Czy faceci, którzy ssają kogut „gejami”?

Home  >>  Uncategorized  >>   Czy faceci, którzy ssają kogut „gejami”?

Czy faceci, którzy ssają kogut „gejami”?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Drogi Czytelniku,

Chociaż porady tutaj mają być wzięte z punktu widzenia BDSM, prawda naprawdę JEST taka, że rada ma zastosowanie również z waniliowego punktu widzenia.

Usuń część „cuck”, i odniesienia do kobiecości, a to, z czym zostajesz, to twoja odpowiedź.

Krótko mówiąc, piekło nie-prosty akt ścinania innego człowieka, bez względu na to, jak pięknie, nie w mojej książce czyni cię „gejem”... a jeśli chodzi o długą odpowiedź, i dlaczego i dlaczego, CZYTAJ DALEJ!

Powrót kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy napisałem „Cuck Central”, naprawdę OSTATECZNY przewodnik dla tych z was, którzy są „bolący” (gra słów przeznaczona), hehe, być rogaczonym, sissified i więcej, Naprawdę nie miałem pojęcia, że wystartuje tak, jak to się stało.

w rzeczywistości, Nie kłamałbym, mówiąc ci, że po książkach „Indian Goddess” (a to są czysto powieści) - TA konkretna książka „jak”, lub podręcznik, jak wolę to nazywać, naprawdę wstrząsnął światem fetyszu.

Nie mija tydzień bez tego na szczycie mojej listy sprzedaży, i biorąc pod uwagę liczbę facetów, którzy mają utajone „homoseksualne” tendencje i chęć ssania koguta (co jest naprawdę dużo tego, do czego jest rogacz, sprowadza się do, hehe - ten piękny kogut, wał, lśniąca, nieszczelna głowa, jaja... jego tyłek... dupek, a tyłek CRACK... i WORK... Wysyłając go tak, jak ją robisz...)

Ale daję się ponieść emocjom, prawda?

To NIE jest artykuł o tym, co jest tak wielkim podnieceniem (lub największe podniecenia, z tego powodu) o byciu rogaczonym, i dlaczego jest to taka gorąca fantazja dla wielu ludzi.

Chodzi o inne palące pytanie, a nawet zagadka, którą mają ludzie - w tym mężczyźni i kobiety!

Światowej sławy i bestsellerowy Cuck Central - 16 sposoby na prawdziwe PRZEKSZTAŁCANIE SIĘ W rogacza, którym zawsze CHCIAŁEŚ BYĆ autorstwa Mike"a Watsona. Dostępne pod adresem

Cała zagadka „czy jestem gejem, jeśli to zrobię”

Lub, „Czy on jest gejem”, jeśli chce być zdradzony.

Lub, „Czy on naprawdę mnie kocha”, jeśli chce być rogacz (i to powiedziała Madam Su, cuckoldress au extraordinnaire, jeśli mogę tak powiedzieć, dopasowane i wyrównane tylko przez księżniczkę Joanie - jeśli kiedykolwiek będziesz w Shenzhen, Chiny - napisz do mnie, i zobaczę, czy wy dwoje możecie przyłączać, hehe). ale znowu, kolejny post tam.

Tyle do napisania, tyle do zrobienia, tak mało czasu, i tak powinno być dla prawdziwej maminsynek służący swojej Kochance, tak jak obecnie!

Hehe (więc przypomnij mi, jeśli nie dojdę do powyższych dwóch tematów wkrótce.).

Tak czy siak, podczas gdy fantazje rogacza i m-on-m są czymś, w co jest DUŻO facetów, cenni nieliczni faktycznie kiedykolwiek będą o tym mówić otwarcie (w przeciwieństwie do kobiet, które są generalnie dużo bardziej otwarte, jeśli chodzi o rozmowy o homoseksualnych pragnieniach - i związkach - a także ogólnie o związkach poliandrowych).

Należy zauważyć, że większość facetów z tego rodzaju fetyszem to zazwyczaj pewni siebie samce alfa w „prawdziwych” sytuacjach życiowych. Pewnie, niektóre z podanych wskazówek zmieniają Cię w idealną wersję beta... ale jeśli jesteś wystarczająco alfa, aby zmienić wersję beta, i bądź tego pewny, to naprawdę rzadkie znalezisko dla swojej kobiety!

Kluczem jest również unikanie i trzymanie się z dala od ETYKIET.

Społeczeństwo maluje nas w nawiasy i „stałe” kategorie, gdy prawda jest taka, że dla każdej osoby chodzi o odcienie szarości.

Na przykład, czy znamy jedną osobę, która jest „naprawdę” uległa 24/7?

Nawet zamknięty i czysty mężczyzna często wdawał się w kłótnie ze swoją Dominą... aczkolwiek uprzejmą!

Nawet najbardziej surowe i okrutnie (hej, czasami dobrze!) dominujące panie czasami po prostu chcą być „trzymane” przez mężczyznę, z którym są w związku. Czy to oznacza, że w rezultacie są mniej dominujące?

Nie wszystko, przyjacielu.

Chodzi o odcienie szarości, a teraz palące pytanie.

Czy jesteś „gejem”, jeśli ssasz penisa?

Cóż, moje podejście do tego jest takie.

Jeśli marzysz o byciu w rzeczywistej RELACJI z osobą tej samej płci, dopiero wtedy zaczynamy wkraczać na terytorium „gejów” lub „lesbijek”.

Nie żeby było w tym coś złego, ale w zdecydowanej większości przypadków, ci, którzy są rogaczami, ani razu nie myśleli o prawdziwym związku z jakąkolwiek inną częścią mężczyzny niż jego kogut, jaja i tyłek - - i inne powiązane gry!

To nie czyni cię gejem. To po prostu mówi, że chcesz odkrywać i być w kontakcie ze swoją kobiecą stroną, i PRZEŚLIJ!

Jest ogromny, ogromna różnica między cieszeniem się spotkaniami homoseksualnymi a „byciem gejem”.

Co więcej, nawet jeśli to sklasyfikowało cię jako homoseksualistę - - kogo to naprawdę obchodzi?

Tak długo, jak TY czujesz się komfortowo w głębi duszy z tym, co robisz, podobnie jak twoi partnerzy, kogo naprawdę obchodzi to, co myślą ludzie?

To naprawdę nie ma znaczenia - więc nie pozwól, aby te myśli zaciemniały Twoją zabawę! Wspominam o tym tylko dlatego, że powyższe pytanie jest pierwszą rzeczą, która pojawia się w umysłach większości ludzi, gdy pojawia się rogacz, i zwykle zmaga się z częścią mężczyzny, który chce „odpuścić” - i ostatecznie, ze względu na uwarunkowania społeczne, wygrywa.

To naprawdę smutne, ponieważ nigdy nie możesz naprawdę uciec od swoich najgorszych pragnień i tego, kim naprawdę jesteś głęboko w środku.

Gorące na parze „Cuckold Compilations” Mike"a Watsona.. dostępne w

Złóż przysięgę, że potwierdzisz sobie, że jeśli naprawdę lubisz uległość, lub bycie upokorzonym - - lub lizanie jaj innego mężczyzny tak, jak chciałbyś, aby twoje było lizane - - lub cokolwiek takiego, następnie pod warunkiem, że jest to ZGODNE, nie ma w tym NIC złego!

Powtarzaj to sobie w kółko. Potwierdź też sobie (jeśli jesteś mężczyzną), że NIE pozwolisz „obyczajom społecznym” dyktować, co możesz, a czego nie możesz cieszyć, lub jak będziesz ogólnie żyć swoim życiem!

Jak słusznie zauważył Claude Bristol w Magic of Believing, „Powtarzanie tych samych pieśni, te same zaklęcia, te same afirmacje prowadzą do wiary, a kiedy ta wiara stanie się głęboko zakorzenionym przekonaniem, rzeczy mają się wydarzyć”.

Uwierz mi, kiedy uwolnisz swoją podświadomość pod względem dążenia do tego, czego naprawdę chce - - cuda mogą - - i ZDARZAJĄ SIĘ!

Najlepsza,

Mike'a Watsona

PS. - Upewnij się też, aby sprawdzić kolekcję KSIĄŻEK o indyjskiej kobiecości (najwyraźniej coraz bardziej popularny motyw) pod następującym adresem URL - 

Ten przedmiot pojawił się po raz pierwszy tutaj - - ale ponieważ Medium zbanował konto, cóż... tutaj idzie tutaj!

%d bloggers like this: