למה אני אוהב את העקבים הסדוקים של הגברת!

(נ. ב. - בתחילת הדרך, זה נכתב לראשונה ב- 14 ביוני 2020 - קישור קנוני כאן - - אבל מאז dumbasses ב בינוני אסר את זה - hehe, הנה goeth!)

(ו PS #2 - אם אתה יכול לנחש מי העקבים לבוא הראשון בתמונה - אתה מקבל פרס מיוחד! לא, הם לא באו באו של גברתי, hehe).

כי הם צועקים פולחן. ילד!

זה נכון. פולחן!

וכפי שאני יכול לשמוע את מאדאם באו מקרקרת בזה, מביטה בי במבט הזה בעיניים - יחד עם מאדאם סופיה, השכנה הסמוכה שלי, מיס V המקסימה (שכנה אחרת בחיים האמיתיים) ועוד הרבה נשים מדהימות ודומיננטיות לחלוטין שלכאורה נמשכתי לעצמי כמו עש ללהבה, אחת מחשבה שעולה על הדעת מתוך כל האחרים!

תודה לך, גבירתי!

המקום שלי הוא תמיד לרגליך — למעשה, תחת אותם! ;)

דע את מקומך, ילד!

וזה נכון, ידידי. אם אתה חובב שליטה נשית אמיתי, זה, יותר מכל דבר אחר צריך להיות בראש המוח שלך (ואני מתכוון המוח שלך — לא הראש הקטן שלך, ילד!).

זה תמיד קשור אליה, ילד. השאר כדלקמן לאחר מכן, וזה רק עובדה של כמו המאהב האמיתי femdom חייב לקבל כדי לחוות באמת את ההנאות של נלקח ביד בבעלות, לנעול (משחק מלים המיועד! ;), מניות... ו BARREL!

ובאשר עקבים סדוקים?

ובכן, הם סקסיים כמו גיהינום בגלל.

אלו הרגליים שלה! הם הסוליות שלה! ולא משנה מה הם ראויים פולחן OBESINANCE. ואם אני צריך להגיד לך למה, אתה כנראה לא צריך להיות בדף זה, חבר שלי.

ו 2... כי הם צורחים פולחן.

הרבה ספרות נכתבה על סוליות מפונקות ופדיקוריות לנשים, ואיך זה "הופך צוללות", וכן הלאה ואני לא בהכרח יש בעיה עם זה, במיוחד אם, וכפי שמדאם אנג'י גרמה לי לעשות זאת לעיתים קרובות, המשנה (זכר) משלם עבור השירות האמור.

איזה ריגוש אכן! ;)

Findom, אני אוהב אותך - ואת הנשים כי כל כך באדיבות להסכים מחלק המותג הייחודי משלהם של findom (וכן, כל גברת היא ייחודית;)).

גברתי, את מלכה אמיתית ואלילה, ומגיע לך שיסגדו לך! מאדאם לאגו Paye!

אבל, איפה שליטה נשית אמיתית בכל זה?

מה עם הגברת שלא היה לה זמן ללכת לסלון עיסוי כף הרגל, או סלון כדי לקבל את רגליה לעשות?

מה לגבי הגברת שהייתה על רגליה כל היום, והרגליים שלה מסריחות?

מה לגבי הגברת שלבשה עקבים גבוהים כל היום והסוליות שלה עדיין מסריחות, אפילו אחרי מקלחת?

ומה עם גברת כי אין תת מוכן עדיין.

אתה מקבל את התמונה, ילד.

נשים הן כולן נשים, וכולן נעולות על גברים, ולכולן מגיע להיות סגדו להן, ויותר מכך (בתחילה) אם יש להן עקבים סדוקים (המחשבות שלי כלומר). כי הם צריכים להתפנק בהקדם האפשרי! כמו גם האישה המדוברת.

לנצח, וזה privelge שלך כתת לראות את רגליה המלוכלכות, מיובלות וכפות רגליה - ולהפוך אותם היפה ביותר אי פעם, כפי שהיא מרגיעה... בטוח והו-כל כך סקסי דומיננטי בשליטתה עליך!

השליטה המוחלטת שלה.

כשהסתכלתי על הרגליים של האחר המשמעותי שלי (הסוליות שלה), למעשה נח כשהיא הייתה על המחשב עושה קצת עבודה (כן, גבירתי עושה את העבודה שלה, hehe 😉) - משהו פשוט פגע בי.

משהו היכה בי כשכתבתי את העלונים היומיים שלי - לגמרי בחינם, דרך אגב, לאוהבי שליטה נשית שלך, ואתה יכול להירשם ממש כאן.

והמשהו הזה היה - מאדאם באו, והעקבים המקסימים ועם זאת הסדוקים שלה, ועוד.

גב 'באו, למי שלא יודע מופיע ביומני עיר החטאים - כרך #3, ובצדק.

היא הגברת שקראה לי כרעם ביום בהיר לעיסוי, והתעקשה שאקבל אחד כזה כשאני לא ממש רוצה... ועל ידי יחס חזק של הגישה הכוחנית שלה הבטיחה לי שום דבר מלבד עיסוי 'מרגיע'.

אם זה שווה משהו, העיסויים שבהם הבנות מגיעות הביתה הם בדרך כלל עיסויים 'סוף שמח'. אתה, הקורא של עיר החטאים יודע את זה, אבל הגברת הזאת עשתה הכל חוץ מלתת לי סוף טוב כפי שתראה בספר, hehe, וגרמה לי להתרפס לעוד.

איך?

ובכן, אורגזמות הרוסות (או אורגזמות חלקיות) ועצלנות הן חלק ממנה, ידידי, ואני לא מתכוון לתת לחתול לצאת מהשק במלואו. אחרי הכל, למדאם באו מגיע יותר טוב, ולשם כך נועד הספר.

אבל הדבר היחיד שאני זוכר כשהיא הניפה את רגליה למעלה בצחוק ואמרה "לחברה שלך יהיה בר מזל!" (כפי ששילמתי לה עבור עיסוי ובכל זאת התחלתי "ללחוץ על רגליה" - לא יכולתי להתאפק!) הוא העקבים הסדוקים שלה.

זה המקום שלך, ילד!

ברור שמה שעשיתי הפתיע אותה, אבל היא ידעה את זה עמוק בפנים (ולכן כל השאר קרה כפי שקרה).

וברור שמעולם לא היה לה גבר, או שמישהו שם לב (או כמה ממנו) לתחתית רגליה כמוני, במיוחד הסוליות הסדוקות שלה, שהיא עושה את הרמה הטובה ביותר שלה כדי להתרחק ולהסתתר, לפחות בהתחלה (ואחרי "העיתונות" הראשונה, היא הייתה נוחה מספיק כדי לתת לי לעשות את זה, hehe, ולהתענג הדומיננטיות העצומה שלה — כפי שהיא צריכה!).

והדיק שלי פשוט נעשה קשה יותר ויותר, והיא לא נתנה לי ביד אמיתית כמו שהיא צריכה.

גבירתי, בבקשה תעשי את זה קשה יותר, ייבכתי, והיא הסתכלה עליי בצורה עצבנית, והתחילה לעשות זאת.

. אבל זה LOOK היה מספיק!

פרצתי - - באמת מאורגזמה הרוסה (או חלקית) שהחזיקה אותי חרמנית ובעוד שזה לא כל הסיפור שצריך להסביר מדוע ממש התחננתי בפניה לחזור עוד פעם אחת - זה אחרי שהיא אפילו לא נתנה לי את מלוא הזמן ששילמתי עבורו, hehe.

היא ידעה שאני טרף קל, וניצלה את מלוא היתרונות, והיא צריכה, אה, אבל איפה היינו?

ובכן, עקבים סדוקים החבר שלי הם ממש להפעיל בשבילי ואני חושד כל חובב שליטה נשית אמיתית כי לי זה מסמל "עוד אישה" מקבל על העגלה הדומיננטית.

זה מסמל כי אישה באופן כללי הם הדרך עדיפה על גברים - אפילו גברת הלילה ללקוח שלה!

וזה גם מסמל כי אי פעם גבר צריך להיות תמיד תחת רגלה של אישה, ולעשות את מה שמדאם סוזן אמרה לי פעם כל כך בהתנשאות, ובכל זאת קלאסית.

דבר עם הסוליות שלה, ילד! להכיר אותם טוב יותר מאשר את עצמך!

כן, הם מיובלים ומלוכלכים, ילד. וכן, תוכלו לסגוד להם!

וזה נכון, וכשעיסיתי את רגליה של מאדאם באו כשהיא ממש צחקה על הלקוח המשלם מתרפס לפניה, וניצלתי את מלוא היתרונות שלי על ידי א) הכחשת האורגזמה שלי ו- b) עוזב מוקדם ו- c) להיות braty באופן כללי (אף אחד מהם היא הייתה עושה בדרך כלל עם גבר אמיתי - בדיוק ההפך, hehe, בדומה לגברות האחרות שהזכרתי ביומני עיר החטאים). המחשבות שלי היו רק על דבר אחד.

ושאלתי אותה.

"גברתי, אפשר בבקשה לקנות לך קרם רגליים?"

"הא????"

והאימים שהיא פלטו... ובכן, הרשו לי רק לומר שזה היה הדובדבן שבקצפת.

ואני קניתי לה את הקרם הזה?

ובכן, תצטרך לבדוק את הספר כדי לגלות - אבל לעת עתה, בגלל זה אני אוהב עקבים סדוקים כמו סוליות ועקבים מפונקים - כי זה מזכיר לי אפילו מו בפתאומיות שהיא שם מסיבה - להיות סגדו, וזהו!

כמו האלה היא תמיד הייתה, היא, ותהיה! 😉

תודה לך, גבירתי! מוערך מאוד.

הכי טוב

מייק ווטסון

P.S. - זכור לאסוף עותק של יומני עיר החטאים - אוסף ממש כאן.

נ. ב #2 - הקפד גם לבדוק את האוסף שלנו של סינית femdom אוספים ממש כאן.

You may also like...