Světově proslulý, velmi oceňovaný zpravodaj Mike Watson femdom, a proč byste se měli přihlásit k odběru - období - žádná hříčka zamýšlena!

Toto je předplatné KAŽDÝ vážný nadšenec femdom MUSÍ mít, můj příteli, KAŽDÝ vážný milenec femdom to musí mít na svém seznamu předplatného - být obnoven nejdříve.

Odsuňte se stranou Netflix, Binge cokoli, nebo Prime (dobře, ne Prime, hehe) - ale dostanete obrázek.

A proč?

Studna, Nebudu to psát sem, Paula to říká tak dobře ve své video recenzi, které zde zveřejním!

(Odkaz -

A to, můj přítel je vše, co je třeba říct!

Ahoj Paula -

Ještě jednou díky - s každým projíždějícím videem se opravdu překonáte! Díky za připisování myšlenek o „concieve, věřte, dosáhnout“ (aktualizace nejprve na mysli, pak ve skutečnosti!) - přesně tak se to stane, to je přesně to, co říkám také - i když jinými slovy! A díky také za všechno ostatní, co jste řekl - a napsal - ano, tento femdom newsletter je opravdu předplatné KAŽDÝ vážný femdom nadšenec musí mít na své polici, digitální nebo jinak!!!

ANO, erotická „technologie“, jak jste to uvedli, a erotická komunikace se nejen každým dnem zvyšuje - ale spíše se nikdy „nezastavila“. Hehe. Jedná se o DEEP TOUHY, věci, které každý chce hluboko uvnitř, takže je to jeden z nejstarších podniků, vlastně, pokud se na to podíváte tímto způsobem!

Filmy - věřili byste tomu, lidé se mě vlastně zeptali, jestli bych mohl psát skripty pro ně. Hah. Ale často jsem přemýšlel o tom, že některé z mých knih atd. Do filmů, pokud se šance prezentuje - bude LOVELY - a říkáte to tak dobře „femdom newsletter, který získal náklonnost po celém světě, a jeho knihy, které by měly být vyrobeny do filmů, které si můžete užít v divadlech a streamovacích platformách atd.“.

Děkuji - děkuji - velmi ocenil - na stejné stránce vždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší,

Mike Watson

Přihlásit se nyní, můj příteli - pokud jste si mysleli, že moje knihy a příručky byly „něco“ - no, budete blízko BLOWN pryč (žádná slovní hříčka) tady!

Nejlepší

MW

You may also like...