Jsou kluci, kteří sají ptáka „gay“?

Home  >>  Uncategorized  >>   Jsou kluci, kteří sají ptáka „gay“?

Jsou kluci, kteří sají ptáka „gay“?

5
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Vážení čtenáři,

Zatímco rady zde mají být převzaty z hlediska BDSM, pravdou je, že rada je stejně použitelná i z hlediska vanilky.

Odstraňte část „cuck“, a odkazy na femdom, a to, co vám zbývá, je vaše odpověď.

Ve zkratce, sakra ne - jednoduchý akt sání jiného muže, bez ohledu na to, jak láskyplně, v mé knize vás nedělá „gayem“... a pokud jde o dlouhou odpověď, a proč a proč, ČTĚTE DÁL!

Před pár lety, když jsem poprvé napsal „Cuck Central“, skutečně DEFINITIVNÍ průvodce pro ty z vás, kteří jsou „bolí“ (slovní hříčka určena), hehe, být paroháč, sissified a další, Opravdu jsem netušil, že by to vzlétlo, jako by to udělal.

Ve skutečnosti, Nelhal bych, abych vám to řekl po knihách „indické bohyně“ (a to jsou čistě romány) - TATO konkrétní kniha „jak na to“, nebo manuální, jak tomu dávám přednost, opravdu otřáslo světem fetišů.

Nary týden plyne, aniž by to bylo na prvním místě můj seznam prodejů, a vzhledem k počtu kluků, kteří mají latentní „homosexuální“ tendence a touhu sát kohout (což je opravdu hodně toho, co je paroháč se scvrkává, hehe - - ten krásný kohout, hřídel, zářící, děravá hlava, koule... jeho zadek... kretén, a zadek CRACK... a zadek CRACK... UCTÍVAT ho jako vy JI...)

Ale nechám se unést, že?

Toto NENÍ článek o tom, co je tak obrovské zapnutí (nebo největší zapnutí, na to přijde) o tom, že je paroháč, a proč je to tak horká fantazie pro spoustu lidí.

Jedná se o další pálčivou otázku, nebo opravdu CONUNDRUM, které lidé mají - včetně mužů a žen!

Světově proslulý a nejprodávanější Cuck Central - 16 způsoby, jak skutečně MORPH DO paroháče, kterého jste vždy CHTĚLI BÝT od Mika Watsona. K dispozici na

Celý „jsem gay, když to udělám“ hlavolam

Nebo, „Je gay“, pokud chce být paroháč.

Nebo, „Opravdu mě miluje“, pokud chce být paroháč (a to řekla paní Su, cuckoldress au extraordinnaire, pokud to mohu říci, uzavřeno a vyrovnáno pouze princeznou Joanie - pokud jste někdy v Shenzhenu, Čína - napište mi řádek, a uvidím, jestli vy dva můžete připojit, hehe). ale znovu, další příspěvek tam.

Tolik psát, tolik dělat, tak málo času, a tak by to mělo být pro opravdovou sissy sloužící její paní jako já v současné době!

Hehe (tak mi připomeň, jestli se brzy nedostanu k výše uvedeným dvěma tématům.)

Tak jako tak, zatímco paroháč a fantazie m-on-m jsou něco, do čeho je spousta lidí, vzácných pár o tom ve skutečnosti bude mluvit otevřeně (na rozdíl od žen, které jsou obecně mnohem otevřenější, pokud jde o mluvení o homosexuálních touhách - a vztazích - a také o polyandrózních vztazích obecně).

Je klíčové poznamenat, že většina lidí s tímto druhem fetišů jsou obvykle sebevědomí alfa muži v „skutečných“ životních situacích. Tak určitě, některé z tipů pod vás promění v dokonalou beta verzi... ale pokud jste dost alfa na to, abyste změnila beta verzi, a buďte si tím jisti, pak jste pro svou ženu opravdu vzácným nálezem!

Je také klíčové vyhnout se a držet se dál od LABELS.

Společnost nás maluje do závorek a „pevných“ kategorií, když je pravda, že je to všechno o odstínech šedé pro každého jednotlivce.

Například, známe jednu osobu, která je „skutečně“ submisivní 24/7?

Dokonce i zamčený a cudný muž se často dostane do hádky se svou Dominou... i když zdvořilými!

Dokonce i ty nejpřísnější a nejkrutější (hej, to je někdy dobré!) dominantní dámy budou někdy prostě chtít být „drženy“ mužem, se kterým jsou ve vztahu. Znamená to, že jsou v důsledku toho méně dominantní?

Ne všechny, příteli.

Je to o odstínech šedé, a teď pálčivá otázka.

Jsi „gay“, když cucáš péro?

No, můj pohled na to je tohle.

Pokud sníte o skutečném VZTAHU s osobou stejného pohlaví, teprve potom se začneme dostávat na „gay“ nebo „lesbické“ území.

Ne že by s tím bylo vůbec něco špatného, ale ve velké většině případů, ti, kteří byli paroháči, nikdy nepřemýšleli o skutečném vztahu s jakoukoli jinou částí muže než na jeho penis, koule a zadek - - a další související hry!

Tohle z tebe nedělá gaye. To jednoduše říká, že chcete prozkoumat a být v kontaktu se svou ženskou stránkou, a ODESLAT!

Existuje obrovský, obrovský rozdíl mezi užíváním homosexuálních setkání a „gayem“.

Dále více, i když vás to klasifikováno jako gaye - - koho to opravdu zajímá?

Dokud jste v pohodě hluboko uvnitř s tím, co děláte, a také vaši partneři, koho opravdu zajímá, co si lidé myslí?

Na tom opravdu nezáleží - nenechte se tedy těmito myšlenkami zatemnit vaši zábavu! Zmíním se o tom jen proto, že výše uvedená otázka je první věcí, která se objeví v myslích většiny lidí, když se vychovává paroháč, a obvykle zápasí s částí muže, který chce „pustit“ - a nakonec, kvůli sociální kondici, vyhrává.

To je opravdu smutné, protože se nikdy nemůžete skutečně dostat pryč od svých nejzákladnějších tužeb a toho, kdo ve skutečnosti jste hluboko uvnitř.

Kouřící horké „Cuckold Compilations“ od Mika Watsona.. k dispozici na

Slib, že si potvrdíš, že pokud se vám opravdu líbí podání, nebo být ponížen - - nebo lízání koulí jiného muže, jak byste chtěli, aby vás olízli - - nebo cokoli takového, pak za předpokladu, že je to KONSENSUÁLNÍ, s tím NENÍ NIC špatného!

Opakujte si to znovu a znovu. Také si potvrďte (pokud jste muž) že NENECHÁTE „sociální mravy“ diktovat, co si můžete nebo nemůžete užít, nebo jak budete žít svůj život obecně!

Jak Claude Bristol správně poznamenal v Magii věření, „Opakování stejných zpěvů.“, stejná zaklínadla, stejná potvrzení vedou k víře, a jakmile se tato víra stane hlubokým usvědčením, věci se mají stát“.

Věř mi, jakmile necháte své podvědomí uvolnit, pokud jde o sledování toho, co opravdu chce - - zázraky mohou - - a dějte se!

Nejlepší,

Mike Watson

P.S. - Ujistěte se také, podívat se na sbírku KNIH o indickém femdomu (zřejmě stále populárnější téma) na následující adrese URL - 

Tato položka se zde poprvé objevila - - ale protože Medium zakázalo účet, no... tady jde sem!

%d bloggers like this: