Kuidas proua Carrie pani mind sööma oma wedgies!

Home  >>  Uncategorized  >>   Kuidas proua Carrie pani mind sööma oma wedgies!

Kuidas proua Carrie pani mind sööma oma wedgies!

3
Dec,2022
Spicy Erotic
off

Ta tegi seda üsna tihti.

Olen sageli mainitud printsess Joanie kui tipp alanduse st ta oli tõeliselt ja ikka on humiliatrix ja findomina „au extraordinnaire”, kuid uskuge mind, bodacious „lai rõhutud” Proua Carrie, et „töötlemata” 23 aastane tüdruk Sichuan?

Kinnisvaramaakler „, et kunagi oli”?

Ta ei olnud vähem kui Joanie!

Siin on suurepärane näide sellest, mida ma mõtlen.

(pärast ta naasis nauditav reis UK, et sinu tõeliselt, muidugi, FINANCED!)

Ma olen midagi, kui mitte hea cuck ja jalgpoiss, ja inimese atm! „Võin ma küsida, kuhu sa reisisid Ühendkuningriigis, proua Carrie”, ma mäletan, et ta palus pelgalt pärast tema tagasipöördumist ühel hommikul pärast hommikusööki, ja ma arvan, et ta oli eriti halb tuju sel päeval.

„Ei. Ole vait, poiss. Kas sa ei näe, et ma söön?” (See muidugi teravas kontrastis teistel päevadel, kus ta tahaks, et ma „meelelahutuslikus tema” aka „räägi üles, poiss! Ma tahan oma hommikust meelelahutust”)

Ma arvan, et see oli kaks päeva pärast seda, kui ta oli tagasi saanud, ja jet lag ilmselt polnud ära kulunud, ja ta rääkis hämmastava hääletooniga, justkui öelda „miks kuradit ma isegi viitsinud sel ajahetkel?”

„Okei, Ok” Ma ütlesin, justkui on refleks, ja vaadates tagasi, see oli üks haruldane REAL vigu tegin (erinevalt vigu tegin ilma kavatsevad) kogu minu aeg proua Carrie.

On olnud teisi, kuid see on üks, mis paistab silma.

Ja tagantjärele jälle (kuigi tagantjärele, mu kallis lugeja on alati 20/20 ja rohkem) Ma arvan, et minu vastus oli natuke flippant, isegi kui me kaalume „vanilje” (aka mitte naissoost juhitud) suhteid. Ma mõtlen, mida naine tahaks vastust niimoodi, kui ta oli ilmselt ei tunne peal maailma.

Võibolla ma tundsin natuke peeved on asjaolu, et ta isegi ei looma ütle mulle, kus ta reisis (minu peenraha!) , rääkimata mulle, mida ta tegi.

Võibolla see oli Likvideeriti tundeid on „laenatud” suhteline võõras (armas Miss V, kes mul on hea meel öelda, EI ole enam võõras, vähemalt mitte need ilusad pikad tallad tema!)

Mis iganes see oli, oli see kõrgeima järjekorra kardinalpatt.

Aga ma arvan, et karistus, et tagada oli piisavalt meeldetuletus mulle kunagi korrata sama viga uuesti, kui tema silmad põlema viha (umbes samal hetkel mõistsin, minu väga tõsine faux pas, ja ta viskad tema apelsinimahl minu nägu, ja kui ma mumbled kiirustades „sorry, Proua”, sõnad tulid välja nagu snort, kui ma hingeldas õhku nagu mõned apelsinimahla tegi see viis sees mu ninasõõrmed ja mu silmad sõna otseses mõttes joota.

Sellele järgnes peaaegu pärast seda valju CRASH!

Hiinalill (NO puns mõeldud!) kukkus sõna otseses mõttes kõikjal, ja minut see kõlas nagu kõik põrgu oli katki lahti, ja minu hämmastunud vaimset seisundit, ikka üritab aru saada, mis juhtus, ma nägin Queen alight tema „recliner”, ja nägin shards Hiina, tilka „Tropicana” apelsinimahla (ilmselt ta on võtnud väljamõeldud selle brändi pärast UK reisi) ja hulkuvate tükki röstsai kõikjal.

See oli ülaosaga maha jama õigus minu ees, mis oli omlett ohtralt lekib võid, hulkuvate chili peal vaadates tagasi mind justkui koos forlorn väljend ja öeldes: „Mis just juhtus siin, Mike”?

See on see, mida minu visuaalne tunne töödeldud, muidugi.

Tundsin midagi hoopis muud, kui korduvalt lõhnab pea tegi mind tunne mulgustamiseks kott, ja need tugevad peopesad sõna otseses mõttes smacked mind raskem iga kord, kui palm maandus, või nii tunda.

„Kuidas sa julged käituda niimoodi, poiss! Sa peaksid mu jalgu suudlema ja vabandama, et sul on halb hommik, proua Carrie!”

Ja lühikese paar sekundit kulus ta rull, et välja, tema inglise ilmselt paranenud hüppeliselt, ta oli ka aega sülitada mu nägu kaks korda, midagi ta oli kunagi teinud seni, kui ma mäletan õigesti.

Nagu spittle tabas mu vasak silm, mis teeb mind uuesti vilkuma (justkui apelsinimahl üleujutuse alla mu otsaesine ja nina silla ei olnud piisavalt), ta slapped mind paar korda üle näo hea meede.

Lahmima! Vasak põsk põles nagu sõnad „Sa mäletad, et käituda järgmine kord, poiss!” Ja silmad põletasid raevu ja raevu, mida ma ei olnud kunagi enne seda näinud temas.

Minu Jumal kõikvõimas, ta oli tõesti muutunud kuninganna, NO VÄHEM, vähemalt vaimsest seisukohast, ja kui ma proovisin (asjata) töödelda kõike seda, ma tundsin tahke maitse paremale põsele.

Ja siis, ma tundsin terav valu minu vasaku varba ja valju „OUCH” pääses mind, kui ma mõistsin, et ta oli just tembeldatud kõik tema märkimisväärne „lahtiselt”, kui mitte „võiks” (ja ei, see ei olnud „lesta”; Ma arvan, et sa mäletad mind mainida, kui tugev mõned neist tüdrukud on).

langes maha, pearinglus, ja järgmine asi, mida ma teadsin, oli see, et ma olin „nägu sügav” omlett, kui ta võttis selle võimaluse lihvima mu nägu sügavale „munakas” jama minu ees, üks jalg regally peal mu peas.

„Ma näitan sulle, poiss!” , ütles, et see tulekahju hingamine peaaegu 25 aastane Hiina vixen, ja siin ma pean tunnistama, et ma peaaegu hakkas heita pisaraid, nii üllatunud oli mul see ootamatu, järsk muutus tema, ja suudelda tema jalad ja kerjama teda tagasi vana proua Carrie.

Ranged, võimas ja nõudlik kuigi „vana versioon” oli, Versioon # „Post UK” oli midagi muud üldse, mu sõber.

Ma sulgesin silmad, valmis tükki omlett ja klaasikillud ei siseneda mu silmad, ninasõõrmed või huuled, kolm kõige haavatavamad alad minu nägu, kui võite ette kujutada.

„Jääge niimoodi, poiss”, ta äkki rääkis, seekord vähem mürgiga, eemaldades jalga mu peast, kuid tema hääl oli siiski „lahe varjatud ähvardus” ja see pani mind värisema.

Proua Carrie - Köide #2 poolt Mike Watson

Ja vingumine samuti, kui üks hulkuvate tükk munakollane harjatud mu silmalaud, kuid ei sisenenud.

Midagi muud tegi küll. Mitte sel hetkel, kuid...

„Spread 'em poiss!” ja et oli selge, ja ma vaeselt levitada mu jalad lai samas põlvitades asendis, nägu ikka maetud Siirappimainen jama maha põrandale, ja see ei oleks vähemalt natuke ohtlik eeldada, et mul oli „omlett” asemel nägu nüüd.

See meenutab mulle intsidendi üks mu lemmik romaanid lugupeetud P.G.Wodehouse, ja nii lõbus on see, et see kannab mainida siin. Ma ei mäleta nime romaani, kuid see on üks „Jeeves” seeria, et võrreldamatu ülemteener, mis tundus kuidagi päästa „bumbling noor Master Wooster” naha mitu korda.

„Aitäh Jeeves”, Ma arvan, oli pealkiri.

Ja siin, teatud põhjustel juhtus nii, et Bertie Wooser oli ummikus laeva täis „Negro minstrels” (mõiste „Negro” on levinud 1900-ndate alguses, kui need romaanid olid kirjutatud) ja pidi põgenema ilma laeva omanik, tüli „Old Stokes” märkates.

Jeevesi poolt välja toodud põgenemisplaan oli Woosteri nägu mustamine, et ta oleks „üks bändist” „paks öö”, alight paadiga koos nendega ja põgeneda vastavalt.

Seal ei ole kunagi autori nagu PG Wodehouse enne, nii kvalifitseeritud komöödia, ja nii oskavad kasutada sõnu inglise keeles kirjeldada (slapstick) koomiline sündmuste ja sündmuste foto- ja väga „naervalt kõrvetav” detail, ja seal kunagi ilmselt on, mu kallis lugeja.

See tundus olevat piisavalt lollikindel plaan, ja kuigi Wooster tegi lõpuks seda läbi ja „põgenes” edukalt, tema piinlikkust ei olnud midagi võrreldes minu hetkel, tagaveerandid kõrgel õhus ja jalad levinud, ja tunne absoluutne terror valdas mind, kui ma arvasin, et ta valmistub esitama kick pere juveele, kick nagu ma kunagi varem saanud, valu mille olemus ma ei olnud ilmselt kunagi tundnud enne kas.

„Proua, palun! Vabandust!”

„Anna mulle andeks, proua!”

Ja need sõnad tormasid minust välja, kuid „räpane” olekus olin tagatud, et nad kõlasid nagu lõpmatuseni hobune pool lähedal ummikus see kõht, ja see ei olnud mõtet üldse, omamoodi nagu moondunud „inimese” raadiolainete nagu see oli.

Ja palju kardetud kick pähklid ei tulnud kunagi, kuid see ei vähenda minu terror üks kuradi natuke, kui ma cringed iga kord, kui ma „tundsin” tema lift need jalad tema!

Kogu mu keha raputas, kui ma tundsin paar peksab vasakule tagumisele piirkonnale, kuid need tundsid kummaliselt „rahustav” võrreldes sellega, mis juhtus enne, ja siis lõpuks, vana proua Carrie tagasi.

Või nii ma arvasin, nagu kusagil sügaval „üldine lähedus” kuulsin varastatud itsitama või kaks.

„Sa näed jumalik, poiss! Seal sa oled, karistatakse rikkumise eest, su nägu on maetud sügavale, et kuradi jama!”

Ja siis juhtus, kui ta sõna otseses mõttes lükati tükk põlenud röstsai mu perset!

„Mida nad kutsuvad Wedgie”, itsitas proua Carrie nagu ma squirmed ebamugavalt, või muutes mu sitapea õlivane ja lihtsam tükk leiba libiseda.

Ja kui see kiiresti, kui see libises, see jooksis välja, ilmselt viskad kusagil, kuid asendatakse teisega. Tundus omamoodi nagu „mikro-peenised” olid sisenemist ja jättes mu sitapea juhuslikult, willy tahtmata, kuid peenise kunagi tundnud seda „töötlemata” tegi seda?

„Köögivili, Köögivili” laulis seda uut proua Carrie avatari ja see kõlas peaaegu nagu joogaklaal. „Wedgie poiss”, ta trilled.

Ja kui ta läks, ma mäletan mõtlesin, mida „Köögivili chant” oli kõike.

Ma mõtlen, jah, mul oli kiutud mu perset, aga...

„Fitness, mu jalg (ja siin ta andis tugeva löögi paremale tagumisele)!” ta lõõtsutas äkki. „Sulle meeldib süüa Köögivili, kas sa ei poiss?”

Ja lõplik kick, seekord toimetatakse kesklinnas tagumise piirkonna kõik, kick, et saatis viimane tükk röstsai 99% minu auk, ta käskis mul istuda, ja mida ma nägin minu ümber mässu mind.

See ei olnud nii palju omlett, või jama kõikjal.

See ei olnud klaas ja Hiina, mis tundus olevat elama igasse pelgupaik ja cranny ruumi (ja mida ma veedan järgmise tunni hoolikas puhastamine, squirming nagu ma ei tohtinud eemaldada „viimase wedgie” minu perset nagu ma puhastada).

Ja kuidagi, lihtsalt kuidagi, ma teadsin, mida pidi tagama, kui ma nägin tükki röstsai, mis oli „sisse ja välja” minu pärasoole hajutatud minu lähedal.

Tagantjärele, mu kallis lugeja, on jälle 20/20 ja ma arvan, et ma mäletan mainida mitte vähem graafiline detail õhuke vastikust tundsin, kui tellitud lakkuda oma cum up Köide 1 ja Köide 2, kuid üks „kasu” oli see, et mu kõht lihased olid hästi koolitatud mitte öökima nüüd, ja kui ta käskis mul süüa tükki röstsai, see oli ikka kõik, mida ma võiks teha, et hoida iga tükk alla, kui ma kiirustades „gulped” neid maha julgemata maitsta neid.

Proua Carrie - Köide KOLM

Kuid hoolimata minu kavatsustest mitte maitsta, jättis see neile kohutavalt „hapu hapu” maitse, ja igaüks, kes (loodetavasti mitte) on kunagi maitsnud „röstsai tagantpoolt”, teab, mida ma viitan.

Ja ta lõpuks tundus rahul sellega, kui ta plonked tagasi alla voodi, ja itsitas nagu ma sõin vastik tükki leiba, ja tõmmatakse välja tema telefon.

Klõpsake, klõpsake! See läks, kui ta pildistatud minu nördimust järelpõlvi, ja kuigi see oli erinev kliki need kohutav nibu klambrid mainin all teeb, see ei olnud vähem alandav ja hirm inspireeriv.

Ja ta tegi mitu märkust kogu selle katsumus, millest igaüks olin (ilmselt või muidu!) eeldatavasti reageerida.

„Wedgie poiss meeldib süüa köögivilju, kas ta pole!”

Ja kui ma vaatasin teda loll, hirmunud omamoodi, viimane tükk röstsai ikka „kiilutud” sees „wedgie poiss pärasoole”, ta lõõtsutas uuesti, ja see kõlas nagu karja vihane elevandid trompeti unison.

„Ma ütlesin...!”

„Oh, jah, ma teen, proua! Muidugi ma teen, Muidugi! ...” Ja ma babbled incoherently nagu...

... Minu sõna!

Proua Carrie seerias on loomulikult rohkem!

Aga see on, mida sa nimetad tõeline jumalanna, eh?

Ma pean kiirustama nüüd. Varsti tagasi rohkem!

Parim,

Mike Watson

PS - See postitus ilmus esmakordselt SIIN - kanooniline link

Aga kuna Medium nägi sobivaks peatada konto, noh, nende kaotus! Hehe.

Get Proua Carrie KOHE - raamat, ma mõtlen! Sa ei taha kunagi panna see maha - - et ma garanteerin.

PS #2 - Suur aitäh kõigile paberback ostjad, mis näitab, et sa oled tõeliselt seda!

%d bloggers like this: