ام، اگر شانس خود را ارائه دهد - دوست داشتنی خواهد بود - و شما آن را به خوبی می گویید «خبرنامه زنانه که در سراسر جهان به دست آورده است، و کتاب های او که باید به فیلم ساخته شود در تئاتر و سیستم عامل های جریان و غیره لذت ببرید!».

با تشکر از شما - با تشکر از شما - بسیار قدردانی - در همان صفحه همیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهترین،

مایک واتسون

اکنون مشترک شوید، دوست من - اگر فکر می کردید کتاب ها و کتابچه های راهنمای من «چیزی» بودند - خوب، در اینجا نزدیک خواهید شد (بدون جناس)!

بهترین‌ها

مگاوات

You may also like...