Võimsus, mis pärineb ONE!

Home  >>  Uncategorized  >>   Võimsus, mis pärineb ONE!

Võimsus, mis pärineb ONE!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Oh mu... Mai!

Ma'am, PAYE LAGU!

Ja Paula, koos kõigi tema suurepäraste arvustustega - nii verbaalne kui ka muidu, on tõesti tõesti ületanud ennast selles ühes!

Krahvinna, ma nii palun suudelda oma jalgu (ta ei meeldi, et inimesed puudutavad teda, nii ei juhtu, hehe) - - selle jaoks olete löönud küünte peal VEELGI ROHKEM!!!

Ta on vanem daam, ja tema mõistus on nii terav kui kunagi varem, ja ta vaatab kõik see nii hästi, nii analüütiline, ja kuidas ta lõpetab oma läbivaatamise „ta lõpetab oma vallutamist, tehes talle tema sulane” - hästi - Paula - meelt on teinud mind oma sulane niikuinii.

Ma kahtlustan Proua - või krahvinna Paula teab seda!

Igatahes.

See raamat „Mai minu armas India Maid”, oli, nagu ma ütlesin Paula pärast ta luges seda - tõeliselt kirjutatud voolu!

Ma ei kohanud isegi Suvi.

(enne selle kirjutamist).

See oli üks pilk ta andis mulle wechat, paar sõna „ei, oma tööd!” - et palju nagu unustamatu printsess Joanie tegi seda!

Nagu Paula ütleb ülevaates...

tunded on kõige olulisem, mitte ainult füüsilist.

Nii tõsi, Ma'am - nagu te ütlete, „Mis suur kahju” enamik poisid ei saa seda!! Haha.

„vahetus pilgud, mis muudavad võimatuks mees unustada” - nii tõsi!!!!! Sageli korda, ja enamiku ajast, ÜKS pilk teeb seda, üks pilk tema ainus, üks sõna tema, kõik pärineb alateadvuse seega võimu taga, et ONE ACTION!

Ja ma olen kirjutanud nii selle kohta, kui ka alateadvuse mõju teie elule üldiselt on - see on tõesti liikumapanev jõud KÕIKE taga, kui sa mu triivi.

Kui soovite meelitada femdom, siis seisukorras ja koolitada alateadvuse ESIMENE, see on ainus viis see juhtub (kui sa oled tõesti sinna, see peaks olema loomulik, et sa, palju nagu part võttes vett, kuid ma annan nõutud nõuanded, et liikuda protsessi niikuinii... ja väiteid ka!)

Igatahes...

See - on see, et.

Minge ülevaate lehele, hankige raamat KOHE.

Ja see on, tõesti! MINU! Mai... Hehe.

Parim,

Mike Watson

%d bloggers like this: