Сила, яка походить від ONE!

Home  >>  Uncategorized  >>   Сила, яка походить від ONE!

Сила, яка походить від ONE!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Ой мій... Май!

Пем, ПЕЙ-ЛАГУ!

І Паула, з усіма своїми чудовими відгуками - як словесними, так і інакше, ДІЙСНО, дійсно перевершила себе в цьому!

Графиня, я так благаю поцілувати ваші ноги (вона не дуже любить людей, торкаючись до неї, так не відбувається, хе-хе) - - для цього ви вдарили цвях по ГОЛОВІ ЩЕ БІЛЬШЕ!!!

Вона старша дама, і її розум настільки гострий, як ніколи, і вона переглядає все це ТАК ДОБРЕ, настільки аналітично, і те, як вона закінчує свій огляд «вона завершує своє завоювання, зробивши його своїм слугою» - ну - Паула - ваш РОЗУМ все одно зробив мене своїм слугою.

Підозрюю, що мадам - або графиня Паула це знає!

У всякому разі.

Ця книга «Mai my lovely Indian Maid», була, як я сказав Паулі після того, як вона прочитала її - ВОІСТИНУ НАПИСАНО В ПОТОЦІ!

Я навіть не зустрічав Суві.

(перед написанням).

Це був ОДИН погляд, який вона дала мені на Wechat, кілька СЛІВ «ні, твоя робота!» - що дуже подобається з незабутньою принцесою Джоані ЗРОБИВ ЦЕ!

Як каже Паула в огляді...

почуття є найважливішими, а не тільки фізичними.

Так вірно, мем - як ви говорите, «яка велика шкода» більшість хлопців не отримують цього!! Ха-ха.

«Обмін поглядами, що робить неможливим забути чоловіка» - ТАК ВІРНО!!!!!! Часто, і більшу частину часу, ОДИН погляд робить це, один погляд на її підошву, ОДНЕ слово від неї, все походить від підсвідомості, звідси сила, що стоїть за одним дією!

І я написав в достатку як про це, так і вплив підсвідомості на ваше життя в цілому - це дійсно рушійна сила, що стоїть за ВСЕ, якщо ви отримаєте мій дрейф.

Якщо ви хочете залучити жіноче домінування, ви умовите і тренуєте підсвідомість ПО-ПЕРШЕ, це єдиний спосіб це станеться (якщо ви дійсно в цьому, це повинно бути природним для вас, як качка, беручи до води, але я надаю необхідні поради для переміщення процесу на будь-якому випадку... і твердження теж!)

У всякому разі...

Тобто - це ТО.

Перейдіть на сторінку рецензування, отримайте книгу ЗАРАЗ.

І це все, дійсно! МІЙ! Май... Хехе.

Кращий,

Майк Уотсон

%d bloggers like this: