Всесвітньо відомий, високо цінується Майк Уотсон femdom бюлетень, і чому ви повинні бути підписані на нього - період - не каламбур призначений!

Це підписка КОЖЕН серйозний ентузіаст жіночого дому ПОВИНЕН мати, мій друг, КОЖЕН серйозний коханець жіночого дому повинен мати це у своєму списку підписки - щоб бути оновленим якнайшвидше.

Відійдіть убік Netflix, Binge що завгодно, або Prime (ну, не Prime, hehe) - але ви отримаєте картину.

А чому?

Ну, я не буду набирати його тут, Паула каже, що це так добре в своєму відео-огляді цього, який я буду розміщувати тут!

(Посилання -

І це, мій друг - це все, що потрібно сказати!

Привіт Паула -

Ще раз СПАСИБІ - ви по-справжньому перевершити себе з кожним прохідним відео!! Спасибі, що приписуєте думки про «смиритися, вірити, досягати» (актуалізація спочатку на увазі, потім в реальності!) - саме так це відбувається, це саме те, що я кажу, - нехай і різними словами! І, спасибі, а також за все інше ви сказали - і написали - так, ця жіноча бюлетень дійсно підписка КОЖЕН серйозний ентузіаст жіночого дому повинен мати на своїй книжковій полиці, цифровий або інший!!!

ТАК, еротична «технологія», як ви викладете, і еротичне спілкування не тільки збільшується з кожним днем - а скоріше, вона ніколи не «зупинялася». Хехе. Це ГЛИБОКІ БАЖАННЯ, речі, які кожен хоче глибоко всередині, так що це один з найстаріших бізнесів, насправді, якщо ви подивитеся на це таким чином!

Фільми - ви б повірили, люди насправді запитували мене, чи можу я написати сценарії для них. Ха. Але я часто думав про те, щоб зробити деякі з моїх книг і т.д. у фільмах, якщо шанс представляє себе - буде LOVELY - і ви говорите це так добре «жіночий бюлетень, який отримав прихильність у всьому світі, і його книги, які повинні бути зроблені в кіно, щоб насолоджуватися в театрах і потокових платформах і т.д.!».

Дякую - спасибі - дуже вдячний - на одній сторінці завжди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Кращий,

Майк Уотсон

Підпишіться ЗАРАЗ, мій друг - якщо ви думали, що мої книги та посібники були «чимось» - ну, ти будеш майже здутий (без каламбура) тут!

Кращий

МВТ

You may also like...