Vai puiši, kas sūkāt gailis “gejs”?

Home  >>  Uncategorized  >>   Vai puiši, kas sūkāt gailis “gejs”?

Vai puiši, kas sūkāt gailis “gejs”?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Cienījamais lasītājs

Lai gan padoms šeit ir domāts, lai ņemtu no BDSM viedokļa, patiesība tiešām IR, ka padoms ir vienlīdz piemērojams no vaniļas viedokļa, kā arī.

Noņemiet “cuck” daļu un atsauces uz femdom, un tas, ko jūs esat palicis, ir jūsu atbilde.

Īsāk sakot, ellē nē -vienkāršs akts fellating cits cilvēks, nav svarīgi, cik mīlestību, nav manā grāmatā padarīt jūs “gejs”... un kā ilgi atbildi, un kāpēc kāpēc ir, lasīt!

Pirms pāris gadiem, kad es pirmo reizi aizpildīju “Cuck Central”, patiesi galīgo ceļvedi tiem no jums, kas ir “sāpes” (pun paredzēts), hehe, lai būtu cuckolded, sissified un vairāk, man tiešām nebija ne jausmas, ka tas pacelties tāpat kā tas bija.

Patiesībā, es nebūtu melo pateikt, ka pēc tam, kad “Indijas dieviete” grāmatas (un tie ir tīri romāni) — Šī konkrētā “kā” grāmatu, vai rokasgrāmatu, kā es gribētu, lai izsauktu to ir patiešām sakrata pasauli fetišs.

Nary nedēļa iet bez tā papildināšanas manu pārdošanas sarakstu, un, ņemot vērā to puišu skaitu, kuriem ir latentas “homoseksuālas” tendences un vēlme sūkāt gaili (kas ir patiešām daudz no tā, ko cuckolded būtne vārās uz leju, lai, hehe — ka jauki gailis, vārpsta, mirdzošs, caurs galva, bumbiņas... viņa ass... asshole, un ass kreka... un pielūgt viņu, kā jūs viņai...)

Bet es saņemu aizrāva, vai ne es?

Tas NAV raksts par to, kas ir tik milzīgs pagrieziens (vai lielākais pagrieziens šajā jautājumā) par to, ka tas ir cuckolded, un kāpēc tā ir tik karsta fantāzija daudziem cilvēkiem.

Tas ir par citu degšanas jautājumu, vai tiešām CONUNDRUM, ka ļaudīm ir - vīrieši un sievietes iekļauti!

Pasaulē slavens un visvairāk pārdoto Cuck Central - 16 veidi, kā patiesi MORPH VĒRĀ cuckold jūs esat vienmēr gribēja būt Mike Watson. Pieejams

Visa “es esmu gejs, ja es to daru” mīlulis

Vai arī “Vai viņš ir gejs”, ja viņš vēlas būt cuckolded doma.

Vai, “vai viņš tiešām mani mīl”, ja viņš vēlas būt cuckolded (un tas tika teikts ar Madam Su, cuckoldress au extraordinnaire ja es varētu teikt tā, saskaņota un vienāds tikai ar Princess Joanie - ja tu esi kādreiz Shenzhen, Ķīna - piliens man līniju, un es redzēšu, ja jūs divi var āķis up, hehe). tur.

Tik daudz rakstīt, tik daudz ko darīt, tik maz laika, un tāpēc tas būtu par patiesu māsas kalpo viņas saimniece, kā es šobrīd esmu!

Hehe (lai atgādinātu man, ja man nav nokļūt uz iepriekš minētajām divām tēmām drīz.)

Jebkurā gadījumā, kamēr cuckolding un m-on-m fantāzijas ir kaut kas daudz puišu, vērtīgs maz faktiski kādreiz par to runās atklāti (pretstatā sievietēm, kas parasti ir daudz atvērtākas runājot par homoseksuālām vēlmēm — un attiecībām —, kā arī poliandroām attiecībām kopumā).

Ir svarīgi atzīmēt, ka lielākā daļa puiši ar šāda veida fetišs parasti ir pārliecināti alfa puiši “reālās” dzīves situācijās. Protams, daži padomi zem pārvērst tevi par perfektu beta... bet, ja jūs alfa pietiekami, lai ieslēgtu beta, un būt pārliecināti par to, tad jūs esat reti atrast patiešām par savu sievieti!

Tas ir arī svarīgi, lai izvairītos un apturēt prom no LABELS.

Sabiedrība krāso mūs iekavās un “fiksētās” kategorijās, kad patiesība ir tāda, ka tas viss ir par pelēko toņu katram indivīdam.

Piemēram, vai mēs zinām vienu personu, kas ir “patiesi” pakļāvīga 24/7?

Pat bloķēts un nevainīgs vīrietis bieži nonāk argumentos ar savu Domīnu... kaut arī pieklājīgi!

Pat visstingrākā un nežēlīgi (hey, tas ir labi dažreiz!) dominējošās dāmas dažreiz vienkārši vēlas būt “tur” ar vīrieti viņi attiecībās ar. Vai tas nozīmē, ka viņi ir mazāk dominējoši, kā rezultātā?

Ne visi, mans draugs.

Tas ir par pelēko toņu, un tagad dedzinošu jautājumu.

Vai tu esi “gejs”, ja jūs sūkāt penis?

Nu, mans uzņemties par to ir tas.

Ja jūs sapņojat par faktisko attiecību ar tāda paša dzimuma personu, tikai tad mēs sākam iekļūt “geju” vai “lesbiešu” teritorijā.

Ne tas, ka ar to ir kaut kas nepareizs, bet lielākajā daļā gadījumu tie, kas tiek cuckolded, nekad nav domājuši par faktiskām attiecībām ar kādu citu cilvēka daļu, nevis viņa gailis, bumbiņas un ass — un citas saistītas spēles!

Tas nepadara jūs geju. Tas vienkārši saka, ka vēlaties izpētīt un sazināties ar savu sievišķo pusi, un IESNIEGT!

Pastāv milzīga, milzīga atšķirība starp homoseksuālu tikšanos baudīšanu un “geju” baudīšanu.

Vēl vairāk, pat ja tas jūs klasificētu kā geju — kurš patiešām rūpējas?

Kamēr jūs esat apmierināti dziļi iekšā ar to, ko jūs darāt, un tā ir jūsu partneri, kas patiešām rūpējas par to, ko cilvēki domā?

Tas tiešām nav svarīgi - tāpēc neļaujiet šīm domām mākonis jūsu fun! Es to pieminu tikai tāpēc, ka iepriekš minētais jautājums ir pirmā lieta, kas uznirst lielākajā daļā cilvēku prātos, kad tiek audzināts cuckolding, un parasti cīnās ar bagātību ar to cilvēka daļu, kas vēlas “atlaist” - un galu galā, pateicoties sociālajam kondicionējumam, uzvar.

Tas ir skumji patiešām, jo jūs nekad nevarat patiesi izkļūt no savām zemākajām vēlmēm un kas jūs patiešām esat dziļi iekšā.

Tvaicējot karstā “Kukolds Compilations” Mike Watson. pieejams

Sniedziet solījumu, lai apliecinātu sev, ka, ja jums patiešām patīk padoties vai pazemot — vai laizīt cita cilvēka bumbiņas, kā jūs vēlētos, lai jūsu laizīšana — vai kaut kas tāds, tad ar nosacījumu, ka tas ir vienprātīgs, ar to nekas nepareizs!

Atkārtojiet to sev atkal un atkal. Arī apstipriniet sev (ja tu esi vīrietis), ka jūs NEdrīkstat ļaut “sociālajiem mores” diktēt to, ko jūs varat vai nevarat baudīt, vai kā jūs dzīvosiet savu dzīvi kopumā!

Kā Klods Bristols pareizi atzīmēja Ticības burvībā, “To pašu dziedājumu atkārtošana, tie paši burvji, tie paši apgalvojumi noved pie ticības, un, kad šī ticība kļūst par dziļu sēdošu pārliecību, lietas notiek”.

Ticiet man, kad jūs ļaujat savai zemapziņai zaudēt, lai sasniegtu to, ko patiešām grib — brīnumi var — un nenotiks!

Labākais,

Maiks Vatsons

P.S. - Pārliecinieties pārāk, lai izbraukšana grāmatu kolekciju par Indijas femdom (acīmredzot arvien populārāka tēma) šādā URL - 

Šis vienums vispirms parādījās šeit - bet, tā kā Medium aizliedza kontu, labi... šeit iet šeit!

%d bloggers like this: