آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

Home  >>  Uncategorized  >>   آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

خواننده عزیز،

در حالی که مشاوره در اینجا به معنای از نقطه نظر BDSM گرفته شود، حقیقت این است که توصیه به همان اندازه از نقطه نظر وانیل قابل اجرا است و همچنین.

حذف «cuck» قسمت, و ارجاع به femdom, و آنچه شما با سمت چپ پاسخ خود را است.

به طور خلاصه, جهنم هیچ عمل ساده fellating مرد دیگری, مهم نیست که چگونه با عشق, ندیده در کتاب من شما را «همجنسگرا»... و به عنوان برای پاسخ طولانی, و و چرا و در نتیجه, خوانده شده در!

بازگشت چند سال پیش زمانی که من برای اولین بار نوشت «Cuck Central», واقعا راهنمای قطعی به کسانی از شما که «درد» (جناس در نظر گرفته شده), من خودم, به cuckolded شود, sissified و بیشتر, من واقعا تا به حال هیچ ایده آن را خاموش مانند آن را انجام داد.

در واقع, من نمی شود دروغ گفتن به شما بگویم که پس از «الهه هند» کتاب (و کسانی که صرفا رمان) — این خاص «چگونه به» کتاب, و یا کتابچه راهنمای به عنوان من ترجیح می دهم به تماس آن واقعا متزلزل جهان طلسم.

Nary یک هفته می رود بدون آن شکوه لیست من از فروش, و با توجه به تعداد بچه ها که نهفته اند «همجنس گرا» گرایش و تمایل به مکیدن خروس (که واقعا بسیاری از آنچه که در حال cuckolded جوش پایین به, من خودم — که خروس دوست داشتنی, شفت, درخشان, سر سوراخ دار, توپ... الاغ خود را......)

اما من دارم از خودم دور ميشم، مگه نه؟

این یک مقاله در مورد آنچه که چنین به نوبه خود بزرگ (یا بزرگترین نوبت، که برای ماده) در مورد cuckolded، و به همین دلیل آن را چنین فانتزی داغ برای بسیاری از مردم است.

این در مورد سوال سوزش دیگر، و یا در واقع معمای که مردمی - مردان و زنان شامل!

جهان معروف و پرفروشترین Cuck Central - 16 راه برای واقعا جلوه های ویژه گرافیکی به شوهر شما همیشه می خواستم به توسط مایک واتسون. موجود در

کل معمای «من همجنسگرا هستم اگر این کار را انجام دهم»

یا، «آیا او همجنسگرا است» اگر او می خواهد به فکر cuckolded.

یا، «آیا او واقعا من را دوست دارد» اگر او می خواهد به شوهر (و این توسط خانم سو گفته شد، زن شوهر و فوق العاده اگر من ممکن است بگویم، همسان و برابر تنها توسط شاهزاده خانم جوانی - اگر شما همیشه در شنزن، چین هستید - یک خط به من بدهید، و من خواهم دید که آیا شما دو نفر می توانید با هم ارتباط برقرار کنید) اما دوباره، یک پست دیگر وجود دارد.

خیلی برای نوشتن، خیلی برای انجام دادن، چنین زمان کمی، و پس از آن باید برای یک دختر واقعی خدمت به معشوقه خود را به عنوان من در حال حاضر!

Hehe (بنابراین به من یادآوری اگر من به دو موضوع فوق به زودی دریافت کنید.)

به هر حال, در حالی که cuckolding و m-on-m توهمات چیزی است که بسیاری از بچه ها را به هستند, چند گرانبها در واقع تا به حال در مورد آن صحبت آشکارا (به عنوان به زنان که به طور کلی خیلی بیشتر باز از نظر صحبت کردن در مورد خواسته های همجنس گرا مخالف - و روابط - و همچنین روابط چند جانبه به طور کلی).

این مهم است که توجه داشته باشید که اکثر بچه ها با این نوع طلسم معمولا مردان آلفا اعتماد به نفس در شرایط زندگی «واقعی» هستند. مطمئن, برخی از راهنمایی زیر شما را تبدیل به بتا کامل... اما اگر شما آلفا به اندازه کافی به نوبه خود بتا هستید, و اعتماد به نفس در مورد آن, پس از آن شما یک نادر در واقع برای زن خود هستید!

همچنین کلید جلوگیری و دور ماندن از LABELS است.

جامعه ما را به براکت ها و دسته های «ثابت» رنگ می کند زمانی که حقیقت این است که همه چیز در مورد سایه های خاکستری برای هر فرد است.

به عنوان مثال، آیا ما یک فرد مجرد را می شناسیم که 24/7 مطیع است؟

حتی یک مرد قفل شده و پاکدامن اغلب با Domina خود بحث می کند... البته آنهایی که مودب!

حتی سخت ترین و ظالمانه (هی، این خوب است گاهی اوقات!) خانم غالب گاهی اوقات به سادگی می خواهید به «برگزار» توسط مرد آنها در یک رابطه با هستید. آیا این به این معنی است که آنها در نتیجه کمتر غالب هستند؟

نه همه اش، دوست من

این در مورد سایه های خاکستری است، و در حال حاضر سوال سوزان.

آیا شما «همجنسگرا» اگر شما خورد دیک؟

خب، برداشت من از اين

اگر شما از بودن در یک رابطه واقعی با یک فرد از همان جنس خواب, آن است که تنها پس از آن که ما شروع به وارد شدن به «همجنسگرا» و یا «لزبین» قلمرو.

نه این که هیچ چیز در همه اشتباه با آن وجود دارد, اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد, کسانی که در حال cuckolded هرگز یک بار در مورد یک رابطه واقعی با هر بخش دیگری از مرد از خروس خود فکر, توپ و الاغ — — و دیگر بازی های مرتبط!

اين باعث نميشه که همجنس باز باشي این به سادگی می گوید شما می خواهید برای کشف و در تماس با سمت زنانه خود را, و ارسال!

تفاوت زیادی بین لذت بردن از برخوردهای همجنسگرا و «همجنسگرا بودن» وجود دارد.

بیشتر حتی اگر این شما را به عنوان همجنسگرا بودن طبقه بندی - که واقعا اهمیت می دهد؟

تا زمانی که شما راحت هستند عمیق در داخل با آنچه شما انجام, و به همین ترتیب شرکای خود را, که واقعا در مورد مراقبت از مردم چه فکر می کنم?

این واقعا مهم نیست - بنابراین اجازه ندهید که این افکار ابر سرگرم کننده خود را! من این را فقط به این دلیل ذکر می کنم که سوال فوق اولین چیزی است که وقتی که cuckolding به ارمغان می آورد، به ذهن اکثر مردم می رسد و معمولا با بخشی از مردی که می خواهد «اجازه رفتن» و در نهایت، با توجه به شرایط اجتماعی، برنده می شود.

این غم انگیز است در واقع, به عنوان شما هرگز واقعا نمی تواند به دور از basest خواسته های خود را و که شما واقعا عمیق در داخل هستند.

بخار گرم «تلفیقی شوهر شوهر» توسط مایک واتسون.

یک نذر به تأیید به خودتان که اگر شما واقعا دوست دارم تسلیم, و یا در حال تحقیر — — و یا لیس توپ مرد دیگری را به عنوان شما می خواهم مال شما به لیسید شود — — و یا هر چیزی از آن طبیعت, پس از آن ارائه آن رضایت طرفین, هیچ مشکلی با آن وجود دارد!

این را بارها و بارها برای خودتان تکرار کنید. همچنین به خودتان تأیید (اگر شما یک مرد هستید) که شما نمی خواهید اجازه دهید «آداب اجتماعی» دیکته آنچه شما می توانید یا نمی توانید لذت ببرید، و یا چگونه شما زندگی خود را به طور کلی زندگی می کنند!

همانطور که کلود بریستول به درستی در جادوی ایمان اشاره کرد، «تکرار همان شعارها، همان طلسم ها، همان تصدیق ها منجر به اعتقاد می شود، و هنگامی که این اعتقاد به یک اعتقاد عمیق تبدیل شود، همه چیز اتفاق می افتد».

باور من, هنگامی که شما اجازه ناخودآگاه خود را شل از نظر دنبال آنچه در آن واقعا می خواهد — — معجزات می توانید — — و اتفاق می افتد!

بهترین،

مایک واتسون

PS - مطمئن باشید که بیش از حد، برای بررسی از مجموعه ای از کتاب در femdom هند (ظاهرا یک موضوع به طور فزاینده ای محبوب) در URL زیر - 

این مورد برای اولین بار در اینجا ظاهر شد - اما از آنجا که Medium حساب را ممنوع کرد، خوب... اینجا می رود اینجا!

%d bloggers like this: