Síla, která pochází z ONE!

Home  >>  Uncategorized  >>   Síla, která pochází z ONE!

Síla, která pochází z ONE!

9
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Ach můj... Mai!

Madam, PAYE LAGU!

A Paula, se všemi jejími skvělými recenzemi - verbálními i jinými, má SKUTEČNĚ, v tomto se opravdu překonala!

Hraběnko, já tak prosím políbit vaše nohy (ona nemá opravdu ráda, lidé se jí dotýkají, takže se to neděje, hehe) - - pro tohle jste narazili hřebík na HLAVU JEŠTĚ VÍCE!!!

Je to starší dáma a její mysl je stejně ostrá jako vždy, a ona to všechno hodnotí TAK DOBŘE, tak analyticky, a způsob, jakým ukončí svou recenzi tím, že „dokončí své dobytí tím, že z něj udělá svého služebníka“ - no - Paula - vaše MYSL mě stejně učinila vaším služebníkem.

Mám podezření, že to paní nebo hraběnka Paula ví!

Každopádně.

Tato kniha „Mai moje krásná indická služka“, byl, jak jsem řekl Paula poté, co si ji přečetla - SKUTEČNĚ NAPSANÉ V TOKU!

Ani jsem nepotkal Suvi.

(před napsáním).

Byl to JEDEN pohled, který mi dala na wechat, pár SLOV „ne, vaše práce!“ - stejně jako s nezapomenutelnou princeznou Joanie DID IT!

Jak říká Paula v recenzi...

pocity jsou nejdůležitější, nejen fyzické.

Tak pravda, madam - jak říkáte, „jaká velká škoda“ většina kluků to nedostane! Haha.

„Výměny pohledů znemožňují člověku zapomenout“ - TAK PRAVDA!!!!!! Často, a většinu času, JEDEN pohled to dělá, jeden pohled na její podrážku, JEDNO slovo od ní, vše pochází z podvědomí, a proto síla za touto JEDNOU AKCÍ!

A napsal jsem habaděj jak na to, a vliv podvědomí má na váš život obecně - je to opravdu hnací síla všeho, pokud se dostanete můj drift.

Pokud chcete přilákat femdom, podmíníte a trénujete podvědomí PRVNÍ, je to jediný způsob, jak se to stane (pokud jste do toho opravdu, mělo by to být pro vás přirozené, podobně jako kachna, která se vezme do vody, ale poskytuji potřebné tipy, jak tento proces stejně přesunout... a také potvrzení!)

Každopádně...

To - je to.

Přejděte na stránku s recenzemi, získejte knihu HNED TEĎ.

A to je všechno, opravdu! MŮJ! Mai... Hehe.

Nejlepší,

Mike Watson

%d bloggers like this: