Чому я люблю тріщини на п'ятах мадам!

(PS - на самому початку це було вперше написано 14 червня 2020 року - канонічне посилання ТУТ - - але оскільки тумани на Середній заборонили це - хе-хе, тут йде!)

(І PS #2 - якщо ви можете здогадатися, чиї каблуки першими на картинці - ви отримуєте спеціальний приз! Ні, вони не Бао Бао Маам, хе-хе).

Тому що вони кричать поклоніння. ХЛОПЧИК!

Це вірно. Поклоніння!

І як я чую, як мадам Бао відривається від цього, дивлячись на мене з цим поглядом в очі - разом з пані Софією, моєю сусідкою, прекрасною міс V (ще одна реальна сусідка життя) і багато-багато інших чудових і абсолютно домінуючих жінок, яких я, здавалося б, приваблювала себе як метелики до полум'я, одна думка приходить на розум з УСІХ інших!

Дякую, ПАНІ!

Моє місце ЗАВЖДИ у ваших ніг — власне, ПІД ними! ;)

Знайте своє місце, ХЛОПЧИК!

І це правда, мій друг. Якщо ви справжній любитель жіночого домінування, ЦЕ, більше всього іншого повинно бути у верхній частині вашого розуму (і я маю на увазі ваш МОЗОК - не ваша маленька голова, хлопчик!).

Це завжди про неї, хлопчик. Решта слідує після цього, і це просто факт, як справжній коханець жіночого дому повинен прийняти, щоб по-справжньому випробувати РАДОСТІ бути взяті в руки і ВОЛОДІЮТЬ, замок (каламбур призначений! ;), запас.. і БОЧКА!

А що стосується тріснутих п'ят?

Ну, вони сексуальні, як пекло, тому що.

Вони її ноги! Вони її підошви! І незалежно від того, що вони заслуговують на поклоніння і поклонятися. І якщо я повинен сказати вам чому, вам, мабуть, НЕ потрібно бути на цій сторінці, мій друг.

І 2.. тому що вони кричать ПОКЛОНІННЯ.

Багато літератури було написано про добре побалували і педикюр підошви для жінок, і як це «включає підводні човни», і так далі, і я не обов'язково мати проблеми з цим, особливо якщо, і як мадам Енджі змусила мене робити так часто, суб (чоловік) платить за зазначену послугу.

Який поспіх справді! ;)

Findom, я люблю ТЕБЕ - і дами, які так люб'язно згоду на РОЗДАЧУ свій власний унікальний бренд findom (і так, кожна дама УНІКАЛЬНА;)).

Мадам, ви справжня КОРОЛЕВА і БОГИНЯ, і ви заслуговуєте на те, щоб бути поклонялися! Побалуйте пані!

Але, де ІСТИННЕ жіноче домінування у всьому цьому?

Як бути з дамою, яка не встигла піти в салон масажу ніг, або салон, щоб зробити ноги?

А як щодо леді, яка цілий день стояла на ногах, а її ноги смердять?

А як щодо леді, яка цілий день носила високі підбори, і її підошви все ще пахнуть, навіть після душу?

А як щодо леді, яка не має бажаючих суб ще.

Ти отримуєш картину, хлопчик.

Жінки - це всі жінки, і всі вони перевершують чоловіків, і всі вони заслуговують на те, щоб їм поклонялися, і БІЛЬШЕ того (спочатку), якщо вони отримали тріщини на підборах (мої думки, що є). тому що вони повинні бути побалувати якомога швидше! Як і жінка, про яку йде мова.

Чоловіче місце дійсно знаходиться під ногою жінки.. назавжди, і це ваш privelge, як підводний, щоб побачити її брудні, мозолі ноги і підошви - і перетворити їх на найкрасивіших коли-небудь, як вона розслабляється.. впевнений і ой-так сексуально ДОМІНУЮЧИЙ в її КОНТРОЛІ над вами!

Її повний контроль.

Коли я дивився на ноги своєї значної іншої (її підошви), насправді відпочивав, коли вона була на комп'ютері, виконуючи якусь роботу (так, мадам робить свою власну роботу, хе-хе 😉) - щось просто вразило мене.

Щось мене вразило, коли я писав свої щоденні бюлетені - абсолютно БЕЗКОШТОВНО, до речі, для ваших любителів жіночого дому, і ви можете зареєструватися прямо тут.

І це було - мадам Бао, і її прекрасні, але тріснуті п'яти, і багато іншого.

Пані Бао, для тих, хто не знає, показаний у щоденниках міста гріхів - Том #3, і по праву так.

Вона є дамою, яка викликала мене з блакитного для масажу, і наполягала на тому, що я отримую один, коли я не дуже хотів, щоб він був... і чистим dint її силового ставлення забезпечив, що я отримав що-небудь, крім «розслабляючого» масажу.

Для чого це варто, ті масажі, де дівчата приходять додому, як правило, є «щасливим закінченням» масажу. Ви, читач міста гріхів знає, що, але ця дама зробила що-небудь, крім дати мені щасливий кінець, як ви побачите в книзі, хе-хе, і змусив мене гавкати більше.

Як?

Ну, зруйновані оргазми (або частковий оргазм) і ЛІНЬ - це частина цього, друже, і я не збираюся випускати кота з сумки повністю. Зрештою, мадам Бао заслуговує на краще, і для цього і потрібна книга.

Але одне, що я пам'ятаю, коли вона смішно розмахувала ногами вгору і сказала: «твоїй дівчині дуже пощастить!» (як я заплатив ЇЙ за масаж і все ж почав «тиснути ногами» — я не міг допомогти!) це її потріскані п'яти.

Це ваше місце, ХЛОПЧИК!

Зрозуміло, що я робив, здивувало її, але вона ЗНАЛА це глибоко всередині (саме тому решта це сталося так, як це робилося).

І очевидно, що у неї ніколи не було чоловіка, або хтось звертає увагу (або стільки ж її) на дно її ніг, як я, особливо її тріснуті підошви, які вона робила свій рівень найкраще, щоб відтягнути і приховати, принаймні спочатку (і після першого «преса», їй було достатньо комфортно, щоб дозволити мені це зробити, хе-хе, і грітися її SHEER домінування — як вона повинна!).

І мій член просто ставав все важче і важче, і вона не давала мені справжній мастурбує, як вона повинна.

Пані, будь ласка, зробіть це важче, я скиглила, і вона подивилася на мене в роздратованому вигляді, і почала.

.. але цього ПОГЛЯДУ вистачило!

Я вибухнув - справді зруйнований (або частковий) оргазм, який тримав мене збудженим, і хоча це не вся історія, яка повинна пояснити, чому я буквально благав її повернутися ще раз - це після того, як вона навіть не дала мені повний час, за який я заплатив, хе-хе.

Вона знала, що я був штовхач, і скористалася повною мірою, і вона повинна, ах, але де ми були?

Ну, тріщини на підборах мій друг є справжнім поворотом для мене, і я підозрюю, що будь-який справжній коханець жіночого дому, тому що для мене це означає «ще одну жінку» потрапляння на домінуючу смугу.

Це означає, що жінка взагалі Шляхи перевершує чоловіків - навіть дама ночі для свого клієнта!

І це також означає, що кожен чоловік повинен бути завжди під ногою жінки, і робити те, що мадам Сьюзен колись сказала мені так гордо, але класично.

Поговори з її підошвами, хлопчик! Познайомтеся з ними краще, ніж ви самі!

Так, вони мозолі і брудні, ХЛОПЧИК. І так, ви будете поклонятися їм!

І це правда, і коли я масажував ноги мадам Бао, коли вона буквально сміялася над платним клієнтом, що рухається перед нею, і повною мірою скористався мною, а) заперечуючи мій оргазм і б) залишаючи рано і в) бути братістю взагалі (жодне з яких вона зазвичай не робила б з РЕАЛЬНИМ чоловіком - прямо навпаки, хе-хе, так само, як і інші дами, про які я згадував у щоденниках міста гріхів). мої думки були тільки про одне.

І я запитав її.

«Мадам, чи можу я купити вам лосьйон для ніг?»

«Га????»

І гуфи, які вона випромінювала.. ну, дозвольте мені просто сказати, що це була глазур на торті.

І я купив їй той лосьйон?

Ну, вам доведеться перевірити книгу, щоб дізнатися - але на даний момент, ось чому я люблю тріщини на підборах так само, як побалувати підошви і підбори - тому що це ще більш різко нагадує мені, що вона там з причини - щоб поклонятися, і це все!

Як Богиня вона завжди була, є, і БУДЕ! 😉

Дякую, пані! Дуже цінується.

Кращий

Майк Уотсон

P.S. - Не забудьте забрати копію щоденників міста гріхів - Компіляція прямо ТУТ.

PS #2 - Будьте впевнені також і перегляньте нашу колекцію китайських домінантів компіляцій прямо ТУТ.

You may also like...