Moc, która pochodzi z ONE!

Home  >>  Uncategorized  >>   Moc, która pochodzi z ONE!

Moc, która pochodzi z ONE!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

O mój... Mai!

Proszę pani, PAYE LAGU!

I Paula, ze wszystkimi swoimi świetnymi recenzjami - zarówno werbalnymi, jak i innymi, NAPRAWDĘ, naprawdę prześcigniła siebie w tym!

Hrabino, tak BŁAGAM, żeby pocałować twoje stopy (tak naprawdę nie lubi ludzi, którzy ją dotykają, więc się nie dzieje, hehe) - - za ten jeden trafiłeś w gwóźdź w GŁOWĘ JESZCZE WIĘCEJ!!!

Jest starszą damą, a jej umysł jest ostry jak zawsze, a ona recenzuje to wszystko TAK DOBRZE, tak analitycznie, a sposób, w jaki kończy swoją recenzję „kończy swój podbój, czyniąc go swoim sługą” - cóż - Paula - twój UMYSŁ i tak uczynił mnie twoim sługą.

Podejrzewam, że pani - albo hrabina Paula o tym wie!

W każdym razie.

Ta książka „Mai my lovely Indian Maid”, była, jak powiedziałem Pauli po jej przeczytaniu - NAPRAWDĘ NAPISANE W PRZEPŁYWIE!

Nawet nie spotkałem Suvi.

(przed napisaniem).

To było JEDNO spojrzenie, które rzuciła mi na wechat, kilka SŁÓW „nie, twoja praca!” - tak jak z niezapomnianą księżniczką Joanie ZROBIŁA TO!

Jak mówi Paula w recenzji...

uczucia są najważniejsze, nie tylko fizyczne.

Tak prawdziwe, proszę pani - jak mówisz, „jaka wielka szkoda” większość facetów tego nie rozumie!! Ha ha.

„Wymiana spojrzeń uniemożliwiających człowiekowi zapomnienie” - TAK PRAWDZIWE!!!!!! Często, i przez większość czasu, JEDNO spojrzenie to robi, jedno spojrzenie na jej podeszwę, JEDNO słowo od niej, wszystko pochodzi z podświadomości, stąd moc stojąca za TYM JEDNYM DZIAŁANIEM!

I napisałem mnóstwo zarówno na ten temat, jak i wpływ podświadomości na twoje życie w ogóle - to naprawdę jest siłą napędową WSZYSTKIEGO, jeśli dostaniesz mój dryf.

Jeśli chcesz przyciągnąć kobiecą dominację, najpierw kondycjonujesz i trenujesz podświadomość, to jedyny sposób, w jaki to się stanie (jeśli naprawdę się tym interesujesz, powinno to być dla ciebie naturalne, podobnie jak kaczka zabierająca do wody, ale i tak udzielam niezbędnych wskazówek, aby przejść proces dalej... i afirmacje też!)

W każdym razie...

To - to jest to.

Przejdź do strony z recenzjami, pobierz książkę TERAZ.

I to wszystko, naprawdę! MÓJ! Mai... Hehe.

Najlepsza,

Mike'a Watsona

%d bloggers like this: