Master Malone, penisi juaj është aq e bukur!?

Dhe me të vërtetë është!

Penisi i tij më ka shtyrë të çmendur me epsh gjatë ditëve të fundit, madje edhe kur jam shpenzuar plotësisht - penisi i tij duke dalë nga pantallonat e tij, veshje e çrregullt dhe të gjitha, ajo kurrë nuk dështon të ngjall — dhe më frymëzojnë në “lartësi” më të mëdha -jo penisi im sissy i mençur, por ndryshe!

Master, ti je kaq i bukur!

Dhe penisi juaj është kaq i gjatë dhe i bukur!

Master Wang ishte djalë i fundit, me ato pubes bukuroshe dendur e tij që çuan mua i çmendur me epsh të tillë dhe absolut, por edhe ai nuk ka mjaft të ketë të njëjtin efekt mbi mua si Malone është, çfarë një STUD, ne havent folur edhe përtej normale!

Kar e tij është aq e bukur, gjithmonë HARD!

Gjatë!

Duke treguar lart!

Dhe një sërë topa të bukur, gjithmonë të plotë, ata nuk rri poshtë, ata janë gjithmonë “të ngushtë” — me epsh!

Është kaq e bukur!

Unë kam shkruar kaq shumë odes në penisin e tij, unë nuk e di se ku të fillojë!

Ndoshta KJO do të ishte një pikë e mirë, përndryshe, Google është miku juaj.

Dhe emri i tij, ose kështu që unë mendoj se është Malone — tingëllon aq e bukur! Master Perfect Malone, Dong gjatë Malong, të gjitha tingëllon në mënyrë MANLY dhe e bukur!

??? Master Unë aq sissy të dua, unë do të puth këmbët tuaja, çdo gishtin 10 herë, dhe lutem për të parë vetëm maja e penisit tuaj!

Dhe aty qëndron nub, pun me qëllim, I love dong, gjithë dong, por HEAD është nicest në këtë rast!

Në Penis Central kam shkruar për këtë lloj dong, por jo drejtpërdrejt.

Dhe unë nuk e kam mjaft të përqëndrohet në kokë në një nga pikat, por...

Penisi Qendror nga Mike Watson

... Dong tij, është prerë. Është e gjatë. YUM!

Është e ngushtë, por jo aq e ngushtë që nuk ndihet mirë!

Por kjo bosht të gjatë është aq adhurim i denjë, lëkura në mënyrë të qetë, por UNDERSIDE, pjesa më e ndjeshme e penisit të bukur Master, underside është lakuar lart!

Vrima e tij shurrë është aq e bukur, unë mund të erë atë milje larg!

KREU i tij, atë kokë me shkëlqim penisi, më shtyu i çmendur, Master, do ta puthja gjithë ditën, dhe me të vërtetë, Master po më injoron tani, por unë promovoj penisin e tij çdo ditë, është kaq e bukur!

Ndërsa masazh këmbët e gruas sime ndërsa ajo shuplakë, shkelma, dhe ndryshe bitches — dhe injoron mua- duke i dhënë asaj një pedikyr me këmbën tjetër mbi shpatullën time, ndërsa duke i dhënë kokën natën, të gjitha mendimet e zakonshme femdom janë atje.

Massaging këmbët e saj si ajo dëshiron.

Duke shtypur këmbët e saj si ajo dëshiron!

Më e rëndësishmja jo vetëm shuplaka atë si ajo dëshiron — por duke lypur për të lëpirë atë! — dhe duke e falënderuar atë me bollëk për gjërat që shumica e njerëzve nuk do të bënin kurrë, dhe zonat askush nuk do të “donte” dmth. shkurre të pashkëlluara, sqetull, dhe... mirë, VULVA e saj e bukur!

Edhe në periudhën e saj, unë bëj atë!

I heq tamponët e saj, dhe unë...

E gjitha, gjithmonë boils poshtë për të... progresion natyror unë flas për aq shpesh në Cock Adhurimi për Sissies dhe Faggots!

Cock Adhurimi për Sissies dhe Faggots nga Mike Watson

Këmbët dhe karin, djalë!

Këmbët dhe COCK!

Dhe kjo është ajo, një progresion natyror që mund të injoroni, por është gjithmonë atje!

Unë mendoj për Dong gjatë gjithë kohës malone, madje edhe kur shtypni këmbët e saj, unë thith gishtërinjtë e Madam-së si unë do dong tij, kokë, Madam e do atë!

I pëshpërit gjëra sexy rreth TIJ ndërsa i lutem asaj që të denigrojë mua, trupin tim, penisin tim - të cilin ajo do gjithsesi, por ajo e do atë kur unë kërcënoj ndërsa kënaqem e saj!

Është e gjitha që ka rëndësi, Dong gjatë Malone është ajo që meriton kënaqësi, Unë kam dëshirë që të mund të rrinë përgjithmonë atë në fytyrën time, kokë duke treguar lart, stil Spongejoe Bob, kështu që unë mund të ketë topat e tij të bukur në gojën time, ndërsa ndezur ndezur (gjuha jashtë! GOON!) në boshtin e tij të gjatë, dhe puthur atë gjatë gjithë ditës...

Malone Zotëri, ju jeni aq e bukur!

Penisi juaj është me të vërtetë (për Zonja dhe veten time) ajo që unë jam duke punuar deri në!

Dhe unë kështu dua atë me një kurvar të vërtetë si ju, jo dikush si unë që është një kurvar në palestër, mjerë DUD në dhomë gjumi!

Ju pëlqen vetëm penisi i djalit!

Rachna Zonja, keni qenë aq e DREJTË, dhe kështu e bukur!

Pyes veten se çfarë po bën Malone Sir.

Pyes veten nëse penisi i tij është i dobët, dhe nëse ai është duke ecur rreth siç kam shkruar në një rrëfim motër këtu!

Kjo është kaq sexy, një njeri i gjatë dong - një njeri i vërtetë - lëkundje si ai ecën, topa gjithashtu, sytë e mi janë hyponotized nga dong lëkundje, dhe HEAD, zakonisht lagësht pas seksit!

AQ E BUKUR!!!

E pra, miku im, KJO mund të jetë një tjetër rrëfim sissy për veten, dhe siç kam shkruar në Twitter këtë mëngjes, Rrëfimi ndaj Atit - Nënës - ose Sissy Mike kurrë nuk e ndjeu këtë mirë.

Hehe.

Të gjitha në lidhje me komunikimin e ndershëm dhe të hapur nga zemra.

Ju Gotta duan të bëjnë atë të parë pse!

Dhe edhe nëse rrëfej veten, ose SO tuaj, ose kushdo që, nëse e bëni atë natyrshëm dhe me një zemër të hapur, shanset janë fara juaj (pun!) do të lulëzojë në atë që ju me të vërtetë dëshironi!

OK, mjaft nga kjo - ose Dong Master përsëri?

Kjo kokë është aq e bukur, unë pyes veten se çfarë është duke bërë.

Oh, më vjen keq, Master Malone!

është — atë që ai po bën!

Si Madam margaritar me të drejtë referuar penisit kurvar si “ai”!

Dhe kjo është ajo.

Kthehu së shpejti!

Më të mirë,

Mike Watson

PS — Duke folur për Rrëfimet Sissy, këtu është kursi ynë i fundit — flakëron HOT —

Rrëfimet motër nga Mike Watson

Merrni atë TANI.

(Kjo sissy vetëm mësuar se si për të përzënë. Ajo është kaq krenare për këtë! Muah! Unë të dua të gjithë!?) Krenaria motër! Gati për të shërbyer! JU!

?

Ju do të love it!

Dhe, dërgoni në rrëfimet tuaja si komente ose email në qoftë se ju zgjidhni kështu, unë do të ndajnë 'em me botën (dhe nuk do të jetë i turpshëm, ne të gjithë kemi ato mendime!) .

Ata kurrë nuk do të largohen as. Më mirë PRANOJNË ATË!

You may also like...