Horoz emen adamlar “eşcinsel” mi?

Home  >>  Uncategorized  >>   Horoz emen adamlar “eşcinsel” mi?

Horoz emen adamlar “eşcinsel” mi?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Sevgili Okuyucu,

Buradaki tavsiyenin BDSM açısından alınması amaçlanırken, gerçek şu ki, tavsiye vanilya açısından da eşit derecede uygulanabilir.

“Cuck” bölümünü kaldırın, ve femdom referansları, ve geriye kalan şey cevabın.

Kısacası, cehennem hayır - başka bir adamı fellating basit eylemi, ne kadar sevgiyle olursa olsun, kitabımda seni “eşcinsel” yapmıyor... ve uzun cevaba gelince, ve neden ve bunun için, OKUMAYA DEVAM ETMEK!

Birkaç yıl önce “Cuck Central” ı ilk kaleme aldığımda, gerçekten “ağrıyan” olanlar için KESİN rehber (amaçlanan kelime oyunu), hehe, boynuzlanmak, sissified ve daha fazlası, Gerçekten olduğu gibi çıkacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Aslında, “Hint Tanrıçası” kitaplarından sonra size söylemek için yalan söylemem (ve bunlar tamamen roman) - BU özel “nasıl yapılır” kitabı, ya da manuel olarak adlandırmayı tercih ettiğim için fetiş dünyasını gerçekten sarstı.

Nary bir hafta satış listemin başında olmadan geçiyor, ve gizli “homoseksüel” eğilimleri ve horoz emmek için bir arzusu olan adamların sayısı göz önüne alındığında (ki bu gerçekten boynuzlanmış olmanın kaynadığı şeyin bir çoğu, hehe - - o güzel horoz, şaft, pırıl pırıl, sızdıran kafa, topları... kıçını... Pislik, ve eşek ÇATLAK... ve Ona yaptığınız gibi İBADET...)

Ama beni kaptırıyorum, değil mi?

Bu, bu kadar büyük bir dönüşün ne olduğu hakkında bir makale DEĞİLDİR (veya en büyük dönüşler, bu konuda) boynuzlanmak hakkında, ve neden birçok insan için bu kadar sıcak bir fantezi.

Bu diğer yanan soru hakkında, ya da gerçekten de insanların sahip olduğu CONUNDRUM - erkekler ve kadınlar dahil!

Dünyaca ünlü ve en çok satan Cuck Central - 16 Mike Watson tarafından her zaman OLMAK İSTEDIĞINIZ cuckold"a gerçekten MORPH yapmanın yolları. Mevcut

Bütün “bunu yaparsam eşcinsel miyim” muamması

Veya, cuckolded düşünce olmak istiyorsa “o eşcinsel mi”.

Veya, Boynuzlanmak istiyorsa “beni gerçekten seviyor mu” (ve bu Madam Su tarafından söylendi, cuckoldress au olağanüstü diyebilirsem, sadece Prenses Joanie tarafından eşleştirildi ve eşitlendi - eğer Shenzhen"deyseniz, Çin - bana bir satır bırak, ve ikinizin yapıp yapamayacağını göreceğim ilişki kurmak, hehe).. ama yine, orada başka bir gönderi.

Yazacak çok şey var, yapacak çok şey, çok az zaman, ve bu yüzden şu anda olduğum gibi Metresine hizmet eden gerçek bir hanım evladı için olmalı!

Hehe (bu yüzden yakında yukarıdaki iki konuya ulaşamazsam bana hatırlat.)

neyse, boynuzlamak ve m-on-m fantezileri birçok erkeğin ilgilendiği bir şeyken, değerli azı aslında bunun hakkında açıkça konuşacak (eşcinsel arzular ve ilişkiler - ve genel olarak çok eşli ilişkiler hakkında konuşmak açısından genellikle çok daha açık olan kadınların aksine).

Bu tür bir fetişe sahip çoğu erkeğin genellikle “gerçek” yaşam durumlarında kendinden emin alfa erkekler olduğunu belirtmek anahtardır.. Elbette, altındaki ipuçlarından bazıları sizi mükemmel betaya dönüştürüyor... ancak betayı çevirecek kadar alfa iseniz, ve bundan emin ol, o zaman gerçekten kadının için nadir bulunan bir keşif!

