قدرتی که از ONE می آید!

Home  >>  Uncategorized  >>   قدرتی که از ONE می آید!

قدرتی که از ONE می آید!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

اوه خداي من «مای «!

خانم، پای لاگو

و پائولا، با تمام بررسی های عالی خود - هم کلامی و هم در غیر این صورت، واقعاً، واقعاً در این مورد از خود پیشی گرفته است!

کنتس، من خیلی التماس می کنم که پاهای خود را ببوسم (او واقعاً دوست ندارد مردم او را لمس کنند، بنابراین اتفاق نمی افتد، هه) - - برای این یکی، شما ناخن را روی سر حتی بیشتر ضربه زده اید!!!

او یک خانم مسن تر است، و ذهن او مانند همیشه تیز است، و او تمام این موارد را بسیار خوب، بسیار تحلیلی بررسی می کند، و نحوه پایان دادن به بررسی خود را با «او فتح خود را با ساختن او بنده خود را کامل می کند» - خوب - پائولا - ذهن شما به هر حال من را به بنده شما تبدیل کرده است.

من شک دارم خانم - یا کنتس پائولا این را می داند!

به هر حال

این کتاب «مای دوشیزه یا زن جوان دوست داشتنی من», بود, به عنوان من پائولا گفت پس از او آن را بخوانید - واقعا نوشته شده در جریان!

من حتي سووي رو نديدم

(قبل از نوشتن آن).

این یک نگاه بود که او در wechat به من داد، چند کلمه «نه، شغل شما!» - که بسیار شبیه با فراموش نشدنی شاهزاده Joanie آن را انجام داد!

همانطور که پائولا در بررسی می گوید...

احساسات مهم تر هستند، نه فقط فيزيکي.

بنابراین درست است، خانم - همانطور که می گویید، «چه تاسف بزرگی» اکثر بچه ها این کار را نمی کنند!! هاها

«تبادل نگاه ها باعث می شود که انسان فراموش کند» - SO TRUE!!!!!!! اغلب اوقات، و بیشتر از زمان، یک نگاه آن را انجام می دهد، یک نگاه تنها او، یک کلمه از او، همه از ناخودآگاه می آید از این رو قدرت پشت آن یک عمل!

و من هر دو در آن بسیار نوشته ام، و تأثیری که ناخودآگاه بر زندگی شما به طور کلی دارد - اگر رانش من را بدست آورید، واقعاً نیروی محرکه همه چیز است.

اگر شما مایل به جذب زن سروری, شما شرط و آموزش ناخودآگاه FIRST, آن تنها راه آن اتفاق خواهد افتاد است (اگر شما واقعا به آن هستید, این باید طبیعی به شما, بسیار شبیه به یک اردک مصرف به آب, اما من ارائه نکات لازم برای حرکت روند در هر حال... و تصدیق بیش از حد!)

به هر حال...

این - این است.

برو به صفحه بررسی، دریافت کتاب در حال حاضر.

و این، واقعا! ! مال من مای... ههه

بهترین،

مایک واتسون

%d bloggers like this: