Madam'ın çatlak topuklarını neden SEVİYORUM!

(PS - başlangıçta, bu ilk olarak 14 Haziran 2020'de yazıldı - kanonik bağlantı BURAYA - - ama Medium'daki mankenler bunu yasakladığından beri - hehe, işte burada!)

(ve PS #2 - resimde kimin topuklarının İLK geldiğini tahmin edebilirseniz - özel bir ödül alırsınız! Hayır, onlar Bao Bao Hanımefendi değil, hehe).

Çünkü ibadet çığlık atıyorlar. OĞLAN!

Bu doğru. İbadet!

Ve Madam Bao"nun bu konuda kıkırdadığını duyabildiğim gibi, bana o bakışla bakıyor - Madam Sophia ile birlikte, yandaki komşum, sevimli Bayan V (başka bir gerçek hayat komşusu) ve çok, bir alev güveleri gibi kendime çektiğim daha birçok muhteşem ve tamamen baskın kadın, bir düşünce tüm diğerleri dışarı akla geliyor!

Teşekkür ederim, MADAM!

Benim yerim HER ZAMAN ayaklarınızın altında - aslında, Onların altında! ;)

Yerini bil, OĞLAN!

Ve bu doğru, dostum. Eğer gerçek bir femdom aşığıysanız, O, her şeyden daha fazlası aklınızın zirvesinde olmalı (ve beynini kastediyorum - küçük kafan değil, oğlan!).

Her zaman onunla ilgili, evlat. Gerisi bundan sonra takip eder, ve bu sadece gerçek femdom sevgilisinin el ele alınmanın ve sahip olmanın JOYS"unu gerçekten deneyimlemeyi kabul etmesi gerektiği gibi bir gerçektir., kilit (cinas amaçlı! ;), stok... ve BARREL!

Ve kırık topuklu gelince?

İyi, cehennem kadar seksiler çünkü.

Onlar onun ayakları! Onlar onun tabanları! Ve ibadet ve OBEZİNANSı hak ettikleri önemli değil. Ve sana nedenini söylemem gerekirse, muhtemelen bu sayfada olmanıza gerek YOKTUR, arkadaşım.

Ve 2... çünkü İBADET çığlık atıyorlar.

Kadınlar için iyi şımartılmış ve pedikür tabanlar hakkında birçok literatür yazılmıştır., ve nasıl “aboneleri açar”, ve benzeri ve bununla ilgili bir sorunum yok, Özellikle eğer, ve Madam Angie"nin bana sık sık yaptığı gibi, alt (erkek) söz konusu hizmet için ÖDEME YAPIYOR.

Gerçekten ne acele! ;)

Findom, SİZİ seviyorum - ve kendi benzersiz findom markalarını DAĞITMAYA nezaketle onay veren bayanlar (ve evet, her bayan BENZERSİZ;)).

Hanımefendi, sen gerçek bir kraliçe ve tanrıçasın, ve tapılmayı hak ediyorsun! Paye lagu Madam!

Fakat, tüm bunlarda GERÇEK femdom nerede?

Ayak masajı salonuna gitmek için vakti olmayan bayan ne olacak?, ya da ayaklarını yaptırmak için salon?

Peki ya bütün gün ayakları üzerinde olan bayan, ve ayakları STINK?

Peki ya bütün gün topuklu ayakkabı giyen ve tabanları hala kokan bayan, duştan sonra bile?

Peki ya henüz istekli bir denizaltıya sahip OLMAYAN bir bayan.

Resmi aldın, evlat.

Kadınların hepsi kadın, ve hepsi erkeklere göre ÜSTÜN, ve TÜMÜ ibadet edilmeyi hak ediyor, ve DAHA FAZLASI (başlangıçta) çatlak topukları varsa (düşüncelerim).. çünkü en kısa sürede şımartılmaları gerekiyor! Söz konusu kadın gibi.

Bir erkeğin yeri gerçekten bir kadının ayağının altındadır... sonsuza dek, ve onu kirli görmek bir denizaltı olarak ayrıcalığınız, nasırlı ayaklar ve tabanlar - ve onları şimdiye kadarki en güzel hale getirin, rahatlarken... kendinden emin ve oh-so-sexily DOMINANT senin üzerindeki KONTROLÜNDE!

Onun mutlak kontrolü..

Sevgilimin ayaklarına baktığımda (tabanları), aslında bilgisayarda biraz iş yaparken dinleniyor (Evet, Madam KENDİ işini yapıyor, hehe 😉) - bir şey beni vurdu.

Günlük haber bültenlerimi yazarken bir şey beni etkiledi - tamamen ÜCRETSİZ, bu arada, femdom severleriniz için, ve buradan kaydolabilirsiniz.

Ve bu bir şeydi - Madam Bao, ve sevimli ama çatlak topukları, ve daha fazlası.

Hanım. Bao, bilmeyenler için Sin City Diaries - Volume #3, Ve haklı olarak öyle.

O bir masaj için beni birdenbire çağıran bayan, ve gerçekten istemediğimde bir tane almam konusunda ısrar etti... ve güçlü tavrının katıksız bir şekilde “rahatlatıcı” bir masajdan başka bir şey almamı sağladı.

Değeri ne olursa olsun, kızların eve geldiği masajlar genellikle"mutlu son” masajlarıdır. Sen, Sin City"nin okuyucusu bunu biliyor, ama bu bayan kitapta göreceğiniz gibi bana mutlu bir son vermekten başka bir şey yaptı, hehe, ve beni DAHA FAZLASI için groveling yaptı.

Nasıl?

Yıkılmış orgazmlar (veya kısmi orgazm) ve LAZINESS bunun bir parçası, arkadaşım ve kediyi çantadan tamamen çıkarmayacağım. Hepsinden sonra, Madam Bao daha iyisini hak ediyor, ve kitap bunun için.

Ama bacaklarını gülünç bir şekilde sallayıp “kız arkadaşın çok şanslı olacak” derken hatırladığım tek şey! (ONA masaj için ödeme yaptığım ve yine de “ayaklarına basmaya” başladığım için - yardım edemedim!) onun çatlamış topukluları.

Burası senin yerin, OĞLAN!

Açıkçası yaptığım şey onu şaşırttı, ama derinlerde biliyordu (bu yüzden geri kalanı olduğu gibi oldu).

Ve açıkça hiç erkeği olmamıştı, ya da kimse dikkat ediyor (ya da kadarı) benim gibi ayaklarının dibine, özellikle çatlak tabanları, çekip saklamak için elinden gelenin en iyisini yaptığı, en azından başlangıçta (ve ilk “basından” sonra, yapmama izin verecek kadar rahattı, hehe, ve güneşlenmek SHEER hakimiyeti - olması gerektiği gibi!).

Ve sikim gittikçe zorlaştı, ve bana olması gerektiği gibi gerçek bir handjob vermiyordu.

Hanımefendi, lütfen daha sert yap, sızlandım, ve bana sinirlenmiş bir şekilde baktı, ve başladı.

.. ama bu BAKIŞ yeterliydi!

Patladım - - gerçekten RUINED (veya kısmi) beni azdıran orgazm ve bu, neden kelimenin tam anlamıyla bir kez daha dönmesi için yalvardığımı açıklayan tüm hikaye olmasa da - bu bana ödediğim tam zamanı bile vermedikten sonra, hehe.

Benim bir itici olduğumu biliyordu, ve tüm avantajlardan yararlandı, ve yapmalı, Ah, ama biz neredeydik?

İyi, çatlak topuklu arkadaşım benim için gerçek bir dönüş ve herhangi bir gerçek femdom sevgilisinden şüpheleniyorum çünkü bana göre baskın çoğunluğa girmek"yine başka bir kadın” anlamına geliyor.

BT, genel olarak kadının erkeklerden ÇOK daha üstün olduğunu gösterir - hatta müşterisine gecenin bir hanımı bile!

Ayrıca, her erkeğin her zaman bir kadının ayağının altında olması gerektiğini gösterir., ve Bayan Susan"ın bir zamanlar bana söylediklerini kibirli bir şekilde yap, henüz sınıf.

Tabanlarıyla konuş, evlat! Onları kendinizden daha iyi tanıyın!

Evet, nasırlı ve kirlidirler, OĞLAN. Ve evet, onlara ibadet edeceksin!

Ve bu doğru, ve Madam Bao'nun ayaklarına masaj yaparken, tam anlamıyla onun önünde yığılan ödeme yapan müşteriye güldü, ve benden tam olarak yararlandı) orgazmımı inkar etmek ve b) erken ayrılmak ve c) genel olarak braty olmak (hiçbiri normalde GERÇEK bir Adamla yapmazdı - tam tersi, hehe, Sin City Diaries"de bahsettiğim diğer bayanlar gibi).. düşüncelerim sadece bir şeydi.

Ve ona sordum.

“Hanımefendi, size ayak losyonu ısmarlayabilir miyim?”

“Huh????”

Ve yaydığı guffaws. Pastanın üzerine krema olduğunu söyleyeyim.

Ve ona o losyonu ben mi aldım?

İyi, öğrenmek için kitaba göz atmanız gerekecek - ama şimdilik, bu yüzden çatlak topukları şımartılmış tabanlar ve topuklar kadar seviyorum - çünkü bana aniden moe"ye bir sebepten dolayı orada olduğunu hatırlatıyor - ibadet edilmek, ve bu kadar!

Tanrıça gibi her zaman öyleydi, dır-dir, ve OLACAK! 😉

Teşekkürler hanımefendi! Çok takdir edildi.

En iyi

Mike Watson

Not:. - Sin City Diaries"in bir kopyasını almayı unutmayın - Derleme burada.

Not: #2 - Ayrıca emin olun ve burada Çin femdom derlemeleri koleksiyonumuza göz atın.

You may also like...