Pasaulē slavens, daudz appreciated Mike Watson femdom biļetenu, un kāpēc jums vajadzētu parakstīties uz to — periods — nav pun paredzēts!

Tas ir abonements KATRS nopietns femdom entuziasts MUST Have, mans draugs, Katrs nopietns femdom mīļākais ir jābūt šo par to abonementu sarakstā - jāatjauno agrākais.

Pārvietot malā Netflix, Binge neatkarīgi, vai Prime (labi, ne Prime, hehe) - bet jūs saņemsiet attēlu.

Un kāpēc?

Nu, es paradis ierakstiet to šeit, Paula saka, ka tā tik labi viņas video pārskatīšanu par to, ko es post šeit!

(Saite -

Un tas, mans draugs ir viss, kas jāsaka!

Sveiki Paula -

PALDIES vēlreiz - jūs patiešām pārspēt sevi ar katru iet video!! Paldies, ka piedēvē domas par “koncieve, ticēt, sasniegt” (aktualizācija vispirms prātā, tad patiesībā!) - tas ir tieši tā, kā tas notiek, tas ir tieši tas, ko es saku, kā arī - - kaut arī dažādos vārdos! Un, paldies, kā arī par visu pārējo jūs teicāt - un rakstīja - jā, tas femdom biļetens ir patiesi abonements KATRS nopietns femdom entuziasts jābūt savā grāmatplauktā, digitālā vai citādi!!!

JĀ, erotiska “tehnoloģija”, kā jūs to ievietojat, un erotiska komunikācija ne tikai palielinās līdz dienai, bet drīzāk tā nekad “apstājās”. Hehe. Tās ir DZIĻAS VĒLMES, lietas, ko IKVIENS grib dziļi iekšā, tāpēc šis ir viens no vecākajiem biznesiem, patiesībā, ja paskatās uz to šādā veidā!

Filmas - vai jūs ticat, cilvēki ir faktiski man jautāja, vai es varētu rakstīt skriptus par viņiem. Ha. Bet es bieži esmu domājis par to, kā padarīt dažas no manām grāmatām utt filmās, ja iespēja prezentē sevi - būtu jauki - un jūs sakāt to tik labi “femdom biļetenu, kas ir ieguvusi simpātijas visā pasaulē, un viņa grāmatas, kas būtu jāpārvērš filmās, ko baudīt teātros un straumēšanas platformās utt!”.

Paldies - paldies - ļoti appreciated - tajā pašā lapā vienmēr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Labākais,

Maiks Vatsons

Abonējiet tagad, mans draugs - ja jūs domājat, ka manas grāmatas un rokasgrāmatas bija “kaut kas” - labi, jūs būsiet tuvu izpūstas (bez pun) šeit!

Labākais

MW

You may also like...