Słynny na całym świecie, bardzo ceniony biuletyn kobiecości Mike Watson, i dlaczego TY powinieneś go subskrybować - kropka - gra słów nie zamierzona!

To jest abonament KAŻDY poważny entuzjasta kobiecej dominacji MUSI mieć, mój przyjacielu, KAŻDY poważny kochanek femdom musi mieć to na swojej liście subskrypcji - aby zostać odnowionym NAJWCZEŚNIEJ.

Odsuń Netflix, Binge cokolwiek lub Prime (no, nie Prime, hehe) - ale masz obraz.

I dlaczego?

Dobrze, Nie napiszę tego tutaj, Paula mówi to tak dobrze w swojej recenzji wideo, które opublikuję tutaj!

(Połączyć -

I to, mój przyjaciel jest wszystkim, co trzeba powiedzieć!

Cześć Paula -

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ - naprawdę prześcignijasz się z każdym przechodzącym filmem!! Dziękujemy za przypisanie myśli o „concieve, believe, achieve” (aktualizacja najpierw na uwadze, potem w rzeczywistości!) - tak właśnie to się dzieje, to jest dokładnie to, co ja też mówię - - aczkolwiek innymi słowami! I dziękuję również za wszystko, co powiedziałeś - i napisałeś - tak, ten biuletyn femdom jest naprawdę subskrypcją, którą KAŻDY poważny entuzjasta femdom musi mieć na swojej półce, cyfrowej lub innej!!!

TAK, erotyczna „technologia”, jak to ująłeś, a komunikacja erotyczna nie tylko rośnie z dnia na dzień - ale raczej nigdy nie „zatrzymała się”. Hehe. To są GŁĘBOKIE PRAGNIENIA, rzeczy, których KAŻDY chce głęboko w środku, więc jest to jedna z najstarszych firm, tak właściwie, jeśli spojrzysz na to w ten sposób!

Filmy - czy uwierzysz, ludzie faktycznie pytali mnie, czy mógłbym napisać dla nich scenariusze. Hah. Ale często myślałem o zrobieniu niektórych moich książek itp. W filmach, jeśli nadarzy się szansa - byłaby LOVELY - i mówisz to tak dobrze „biuletyn femdom, który zyskał sympatię na całym świecie, i jego książki, które powinny być wykonane w filmach, aby cieszyć się w kinach i platformach streamingowych itp!”.

Dziękuję - dziękuję - bardzo mile widziane - na tej samej stronie zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepsza,

Mike'a Watsona

Subskrybuj TERAZ, mój przyjacielu - jeśli myślałeś, że moje książki i podręczniki były „czymś” - cóż, będziesz prawie zdmuchnięty (bez kalambur) tutaj!

Najlepsze

MW

You may also like...