Maailmakuulus, väga hinnatud Mike Watson femdom uudiskirja, ja miks sa peaksid olema tellinud seda — periood — no pun mõeldud!

See on tellimus IGA tõsine femdom entusiast PEAB olema, mu sõber, IGA tõsine femdom armastaja peab olema see oma tellimuste nimekirja - uuendatakse varem.

Liiguta kõrvale Netflix, joodud iganes, või peaminister (hästi, mitte peaminister, hehe) - aga sa saad pildi.

Ja miks?

Noh, ma harjumus kirjuta see siin, Paula ütleb, et see nii hästi oma video läbivaatamise see, mis ma postitada siia!

(Link -

Ja see, mu sõber on kõik, mida tuleb öelda!

Tere Paula -

Tänan veelkord - sa tõeliselt ületama ennast iga mööduva videoga! Täname, et määrasite mõtteid „concieve, uskuge, saavutage” (aktualiseerimine kõigepealt silmas pidades, siis tegelikult!) - see on täpselt, kuidas see juhtub, see on täpselt see, mida ma ütlen ka - - kuigi erinevates sõnadega! Ja tänu ka kõigile teistele, mida ütlesite - ja kirjutas - jah, see femdom uudiskiri on tõeliselt tellimus IGA tõsine femdom entusiast peab olema oma raamaturiiul, digitaalne või muul viisil!!!

JAH, erootiline „tehnoloogia”, nagu te seda panete ja erootiline kommunikatsioon ei suurene mitte ainult päevaga - vaid pigem ei ole kunagi „peatunud”. Hehe. Need on sügavad soovid, asjad, mida igaüks tahab sügaval sees, nii et see on üks vanimaid äri, tegelikult, kui te vaatate seda nii!

Filmid - kas sa usud seda, inimesed on tegelikult küsis minult, kas ma võiks kirjutada skripte neile. Hah. Aga ma olen sageli mõelnud teha mõned minu raamatud jne filme, kui võimalus esitleb ennast - oleks ARMAS - ja sa ütled seda nii hästi „femdom uudiskirja, mis on saanud kiindumust kogu maailmas, ja tema raamatud, mis tuleks teha filme nautida teatrid ja streaming platvormid jne!”.

Aitäh - aitäh - väga teretulnud - samal lehel alati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Parim,

Mike Watson

Telli nüüd, mu sõber - kui sa arvasid, et mu raamatud ja käsiraamatud olid „midagi” - noh, sa lähed puhutud kaugusel (no pun) siin!

Parim

MW

You may also like...