ETİKETLERDEN kaçınmak ve uzak durmak da önemlidir.

Gerçek şu ki, her birey için her şey gri tonlarıyla ilgili olduğunda, toplum bizi parantez ve “sabit” kategoriler halinde boyar.

Örneğin, “gerçekten” itaatkâr olan tek bir kişi tanıyor muyuz 24/7?

Kilitli ve iffetli bir erkek bile Domina"sıyla sık sık tartışır... kibar olsa da!

En katı ve acımasız bile (hey, bu bazen iyidir!) baskın bayanlar bazen ilişki içinde oldukları erkek tarafından “tutulmak” isteyeceklerdir.. Bu, sonuç olarak daha az baskın oldukları anlamına mı geliyor??

Hepsi değil dostum.

Gri tonlarıyla ilgili, ve şimdi yanan soru.

Dick emmek eğer “gay” misin?

İyi, benim üstlenmem bu.

Aynı cinsiyetten biriyle gerçek bir İLİŞKİ içinde olmayı hayal ediyorsanız, ancak o zaman “gey” veya “lezbiyen” bölgesine girmeye başlarız.

Bunda yanlış bir şey olmadığından değil, ama vakaların büyük çoğunluğunda, boynuzlanmış olanlar, bir zamanlar adamın horozundan başka bir parçasıyla gerçek bir ilişki düşünmemiştir., toplar ve eşek - - ve diğer ilgili oyunlar!

Bu seni eşcinsel yapmaz. Bu sadece kadınsı tarafınızı keşfetmek ve iletişim halinde olmak istediğinizi söylüyor, ve GÖNDER!

Kocaman var, eşcinsel karşılaşmalardan zevk almakla “eşcinsel olmak” arasında büyük fark.

Daha da fazlası, bu sizi eşcinsel olarak sınıflandırsa bile - - kimin umurunda?

Yaptığın şeyin derinliklerinde rahat olduğun sürece, ve ortakların da öyle, insanların ne düşündüğünü gerçekten önemseyen?

Gerçekten önemli değil - bu yüzden bu düşüncelerin eğlencenizi gölgelemesine izin vermeyin! Bundan sadece bahsediyorum çünkü yukarıdaki soru, boynuzlamak gündeme geldiğinde çoğu insanın aklına gelen ilk şeydir., ve genellikle adamın “bırakmak” isteyen kısmıyla bolca güreşir - ve nihayetinde, sosyal şartlanma nedeniyle, kazanır.

Bu gerçekten üzücü, en temel arzularınızdan ve gerçekten derinlerde kim olduğunuzdan asla gerçekten kurtulamayacağınız için.

Mike Watson"ın dumanı tüten sıcak “Cuckold Derlemeleri”. mevcut

Kendinize, boyun eğmeyi gerçekten seviyorsanız, ya da aşağılanmak - - ya da seninkinin yalanmasını istediğiniz gibi başka bir adamın toplarını yalamak - - ya da bu nitelikteki herhangi bir şey, sonra RIZAYA DAYALI olması şartıyla, bunda yanlış bir şey yok!

Bunu kendinize tekrar tekrar tekrarlayın. Ayrıca kendinize (eğer bir erkeksen) “sosyal adetlerin” nlerden zevk alabileceğinizi veya neyi sevemeyeceğinizi veya genel olarak hayatınızı nasıl yaşayacağınızı belirlemesine izin vermeyeceğinizi onaylayın!

Claude Bristol"un İnanmanın Büyüsünde doğru bir şekilde belirttiği gibi, “Aynı ilahilerin tekrarı, aynı büyüler, aynı onaylamalar inanca yol açar, ve bu inanç derinlemesine oturmuş bir inanç haline geldiğinde, olacak şeyler”.

İnan bana, bilinçaltınızın gerçekten istediğini takip etme açısından gevşemesine izin verdiğinizde - - mucizeler olabilir - - ve GERÇEKLEŞIR!

En iyi,

Mike Watson

Not: - Çok emin ol, Hint femdom üzerine KİTAP koleksiyonuna göz atmak için (görünüşe göre giderek daha popüler bir tema) aşağıdaki URL"de - 

Bu öğe ilk olarak burada göründü... ama Medium hesabı yasakladığından beri... işte burada!

%d bloggers like this: