آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

Home  >>  Uncategorized  >>   آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

آیا بچه ها که مکیدن خروس «همجنسگرا»?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

خواننده عزیز،

در حالی که توصیه در اینجا به معنای از نقطه نظر BDSM گرفته شود, حقیقت واقعا این است که توصیه به همان اندازه قابل اجرا از نقطه نظر وانیل و همچنین.

حذف «cuck» بخش, و ارجاع به زن سروری, و آنچه شما با سمت چپ پاسخ خود را است.

به طور خلاصه، جهنم هیچ - عمل ساده از احساس یک مرد دیگر، مهم نیست که چقدر دوست داشتنی، در کتاب من شما را «همجنسگرا»... و به عنوان پاسخ طولانی، و و چرا و چرا، خواندن در!

بازگشت چند سال پیش زمانی که من برای اولین بار نوشته «Cuck Central», واقعا راهنمای قطعی برای کسانی از شما که «درد» (جناس در نظر گرفته شده), من خودم, به cuckolded شود, sissified و بیشتر, من واقعا تا به حال هیچ ایده آن را خاموش مانند آن را انجام داد.

در واقع, من نمی شود دروغ گفتن به شما بگویم که پس از «الهه هند» کتاب (و کسانی که صرفا رمان) — این خاص «چگونه به» کتاب, و یا کتابچه راهنمای من ترجیح می دهم به آن تماس بگیرید واقعا متزلزل جهان از طلسم.

Nary یک هفته می رود بدون آن شکوه لیست من از فروش, و با توجه به تعدادی از بچه ها که نهفته «همجنسگرا» گرایش و تمایل به مکیدن خروس (که واقعا بسیاری از آنچه که cuckolded بودن جوش پایین به, hehe — که خروس دوست داشتنی, شفت, درخشان, سر چکه کن, توپ... الاغ خود را...

اما من دارم از اينجا دور ميشم، مگه نه؟

این یک مقاله در مورد آنچه که چنین به نوبه خود بزرگ در (و یا بزرگترین فایرفاکس نوبه خود, که برای ماده) در مورد cuckolded بودن, و به همین دلیل آن را مانند یک فانتزی داغ برای بسیاری از مردم است.

این است که در مورد دیگر سوال سوزاندن, و یا در واقع معمای که مردمی - مردان و زنان شامل!

جهان معروف و پرفروشترین Cuck Central - 16 راه برای واقعا جلوه های ویژه گرافیکی به زن قحبه شما همیشه می خواستم به توسط مایک واتسون. موجود در

کل معمای «اگر این کار را انجام دهم همجنسگرا هستم»

یا, «آیا او همجنسگرا» اگر او می خواهد به فکر cuckolded.

یا، «آیا او واقعاً مرا دوست دارد» اگر می خواهد فریب بخورد (و این توسط خانم سو گفته شد، cuckoldress au extraordinaire اگر ممکن است چنین بگویم، فقط با شاهزاده Joanie همسان و برابر شده است - اگر شما همیشه در شنژن، چین هستید - یک خط را برای من رها کنید، و من خواهم دید که آیا شما دو می توانید قلاب کنید، هه).

خیلی برای نوشتن، خیلی برای انجام، چنین زمان کمی، و پس از آن باید برای یک دختر واقعی خدمت به معشوقه خود را به عنوان من در حال حاضر هستم!

Hehe (بنابراین اگر به زودی به دو موضوع فوق نرفتم، به من یادآوری کنید.)

به هر حال, در حالی که cuckolding و M-در-M توهمات چیزی بسیاری از بچه ها را به, گرانبها چند در واقع تا به حال در مورد آن صحبت آشکارا (به عنوان مخالف به زنان که به طور کلی خیلی بیشتر باز از نظر صحبت کردن در مورد خواسته های همجنس گرا — و روابط — و همچنین روابط چندوجهی به طور کلی).

مهم این است که توجه داشته باشید که اکثر بچه ها با این نوع طلسم معمولا مردان آلفا اعتماد به نفس در شرایط زندگی واقعی هستند. مطمئن, برخی از راهنمایی های زیر شما را تبدیل به بتا کامل... اما اگر شما آلفا به اندازه کافی به نوبه خود بتا, و اعتماد به نفس در مورد آن, پس از آن شما یک نادر پیدا کردن در واقع برای زن خود را!

همچنین برای جلوگیری و دوری از LABELS مهم است.

جامعه ما را به براکت ها و دسته های «ثابت» رنگ می کند وقتی حقیقت این است که همه چیز در مورد سایه های خاکستری برای هر فرد است.

به عنوان مثال، آیا ما یک فرد واحد را می شناسیم که 24/7 مطیع «واقعاً» است؟

حتی یک مرد قفل شده و پاکدامن اغلب با Domina خود بحث می کند... البته مودب!

حتی سخت ترین و بی رحمانه ترین (هی، گاهی اوقات خوب است!) خانم غالب گاهی اوقات به سادگی می خواهید به «برگزار می شود» توسط مرد آنها در یک رابطه با هستید. آیا این بدان معنی است که آنها در نتیجه کمتر غالب هستند؟

نه همه، دوست من.

این در مورد سایه های خاکستری است، و در حال حاضر سوال سوختن.

آیا شما «همجنسگرا» اگر شما دیک را می مکید؟

خب، برداشت من اينه

اگر رویای داشتن یک رابطه واقعی با یک فرد از همان جنس را داشته باشید، تنها پس از آن است که ما شروع به وارد شدن به قلمرو «همجنسگرا» یا «لزبین» می کنیم.

نه این است که هر چیزی در همه اشتباه با آن وجود دارد, اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد کسانی که cuckolded اند هرگز یک بار فکر در مورد یک رابطه واقعی با هر بخش دیگری از مرد از خود, توپ و الاغ — — و دیگر بازی های مرتبط!

اين تو رو همجنس باز نميکنه این به سادگی می گوید شما می خواهید برای کشف و در تماس با طرف زنانه خود را, و ارسال!

بین لذت بردن از برخوردهای همجنسگرایان و «همجنسگرا بودن» تفاوت زیادی وجود دارد.

بیشتر حتی اگر این شما را به عنوان همجنسگرا طبقه بندی کند - - کی واقعا اهمیت می دهد؟

تا زمانی که شما راحت هستند عمیق در داخل با آنچه شما انجام می دهند, و به همین ترتیب شرکای خود را, که واقعا در مورد آنچه مردم فکر می کنم مراقبت?

این واقعا مهم نیست - بنابراین اجازه ندهید که این افکار ابر سرگرم کننده خود را! من این را فقط به این دلیل ذکر می کنم که این سؤال فوق اولین چیزی است که هنگام پرورش شوهر در ذهن اکثر مردم ظاهر می شود و معمولاً با بخشی از مردی که می خواهد «رها شود» بسیار درگیر می شود - و در نهایت، به دلیل شرط بندی اجتماعی، برنده می شود.

این غم انگیز است در واقع, به عنوان شما هرگز واقعا نمی تواند به دور از basest خواسته های خود را و که شما واقعا در اعماق درون.

بخار داغ «تلفیقی شوهر زن زانیه» توسط مایک واتسون.. موجود در

نذر کنید که به خودتان تأیید کنید که اگر واقعاً تسلیم را دوست دارید، یا تحقیر می شوید - یا توپ های مرد دیگری را لیس می زنید، همانطور که دوست دارید لیسید - یا هر چیزی از آن طبیعت، پس از آن به شرطی که رضایت بخش باشد، هیچ مشکلی با آن وجود ندارد!

بارها و بارها این کار را برای خودتان تکرار کنید. همچنین به خودتان تأیید (اگر شما یک مرد) که شما در حال رفتن به اجازه «آداب و رسوم اجتماعی» دیکته آنچه شما می توانید و یا نمی تواند لذت بردن از, و یا چگونه شما زندگی خود را به طور کلی زندگی می کنند!

همانطور که کلود بریستول به درستی در سحر و جادو اعتقاد اشاره کرد، «تکرار همان شعارها، همان طلسم ها، همان تصدیق ها منجر به اعتقاد می شود، و هنگامی که این باور به یک محکومیت عمیق تبدیل می شود، همه چیز اتفاق می افتد».

باور من, هنگامی که شما اجازه ناخودآگاه خود را شل از نظر دنبال آنچه در آن واقعا می خواهد — — معجزه می تواند — — و اتفاق می افتد!

بهترین،

مایک واتسون

PS - مطمئن باشید که بیش از حد، برای بررسی مجموعه ای از کتاب در زن سروری هند (ظاهرا یک موضوع به طور فزاینده ای محبوب) در URL زیر - 

این مورد برای اولین بار در اینجا ظاهر شد - - اما از آنجا که Medium حساب را ممنوع کرد، خوب... اینجا می رود!

%d bloggers like this: