Si Madam Carrie më bëri të hani wedgies tim!

Home  >>  Uncategorized  >>   Si Madam Carrie më bëri të hani wedgies tim!

Si Madam Carrie më bëri të hani wedgies tim!

3
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Ajo e bëri atë mjaft shpesh.

Unë e kam përmendur shpesh Princesha Joanie si majën e poshtërimit d.m.th. ajo ishte me të vërtetë dhe ende është një poshtërues dhe findomina “au extraordinnaire”, por më besoni, trupor “i gjerë hipped” Madam Carrie, se “përafërt” 23 vjeçare vajzë nga Sichuan?

Agjent i pasurive të patundshme “që dikur ishte”?

Ajo ishte jo më pak se Joanie!

Ja një shembull i përsosur i asaj që dua të them.

(pasi ajo u kthye nga një udhëtim të këndshme në Mbretërinë e Bashkuar që tuajat me të vërtetë, sigurisht, FINANCUAR!)

Unë jam asgjë nëse nuk është një cuck mirë dhe footboy, dhe ATM njeriut! “Mund të pyes se ku keni udhëtuar në Mbretërinë e Bashkuar, Madam Carrie”, më kujtohet me turpshëm duke e pyetur atë pas kthimit të saj një mëngjes pasi kam shërbyer mëngjesin e saj, dhe mendoj se ajo ishte në humor veçanërisht të keq atë ditë.

“Jo. Mbylle, djalë. Nuk mund ta shihni se po ha?” (kjo sigurisht në kontrast të mprehtë me ditët e tjera ku ajo do të donte që unë të “argëtojë e saj” a.k.a. “flasin, djalë! Unë dua argëtimin tim në mëngjes”)

Unë mendoj se kjo ishte dy ditë pasi ajo kishte marrë përsëri, dhe jet lag duket nuk ishte veshur off, dhe ajo foli me një ton të papërshkueshëm të zërit, sikur të thoshte “pse qij jam edhe duke u shqetësuar në këtë pikë në kohë?”

“Ok, Ok” Unë i thashë, sikur në refleks, dhe duke shikuar prapa në atë, kjo ishte një nga gabimet e rralla REAL kam bërë (në krahasim me gabimet që kam bërë pa ndërmend të) në të gjithë kohën time me Madam Carrie.

Ka pasur të tjerë, por kjo është ajo që shkopinj në mendje.

Dhe në retrospektivë përsëri (edhe pse mend pas kuvendit, lexuesi im i dashur është gjithmonë 20/20 dhe më shumë) Unë mendoj se përgjigja ime ishte pak e çuditshme edhe nëse ne jemi duke marrë parasysh marrëdhëniet “vanilje” (a.k.a jo femër udhëhequr) marrëdhëniet. Dua të them, çfarë gruaje do të donte një përgjigje të tillë kur ajo padyshim nuk ndihej në krye të botës.

Ndoshta isha duke u ndjerë pak i shqetësuar në faktin se ajo nuk do të deign edhe për të më treguar se ku ajo udhëtoi (në monedhë tim!) , le të më tregoni se çfarë bëri ajo.

Ndoshta ishte ndjenja e ndryrë e të qenit “huazuar” për një të huaj të afërm (bukuroshe Miss V, që unë jam i kënaqur të them nuk është një i huaj më, të paktën jo ato thembra të bukura të gjata të saj!)

Çfarëdo qoftë ajo ishte, ishte një mëkat kardinal i rendit më të lartë.

Por unë mendoj se dënimi që siguroi ishte kujtesë e mjaftueshme për mua kurrë nuk përsëris të njëjtin gabim përsëri, si sytë e saj u ndezën me zemërim (në të njëjtën pikë kuptova pas tim shumë serioz faux, dhe ajo flak lëng portokalli në fytyrën time, dhe si unë murmuritje një nxituar “Më vjen keq, zonjë”, fjalët doli si një gërhitës, si unë gasped për ajër si një lëng portokalli bërë është mënyra brenda vrimat e mia dhe sytë e mi fjalë për fjalë ujitur.

Kjo u pasua pothuajse pas kësaj nga një CRASH me zë të lartë!

Chinaware (JO puns qëllim!) u rrëzua fjalë për fjalë kudo, dhe për një minutë ajo dukej si të gjithë ferr kishte thyer lirshme, dhe në gjendjen time dazed e mendjes, ende duke u përpjekur të kuptoj se çfarë ka ndodhur, unë pashë Mbretëresha ndezur nga “recliner” e saj, dhe pa copa të humbur e dolli kudo.

Kjo ishte në krye nga rrëmujë të drejtë para meje, e cila ishte një omëletë me bollëk rrjedh gjalpë, djegës humbur në krye të saj duke kërkuar prapa në mua si në qoftë se me një shprehje forlorn dhe duke thënë “ajo që sapo ka ndodhur këtu, Mike”?

Kjo është ajo që ndjenja ime vizuale përpunuar, natyrisht.

Unë ndjeva diçka krejt tjetër, si smacks përsëritura në kokë më bëri të ndihem si një qese punching, dhe ato pëllëmbët e fortë fjalë për fjalë smacked mua vështirë çdo herë që pëllëmbë u ul, apo kështu ajo ndjeu.

“Si guxon të sillesh kështu, djalë! Ju duhet të puth këmbët e mia dhe të them keq që ju jeni duke pasur një mëngjes të keq, Madam Carrie!”

Dhe në disa sekonda të shkurtër ajo mori atë për të mbështjell atë off, anglisht saj me sa duket duke u përmirësuar me hapa të mëdhenj, ajo gjithashtu kishte kohë për të pështyrë në fytyrën time dy herë, diçka që ajo kurrë nuk kishte bërë deri tani në qoftë se unë kujtoj saktë.

Ndërsa pështyma goditi syrin tim të majtë, duke më bërë të injoroj përsëri (sikur lëngu i portokallit që përmbytet poshtë ballit tim dhe ura e hundës nuk ishte e mjaftueshme), ajo më goditi disa herë nëpër fytyrë për masë të mirë.

Grusht! Faqe e majtë u dogj si fjalët “Ju do të mbani mend të silleni herën tjetër, djalë!” Dhe sytë u ndezën nga zemërimi dhe tërbimi që unë nuk e kisha parë kurrë para kësaj kohe tek ajo.

Perëndia im i plotfuqishëm, ajo ishte kthyer me të vërtetë në një Mbretëreshë, JO MË PAK, të paktën nga pikëpamja mendore, dhe si unë u përpoq për të (më kot) të procesit të gjithë këtë, unë ndjeva një smack solid në faqe të djathtë.

Dhe pastaj, ndjeva një dhimbje të mprehtë në gishtin tim të majtë, dhe një zë të lartë “OUCH” më shpëtoi pasi kuptova se sapo kishte vulosur me gjithë “pjesa më e madhe” e saj e konsiderueshme nëse jo “mund” (dhe jo, nuk ishte “mite”; Unë mendoj se ju kujtohet mua duke përmendur se sa të forta janë disa nga këto vajza).

ra në tokë, i trullosur, dhe gjëja tjetër që unë e dija ishte se unë isha “fytyrë të thellë” në omëletë, pasi ajo mori këtë mundësi për të bluaj fytyrën time thellë në rrëmujë “vezë” para meje, një këmbë regally në krye të kokës sime.

“Do t'ju tregoj, djalë!” , tha se ky zjarr frymëmarrje pothuajse 25 vjeçar vixen kineze, dhe këtu unë duhet të pranoj se unë pothuajse filloi të derdhur lot, aq i befasuar ishte unë në këtë ndryshim të papritur, të menjëhershëm në të, dhe puthje këmbët e saj dhe lutem e saj për t'u kthyer në të vjetër Madam Carrie.

I rreptë, imperioz dhe kërkues edhe pse “versioni i vjetër” ishte, Versioni # “Post U.K.” ishte diçka krejtësisht tjetër, miku im.

I mbylla sytë, duke i gatitur copat e omëletës dhe copëzat e qelqit që të mos hyjnë në sytë, hunda apo buzët, tre zonat më të prekshme në fytyrën time siç mund ta imagjinoni.

“Qëndro kështu, djalë”, ajo papritmas foli, këtë herë me më pak helm, duke hequr një këmbë nga maja e kokës sime, por nuk ishte një “lloj i ftohtë i kërcënimit të fshehur” për zërin e saj megjithatë, dhe kjo më bëri të dridhem.

Madam Carrie — Vëllimi #2 nga Mike Watson

Dhe shpëtoj gjithashtu, pasi një copë e verdhë veze e humbur krehur qepallat e mia, por nuk hyri.

Diçka tjetër e bëri, edhe pse. Jo në atë pikë, por...

“Përhapur 'em boy!” dhe rendi ishte i qartë, dhe unë mjerësisht përhapur këmbët e mia të gjerë, ndërsa në pozicionin e gjunjëzuar, fytyrë ende varrosur në rrëmujë gooey poshtë në dysheme, dhe kjo nuk do të jetë në të paktën pak të pasigurt për të supozuar se unë kam pasur një “omëletë” në vend të një fytyrë deri tani.

Kjo më kujton një incident në një nga romanet e mia të preferuara nga P.G.Wodehouse me famë, dhe aq e qeshur është se ajo mban përmendur këtu. Nuk mund ta mbaj mend fare emrin e romanit, por është një nga serialet “Jeeves”, ai kupëmbajtës i pakrahasueshëm që dukej se disi e shpëtonte lëkurën e “zhurmshme të Master Wooster” shumë herë.

“Faleminderit Jeeves”, Unë mendoj se ishte titulli.

Dhe këtu, për shkak të arsyeve të caktuara kështu ndodhi që Bertie Wooser ishte mbërthyer në një anije të plotë të “minstrels zezë” (termi “Negro” duke qenë e zakonshme në fillim të viteve 1900, kur këto romane janë shkruar) dhe kishte për të shpëtuar pa pronarin e anijes, një burly “Stokes Vjetër” vërejtur.

Plani i arratisjes siç përshkruhet nga Jeeves ishte që, mirë, të ziej fytyrën e Wooster kështu që ai do të shfaqej “një nga grupi” në “trashë të natës”, ndezur një varkë me ta dhe ikin në përputhje me rrethanat.

Nuk ka qenë kurrë një autor si P.G. Wodehouse më parë, aq i aftë në komedi, dhe aq i aftë në përdorimin e fjalëve të gjuhës angleze për të përshkruar (llapstick) ngjarjet komike dhe dukurive në detaje fotografike dhe shumë “qesharake prekës”, dhe nuk ka kurrë ndonjëherë ndoshta do të jetë, lexuesi im i dashur.

Ajo dukej si një plan i pamend të mjaftueshme, dhe pse Wooster përfundimisht e bëri atë, dhe “iku” me sukses, siklet e tij ishte asgjë në krahasim me minierën në këtë moment, hindquarters lartë deri në ajër dhe këmbët përhapur, dhe një ndjenjë e terrorit absolut zotëruar mua si unë mendova se ajo ishte duke u përgatitur për të dhënë një goditje në bizhuteritë e familjes, një goditje si unë kurrë nuk kishte marrë më parë, dhimbje natyra e të cilit unë ndoshta nuk kishte ndjerë kurrë më parë ose.

“Zonjë, ju lutem! Më vjen keq!”

“Më fal, zonjë!”

Dhe këto fjalë dolën nga unë, por gjendja “e çrregullt” në të cilën isha siguruar që ata dukej si kali proverbial me gjysmë afër të mbërthyer në bark, dhe nuk kishte aspak kuptim, lloj si valët e radios “njerëzore” të rrënuara ashtu siç ishin.

Dhe goditja shumë e frikësuar për arra nuk erdhi kurrë, por kjo nuk e zvogëloi terrorin tim një grimë të mallkuar, si unë cringed çdo herë që unë “ndjeva” e saj të heqë ato këmbët e saj!

I gjithë trupi im tronditi ndërsa ndjeva disa shkelma në rajonin e majtë të pasmë, por ata ndjeheshin çuditërisht “qetësues” në krahasim me atë që ndodhi më parë, dhe pastaj, më në fund, Madam Carrie e vjetër u kthye.

Ose kështu mendova, si nga diku thellë në “afërsi të përgjithshme” dëgjova një qesh të vjedhur ose dy.

“Ju duken adorable, djalë! Atje je, duke u ndëshkuar për një thyerje, me fytyrën tënde të varrosur thellë në atë rrëmujë të ndyrë!”

Dhe pastaj ndodhi, pasi ajo fjalë për fjalë shoved një copë dolli djegur deri gomar tim!

“Ajo që ata e quajnë një wedgie”, giggled Madam Carrie si unë squirmed uncomfortably, gjalpë duke e bërë asshole tim shkëlqyeshëm dhe më e lehtë për copë bukë për të rrëshqitje në.

Dhe sa më shpejt që ajo shkau brenda, ajo shkau jashtë, me sa duket të jetë hedhur diku, por zëvendësohet nga një tjetër. Ajo ndjehet si “mikro-penises” ishin duke hyrë dhe duke lënë asshole tim në mënyrë të rastësishme, willy nilly, por një penis kurrë nuk e ndjeu këtë “përafërt” e bëri atë?

“Veggies, veggies” kënduan këtë avatar të ri të Madam Carrie, dhe dukej pothuajse si një këndim yogik. “Boy Wedgie”, ajo trilled.

Dhe ndërsa ajo vazhdoi, më kujtohet duke menduar se çfarë “veggies këndojnë” ishte mbi të gjitha.

Unë do të thotë, po kam pasur wedgies up gomar tim, por...

“Fitness, këmbën time (dhe këtu ajo dha një goditje të fortë në pjesën e prapme të djathtë)!” ajo bellowed gjithë një e papritur. “Ju pëlqen të hahet veggies, mos ju djalë?”

Dhe me një goditje përfundimtare, këtë herë dorëzuar në qendër të rajonit të pasmë në të gjitha, një goditje që dërgoi pjesën e fundit të dolli 99% deri në vrimë time, ajo më urdhëroi të ulem, dhe ajo që pashë rreth meje më revoltoi.

Nuk ishte aq shumë omëletë, apo rrëmujë kudo.

Nuk ishte xhami dhe Kina që dukej se ishin vendosur në çdo qoshe dhe çarçafë të dhomës (dhe të cilën do ta kaloja orën tjetër duke pastruar me kujdes, duke u përpjekur pasi nuk më lejohej të hiqja “wedgie e fundit” nga gomari im kur pastrova).

Dhe disi, vetëm disi, e dija se çfarë do të siguronte kur pashë copat e dolli që kishin qenë “brenda dhe jashtë” të rektumit tim të shpërndara pranë meje.

Kujdesi, lexuesi im i dashur, është përsëri 20/20 dhe unë mendoj se kujtoj përmendur në detaje jo më pak grafik fatkeqësinë e dukshme ndjeva kur u urdhërova të bëj spermën time deri tani, dhe si ajo urdhëroi mua për të ngrënë copa dolli, ajo ishte ende e gjitha që unë mund të bëjë për të mbajtur çdo copë poshtë si unë me ngut “gulped” ato poshtë pa guxim për të shijuar ato.

Madam Carrie — Vëllimi TRE

Por pavarësisht nga qëllimet e mia për të mos provuar, ajo la një shije të tmerrshme “stinky kosi” në to, dhe kushdo që (shpresojmë se nuk) ka shijuar ndonjëherë “dolli nga fundi i pasmë” do të dinë se çfarë unë jam duke iu referuar.

Dhe ajo më në fund dukej e lumtur me këtë si ajo plonked përsëri poshtë në shtrat, dhe giggled si unë hëngra copa e keqe e bukës, dhe nxorrën jashtë telefonin e saj.

Kliko, kliko! Ajo shkoi, si ajo kapur indinjitetin tim për brezat, dhe edhe pse kjo ishte një klikim tjetër për ato clamps tmerrshme dalë unë përmend poshtë do të bëjë, ajo ishte jo më pak poshtëruese dhe frika frymëzuese.

Dhe ajo bëri disa komente gjatë gjithë kësaj përvoje, për secilën prej të cilave isha (padyshim ose ndryshe!) pritet të përgjigjet.

“Djali wedgie pëlqen të hajë veggies, nuk ai!”

Dhe ndërsa e shikova atë në një mënyrë memece dhe të tmerruar, pjesa e fundit e dolli ende “ngjitet” brenda “rektumit të djalit të wedgie”, ajo u përplas përsëri, dhe dukej si një tufë elefantësh të zemëruar që trumbetonin në unison.

“Thashë...!”

“Oh, po bëj, zonjë! Sigurisht që unë bëj, Sigurisht! ...” Dhe unë babbled inkoherently si...

... Fjala ime!

Ka më shumë në serinë Madam Carrie, natyrisht!

Por kjo është ajo që ju e quani një perëndeshë e vërtetë, eh?

I Gotta nxitojnë tani për tani. Kthehu së shpejti me më shumë!

Më të mirë,

Mike Watson

PS - Ky post u shfaq së pari KËTU - Lidhje kanonike

Por që Medium pa të arsyeshme për të pezulluar llogarinë, mirë, humbja e tyre! Hehe.

Get Madam Carrie TANI - libri, dua të them! Ju kurrë nuk do të duan të vënë atë poshtë - - që unë do të garantojë.

PS #2 - Një falënderim i madh për të gjithë blerësit me kapak të hollë, që tregon se jeni vërtet në të!

%d bloggers like this: