Dünyaca ünlü, çok takdir edilen Mike Watson femdom bülteni, ve neden buna abone olmalısınız - dönem - kelime oyunu amaçlanmadı!

Bu bir abonelik HER ciddi femdom meraklısı olması gerekir, arkadaşım, HER ciddi femdom sevgilisi abonelik listesinde bu olmalıdır - ERKEN yenilenecek.

Netflix, Binge ne olursa olsun veya Prime'ı (iyi, Prime değil, hehe) bir kenara çekin - ama resmi anlarsınız.

Ve neden?

İyi, Buraya yazmayacağım, Paula bunu video incelemesinde çok iyi söylüyor, buraya göndereceğim!

(Bağlantı -

Ve şu, arkadaşım söylenmesi gereken tek şey!

Merhaba Paula -

Tekrar TEŞEKKÜRLER - her geçen videoda kendinizi gerçekten aşıyorsunuz! “Concieve, inan, başarmak” hakkındaki düşünceleri atfettiğiniz için teşekkür ederiz (önce akılda, sonra gerçekte gerçekleşme!) - tam olarak böyle oluyor, ben de tam olarak söylediğim şey - - farklı kelimelerle de olsa! Ve, söylediğiniz her şey için de teşekkürler - ve yazdı - evet, bu femdom bülteni gerçekten her ciddi femdom meraklısının kitaplıklarında olması gereken bir aboneliktir, dijital veya başka türlü!!!

EVET, erotik “teknoloji” koyduğunuz gibi ve erotik iletişim sadece gün geçtikçe artmıyor - daha ziyade asla “durmadı”. Hehe. Bunlar DERİN ARZULAR, HERKESİN derinlerde istediği şeyler, yani bu en eski işlerden biri, aslında, eğer bu şekilde bakarsan!

Filmler - inanır mısın, insanlar bana onlar için senaryo yazıp yazamayacağımı sordular. Hah. Ama sık sık bazı kitaplarımı vb filmlere dönüştürmeyi düşündüm, eğer şans kendini gösterirse - GÜZEL olurdu - ve bunu çok iyi söylüyorsun “dünya çapında sevgi kazanan femdom bülteni ve filmlere dönüştürilmesi gereken kitapları tiyatrolarda ve akış platformlarında vb.

Teşekkür ederim - teşekkür ederim - çok takdir - her zaman aynı sayfada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En iyi,

Mike Watson

ŞİMDİ abone ol, arkadaşım - kitaplarımın ve kılavuzlarımın “bir şey” olduğunu düşündüyseniz - iyi, burada neredeyse BLOWN (kelime oyunu yok) olacaksınız!

En iyi

MW

You may also like...