Zlato, proč mají štíhlí chlapi největší ptáky?

Home  >>  Uncategorized  >>   Zlato, proč mají štíhlí chlapi největší ptáky?

Zlato, proč mají štíhlí chlapi největší ptáky?

20
May,2020
Spicy Erotic
off

Pravděpodobně to zní jako něco, co se mě zeptala Sophia Bai, nebo možná nenapodobitelná Madam Su, cuckoldress au extraordinaire.

Nebo snad princezna Joanie, nebo snad dokonce královská Madam Jojo (zatímco se masíruje ta krásná široká záda! ?).

A v každém z těchto případů bych očekával tuto otázku. Hehe.

Zvláštní věc, nebyl to nikdo z nich, kdo se na to ptal.

To bylo něco, co moje bývalá přítelkyně v té době (wayyyyyyyyy zpět v den) zeptal se mě.

Vzpomeňte si na dívku, kterou jsem vám o tom řekl, jakmile se „rozpadla“ poblíž spolku a začala na tirádě o tom, že musím jít na poradenství pro můj fetiš nohou?

Jsem si jistá, že ano!

Pokud jste mě sledovali, děláš, alespoň, ale vyvolává zajímavou otázku.

Včera v noci jsem měl různé zajímavé sny, část těch snů zahrnujících nahé „masážní“ pracovníky, kteří na mě čekali.. kromě toho, že byli MUŽI, na rozdíl od toho, o čem jsem psal v Sin City Diaries, hehe.

Mužský a svalnatý a asijský (Čínský asijský) funkce, pokud si pamatuji, a pamatuji si ty svalnaté truhly a hnědé bradavky... a seděli tam nahí s malým pasem... a obrovský penis zdůrazňující ten malý pas ještě dále!

Stejně jako kohout, který jsem jednou viděl na štíhlém zadním vole, tvrdý člen téměř silnější než moje zápěstí (což není štíhlé!) a PERFEKTNĚ rovný ramdod rovný DONG s řezanou hlavou, frenulum tak jasně viditelné.

Pokusím se zveřejnit ten obrázek na mém Twitteru, ale prozatím - jo, ve snu to byl ráj cuck, kromě toho, že si pamatuji, jak jsem se dotkl truhly toho chlapa, zatímco mě masírovali, ve snu nebylo žádné ponižující.

Pokud něco, bylo to relaxační, a já jsem se neprobudil s tvrdým, jak obvykle dělám během některých z těchto snů (zejména ty ponižující)!

A v každém případě zpět k původní otázce.

V Číně mají rčení, které jsem často zmínil ve svých spisech „Ren Pang Qiu Dian“

Jinými slovy tlustý muž má malý penis.

A i když je to bezpochyby jedno z těch bombastických výroků, faktem zůstává, že pokud máte břicho tak velké, že nevidíte svého ptáka, když se podíváte dolů - - no, nejen břicho je příliš velké, ale také to bere z vašeho ptáka, pokud jde o viditelnost. s.

A pokud jste cuck nebo sissy, pravděpodobně to tak není, a pokud ano, to je (nebo by měl být) uvězněn, chlapec!

Vím to hodně - když jsem v dobré kondici, moje erekce jsou mnohem silnější a můj péro mnohem viditelnější a zdá se také větší.

Otočná strana, zpět, když jsem byl tlustý a mimo tvar, Stále jsem měl velký péro, ale nebylo to tak viditelné, a necítil jsem se tak velký se všemi flab kolem spodních břišních svalů!

A všichni štíhlí kluci, které jsem viděl, buď jako cuck, nebo jinak potvrdili tuto moji teorii, a zdá se, že je to pravda.

Co se týče vás, můj drahý čtenáři - co si myslíte?

Pošlete svůj zdroj zpět - a dejte mi vědět!

Nejlepší

Mike Watson

PS. - Ujistěte se a vyzvedněte si kompilace Cuckold přímo tady (Mekka pro vás tam venku) -

P.S #2 - Podívali jste se na naše výprask nové 16 NEUVĚŘITELNĚ VÝKONNÉ Femdom Affirmations? Pokud ne, tady je místo, kde můžete -

%d bloggers like this: