Kas poisid, kes imevad kukk „gay”?

Home  >>  Uncategorized  >>   Kas poisid, kes imevad kukk „gay”?

Kas poisid, kes imevad kukk „gay”?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Lugupeetud lugeja

Kuigi nõu siin on mõeldud võtta BDSM seisukohast, tõde on tõesti see, et nõu on võrdselt kohaldatav vanilje seisukohast samuti.

Eemaldage „cuck” osa ja viited femdomile ja see, mida sa oled jäänud, on teie vastus.

Ühesõnaga, põrgu ei -lihtne tegu viltimine teise mehe, ükskõik kui armastades, ei ole minu raamatus sind „gay”... ja kui pikk vastus, ja miks ja miks on, loe edasi!

Tagasi paar aastat tagasi, kui ma esimest korda penned „Cuck Central”, tõesti LÕPLIK juhend neile, kes on „valutavat” (pun mõeldud), hehe, tuleb cuckolded, sissified ja rohkem, ma tõesti polnud aimugi, et see oleks startida nagu ta tegi.

Tegelikult ma ei valetaks teile öelda, et pärast „India jumalanna” raamatuid (ja need on puhtalt romaanid) - SEE konkreetne „kuidas” raamat või käsiraamat, nagu ma eelistan seda nimetada, on tõesti raputanud fetiši maailma.

Nary nädalas läheb ilma selleta destillatsiooniseadmetest minu nimekirja müük, ja arvestades mitmeid mehi, mis on varjatud „homoseksuaalne” tendentse ja soov imeda kukk (mis on tõesti palju, mida on cuckolded on taandub, hehe - - see armas kukk, võlli, säravat, lekkiv pea, pallid... tema perset... sitapea, ja ass CRACK... ja kummardavad teda nagu sa teda...)

Aga ma olen innostuko minema ei ole?

See ei ole artikkel selle kohta, mis on nii suur omakorda (või suurim pööre, et asi) on cuckolded, ja miks see on nii kuum fantaasia palju inimesi.

See puudutab teisi põletav küsimus, või tõepoolest CONUNDRUM, et inimesed on - mehed ja naised lisada!

Maailmakuulus ja enimmüüdud Cuck Central - 16 võimalust tõeliselt morph arvesse pealtvaatav olete alati tahtnud olla Mike Watson. Saadaval aadressil

Kogu „ma olen gei, kui ma seda teen”

Või „Kas ta gay”, kui ta tahab olla cuckolded mõte.

Või „kas ta tõesti armastan mind”, kui ta tahab olla cuckolded (ja see ütles proua Su, cuckoldress au extraordinnaire kui ma võin öelda nii, sobitatud ja võrdub ainult printsess Joanie - kui sa oled kunagi Shenzhen, Hiina - tilk mulle rida, ja ma näen, kas te kaks saab konks, hehe).

Nii palju kirjutada, nii palju teha, nii vähe aega, ja nii see peaks olema tõeline sissy teenivad tema armuke nagu ma praegu olen!

Hehe (nii meenutage mulle, kui ma ei jõua eespool kaks teemat kiiresti.)

Igatahes, samas cuckolding ja m-on-m fantaasiad on midagi palju poisid on arvesse, väärtuslik vähe tegelikult kunagi rääkida avalikult (erinevalt naised, mis on üldiselt palju avatum poolest räägime homoseksuaalne soove - ja suhted - samuti polyandrous suhted üldiselt).

See on oluline märkida, et enamik poisid selline fetiš on tavaliselt kindel alfa mehed „päris” elu olukordades. Muidugi, mõned nõuanded all omakorda sind täiuslik beeta... aga kui sa oled alfa piisavalt omakorda beeta, ja olla kindel, et see, siis oled haruldane leid tõepoolest oma naine!

Samuti on oluline, et vältida ja eemale jääda ETIKETID.

Ühiskond maalib meid sulgudes ja „fikseeritud” kategooriates, kui tõde on see, et see kõik on umbes halli tooni iga üksiku.

Näiteks kas me teame üht inimest, kes on „tõeliselt” alandlik 24/7?

Isegi lukustatud ja vooruslik mees satub sageli oma Dominaga argumentidesse... kuigi viisakad!

Isegi kõige rangem ja julmalt (hei, see on hea mõnikord!) domineeriv daamid mõnikord lihtsalt tahavad olla „valduses” mees nad on suhe. Kas see tähendab, et nad on vähem domineeriv tulemusena?

Mitte kõik, mu sõber.

See on umbes halli tooni ja nüüd põletav küsimus.

Kas sa oled „gay”, kui sa imeda munn?

Noh, minu võtta see on see.

Kui te unistate, et olete tegelikus suhetes sama soo isikuga, on alles siis, kui hakkame sisenema „gei” või „lesbi” territooriumile.

Mitte, et selles pole midagi valesti, kuid enamikul juhtudel ei ole cuckolded kunagi mõelnud tegelikust suhtest ühegi teise mehe osaga kui tema kukk, pallid ja eeslid — ja muu sellega seotud mängu!

See ei tee sind geiks. See lihtsalt ütleb, et soovite uurida ja olla kursis oma naiselik pool, ja ESITA!

Homoseksuaalsete kohtumiste nautimise ja „gei olemise” vahel on suur, suur erinevus.

Veelgi enam, isegi kui see liigitas sind gei oleks - kes tegelikult hoolib?

Niikaua kui sul on mugav sügaval sees, mida sa teed, ja nii on teie partnerid, kes tõesti hoolivad sellest, mida inimesed mõtlevad?

See tõesti ei ole oluline - nii et ärge laske need mõtted pilve oma lõbus! Ma mainin seda ainult sellepärast, et eespool küsimus on esimene asi, mis hüppab enamiku inimeste mõtetes, kui cuckolding on üles kasvanud, ja tavaliselt maadleb ohtrasti osa mees, kes tahab „lahti lasta” -ja lõpuks, sest sotsiaalse konditsioneerimise, võidab.

See on tõesti kurb, sest sa ei saa kunagi tõeliselt eemale oma basest soove ja kes sa tõesti oled sügaval sees.

Aurutatud kuum „Cuckold Kogumised” Mike Watson.. saadaval aadressil

Tõotage endale kinnitada, et kui sulle tõesti meeldib esitamine või alandamine — — või lakkuda teise mehe pallid, nagu sa tahaksid sind lakkuda - või midagi sellist laadi, siis tingimusel, et see on ÜKSMEELNE, pole selles midagi valesti!

Korrake seda ennast ikka ja jälle. Kinnitage ka iseendale (kui sa oled mees), et te ei lase „sotsiaalsetel kommetel” dikteerida seda, mida saate või ei saa nautida või kuidas sa elad oma elu üldiselt!

Nagu Claude Bristol õigesti märkis „Usumise maagias” „Samade laulute kordamine, samad loitsud, samad väiteid viib uskumuseni ja kord, et usk muutub sügavale istuvaks veendumuseks, asjad on juhtuma”.

Uskuge mind, kui lasete oma alateadvuses lahti jälitada, et jälitada seda, mida ta tegelikult tahab — — — imed võivad — — ja DO juhtuda!

Parim,

Mike Watson

P.S. - Kindlasti ka, et kontrollida kogumise RAAMATUD India femdom (ilmselt üha populaarsemaks teema) on järgmine URL - 

See kirje ilmus siin esmakordselt - aga kuna Medium keelas konto, hästi... siin läheb siin!

%d bloggers like this: