Svetovo preslávený, veľmi oceňovaný bulletin femdom Mike Watson a prečo by ste sa mali prihlásiť na odber - obdobie - žiadna slovná hračka určená!

Toto je predplatné, ktoré musí mať každý vážny nadšenec femdom, môj priateľ, každý vážny milenec femdom to musí mať na svojom zozname predplatných - aby sa obnovil najskôr.

Odsunúť stranou Netflix, Binge čokoľvek, alebo Prime (dobre, nie Prime, hehe) - ale dostanete obrázok.

A prečo?

No, ja zvyknutý písať to tu, Paula hovorí, že to tak dobre vo svojom video recenziu to, čo budem post tu!

(Odkaz -

A to, môj priateľ je všetko, čo treba povedať!

Ahoj Paula -

Ešte raz vďaka - s každým prechádzajúcim videom sa skutočne prekonáte! Vďaka za pripisovanie myšlienky o „concieve, verte, dosiahnuť“ (aktualizácia najprv na mysli, potom v skutočnosti!) - to je presne to, ako sa to deje, to je presne to, čo hovorím rovnako - - aj keď inými slovami! A vďaka aj za všetko ostatné, ktoré ste povedali - a napísal - áno, tento femdom newsletter je skutočne predplatným KAŽDÝ vážny nadšenec femdom musí mať na svojej polici, digitálne alebo inak!!!

ÁNO, erotická „technológia“, ako ste ju uviedli, a erotická komunikácia sa nielen každým dňom zvyšuje - ale skôr sa nikdy „nezastavila“. Hehe. Jedná sa o hlboké túžby, veci, ktoré každý chce hlboko vnútri, takže toto je jeden z najstarších podnikateľov, vlastne, ak sa na to pozriete týmto spôsobom!

Filmy - verili by ste tomu, ľudia sa ma skutočne spýtali, či by som mohol písať skripty pre nich. Hah. Ale často som premýšľal o tom, že niektoré z mojich kníh atď. Do filmov, ak sa šanca prezentuje - bude LOVELY - a hovoríte to tak dobre „femdom newsletter, ktorý získal náklonnosť po celom svete, a jeho knihy, ktoré by mali byť vyrobené do filmov, aby ste si mohli vychutnať v divadlách a streamovacích platformách atď.“.

Ďakujem - ďakujem - veľmi ocenil - na rovnakej stránke vždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepšie,

Mike Watson

Prihlásiť sa teraz, môj priateľ - ak ste si mysleli, že moje knihy a príručky boli „niečo“ - no, budete blízko BLOWN preč (bez slovnej hračka) tu!

Najlepší

MW

You may also like...