Хлопці, які смокчуть член, «геї»?

Home  >>  Uncategorized  >>   Хлопці, які смокчуть член, «геї»?

Хлопці, які смокчуть член, «геї»?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Шановний читачу,

Хоча поради тут мають бути прийняті з точки зору BDSM, правда дійсно полягає в тому, що поради однаково застосовні з ванільної точки зору, а також.

Видаліть частину «cuck» та посилання на жіноче домінування, і те, що вам залишилося, - це ваша відповідь.

Коротше кажучи, пекло ні - простий акт феляції іншої людини, як би любовно, не в моїй книзі не робить вас «геєм»... і що стосується довгої відповіді, і чому і тому, ЧИТАЙТЕ ДАЛІ!

Назад пару років тому, коли я вперше зробив «Cuck Central», справді DEFINITIVE керівництво для тих з вас, які «болять» (каламбур призначений), хе-хе, щоб бути рогоносця, сиссифікований і багато іншого, Я дійсно не мав уявлення, що він буде знімати, як це зробив.

Насправді, я б не брехав, щоб сказати вам, що після книг «Індійська богиня» (а це чисто романи) - ЦЯ конкретна книга «як», або посібник, як я вважаю за краще називати, дійсно похитнув світ фетишу.

Нарі тиждень проходить без нього, що очолює мій список продажів, і враховуючи кількість хлопців, які мають приховані «гомосексуальні» тенденції і бажання смоктати член (що насправді багато того, що рогоносець зводиться до, хе-хе - той прекрасний член, вал, блискуча, дірява голова, кулі... його дупа... мудак, і дупа тріск і робота... його як ти її робиш...)

Але я захоплююся, чи не так?

Це НЕ стаття про те, що таке величезний поворот (або найбільші повороти, якщо на те пішло) про те, щоб бути рогоносця, і чому це така гаряча фантазія для багатьох людей.

Це про інше гостро питання, або дійсно COUNDRUM що люди - чоловіки і жінки включені!

Всесвітньо відомий і бестселер Cuck Central - 16 способів по-справжньому MORPH В рогоносець ви завжди ХОТІЛИ БУТИ Майком Уотсоном. Доступно за адресою

Вся загадка «я гей, якщо я це зроблю»

Або «Чи є він гей», якщо він хоче бути рогоносця думка.

Або, «він дійсно любить мене», якщо він хоче бути рогоносцем (і це сказала пані Су, cuckoldress au extraordnaire, якщо я можу так сказати, збіглися і дорівнювали тільки принцеса Джоані - якщо ви коли-небудь в Шеньчжені, Китай - киньте мені лінію, і я побачу, якщо ви обидва можете підключити, хе-хе). але знову, ще один пост там.

Так багато, щоб написати, стільки, щоб зробити, таке мало часу, і так повинно бути для справжньої неженки, яка служить своїй господині, як я зараз є!

Хехе (так нагадайте мені, якщо я не доберуся до вищевказаних двох тем найближчим часом.)

У будь-якому випадку, в той час як рогоносець і м-на-м фантазії - це те, що багато хлопців захоплюються, дорогоцінні мало хто насправді коли-небудь говорити про це відкрито (на відміну від жінок, які, як правило, набагато більш відкриті з точки зору розмови про гомосексуальні бажання - і відносини - а також поліандромні стосунки в цілому).

Важливо відзначити, що більшість хлопців з таким фетишем зазвичай впевнені альфа-самці в «реальних» життєвих ситуаціях. Звичайно, деякі поради нижче перетворюють вас в ідеальну бета-версію... але якщо ви достатньо альфа, щоб перетворити бета-версію, і бути впевненим у цьому, то ви рідкісна знахідка дійсно для вашої жінки!

Також ключовим є уникнення та триматися подалі від ЕТИКЕТОК.

Суспільство розписує нас у дужки та «фіксовані» категорії, коли правда полягає в тому, що вся справа в відтінках сірого для кожної людини.

Наприклад, чи знаємо ми одну людину, яка є «по-справжньому» покірною 24/7?

Навіть замкнений і цнотливий самець часто вступає в суперечки зі своєю Доміною... хоча і ввічливі!

Навіть найсуворіший і жорстокий (агов, це іноді добре!) домінуючі дами іноді просто хочуть, щоб їх «утримували» чоловіки, з якими вони перебувають у відносині. Чи означає це, що вони менш домінантні в результаті?

Не всі, друже мій.

Йдеться про відтінки сірого, а тепер гостре питання.

Ти «гей», якщо смокче член?

Ну, мій погляд на це такий.

Якщо ви мрієте опинитися в реальних ВІДНОСИН з людиною тієї ж статі, то тільки тоді ми починаємо потрапляти на «гей-» або «лесбійську» територію.

Не те, що в цьому немає нічого поганого, але в переважній більшості випадків ті, хто рогоносці ніколи не замислювалися про реальні стосунки з будь-якою іншою частиною чоловіка, ніж його член, кулі та попка - - та інші пов'язані ігри!

Це не робить тебе геєм. Це просто говорить, що ви хочете досліджувати і бути в контакті зі своєю жіночою стороною, і SUBMIT!

Існує величезна, величезна різниця між насолоджуватися гомосексуальними зустрічами та «бути геєм».

Крім того, навіть якщо це класифікував вас як геїв - - хто насправді піклується?

Поки ВАМ комфортно в глибині душі з тим, що ви робите, і ваші партнери, які дійсно піклуються про те, що думають люди?

Це дійсно не має значення - так що не дозволяйте цим думкам затьмарювати ваше задоволення! Я згадую це лише тому, що це вище питання - це перше, що з'являється у свідомості більшості людей, коли рогоносця виховується, і зазвичай багато бореться з частиною людини, яка хоче «відпустити» - і в кінцевому підсумку, через соціальну кондицію, перемагає.

Це сумно насправді, оскільки ви ніколи не можете по-справжньому піти від своїх основних бажань і того, хто ви дійсно глибоко всередині.

Гаряча гаряча «Збірники рогоносець» Майка Уотсона. доступний на

Зробіть обітницю, щоб підтвердити собі, що якщо вам дійсно подобається підпорядкування, або приниження - або облизування кульок іншого чоловіка, як ви хотіли б, щоб ваші облизували - або що-небудь такого характеру, то за умови, що це КОНСЕНСУАЛЬНИЙ, немає нічого поганого в цьому!

Повторюйте це з собою знову і знову. Також підтвердіть собі (якщо ви чоловік), що ви НЕ збираєтеся дозволяти «соціальним звичаї» диктувати, що ви можете або не можете насолоджуватися, або як ви будете жити своїм життям взагалі!

Як правильно зазначив Клод Брістоль в «Магії віруючих», «Повторення тих самих співів, тих самих заклинань, ті ж афірмації призводить до віри, і як тільки ця віра стає глибоким переконанням, все повинно відбутися».

Повірте мені, як тільки ви дозволите своїй підсвідомості розгубитися з точки зору переслідування того, чого вона дійсно хоче - - - чудеса можуть - - і трапляються!

Кращий,

Майк Уотсон

P.S. - Будьте впевнені теж, щоб перевірити колекцію КНИГ про індійське жіноче домінування (мабуть, все більш популярною темою) за наступною URL-адресою - 

Цей пункт вперше з'явився тут - - але оскільки Medium заборонив обліковий запис, ну... тут йде!

%d bloggers like this: