Sila, ktorá pochádza z JEDNÉHO!

Home  >>  Uncategorized  >>   Sila, ktorá pochádza z JEDNÉHO!

Sila, ktorá pochádza z JEDNÉHO!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Ach môj... Mai!

Paj, PAYE LAGU!

A Paula, so všetkými svojimi skvelými recenziami -verbálne aj inak, sa naozaj v tomto prekonala!

Grófka, tak prosím, aby som pobozkal vaše nohy (naozaj sa jej nepáči, keď sa jej ľudia dotýkajú, takže sa to nedeje, hehe) - - pre tento ste zasiahli klinec na HLAVU EŠTE VIAC!!!

Je to staršia dáma a jej myseľ je taká ostrá ako kedykoľvek predtým, a to všetko preskúma TAK DOBRE, tak analyticky a spôsob, akým ukončí svoju recenziu „dokončí svoje dobytie tým, že z neho urobila svojho služobníka“ - no - Paula - tvoja MYSEĽ ma urobila tvojho služobníka.

Mám podozrenie, že to pani - alebo grófka Paula to vie!

Každopádne.

Táto kniha „Mai moja krásna indická slúžka“, bola, ako som povedal Paula potom, čo ju prečítala - SKUTOČNE NAPÍSANÉ V TOKU!

Ani som nestretol Suvi.

(pred napísaním).

Bol to jeden pohľad, ktorý mi dala na wechat, pár SLOV „nie, vaša práca!“ - rovnako ako s nezabudnuteľnou princeznou Joanie DID IT!

Ako hovorí Paula v recenzii...

pocity sú najdôležitejšie, nielen fyzické.

Takže pravda, pani - ako hovoríte, „aká veľká škoda“ väčšina chlapcov to nedostane! Haha.

„Výmeny pohľadov, ktoré znemožňujú človeku zabudnúť“ - SO TRUE!!!!!! Často časy, a väčšinu času, JEDEN pohľad to robí, jeden pohľad na jej jediný, JEDNO slovo od nej, všetko pochádza z podvedomia, a preto moc za to, že jedna akcia!

A napísal som habadej ako o tom, a vplyv podvedomia má na váš život všeobecne - je to naozaj hnacia sila za VŠETKO, ak dostanete môj drift.

Ak chcete prilákať femdom, podmienku a trénovať podvedomie PRVÝ, je to jediný spôsob, ako sa to stane (ak ste naozaj do toho, malo by to byť prirodzené pre vás, podobne ako kačica berie do vody, ale poskytujem potrebné tipy na presunutie procesu na tak ako tak... a afirmácie taky!)

Každopádne...

To - to je to.

Prejdite na stránku s recenziou a získajte knihu TERAZ.

A to je všetko, naozaj! MÔJ! Mai... Hehe.

Najlepšie,

Mike Watson

%d bloggers like this: