Prečo MILUJEM Madam popraskané päty!

(PS - na začiatku to bolo prvýkrát napísané 14. júna 2020 - kanonický odkaz TU - - ale keďže to hlupáci na Medium zakázali - hehe, tu ide!)

(a PS #2 - ak dokážete hádať, ktorých päty sú prvé na obrázku - získate špeciálnu cenu! Nie, nie sú to Bao Bao Ma'am, hehe).

Pretože kričia uctievanie. CHLAPEC!

To je pravda. Uctievanie!

A keď počujem pani Bao, ako sa na to cvaká, pozerá sa na mňa S TÝMTO pohľadom do očí - spolu s pani Sophiou, mojou susedkou, milou slečnou V (ďalšou susedkou v reálnom živote) a mnohými, mnohými ďalšími nádhernými a úplne dominantnými ženami, ktoré som zdanlivo priťahoval ako mory k plameňu, myšlienka príde na myseľ zo všetkých ostatných!

Ďakujem, PANI!

Moje miesto je VŽDY u tvojich nôh — vlastne, POD nimi! ;)

Poznajte svoje miesto, CHLAPEC!

A je to pravda, môj priateľ. Ak ste skutočným milencom femdom, že viac ako čokoľvek iné by malo byť na vrchole vašej mysle (a myslím váš MOZOG - nie tvoju malú hlavu, chlapče!).

Vždy je to o nej, chlapče. Zvyšok nasleduje potom, a to je len fakt, že ako skutočný milenec femdom musí prijať, aby skutočne zažil RADOSTI z toho, že sú brané v ruke a VLASTNENÉ, zámok (slovná hračka určená! ;), skladom.. a BARREL!

A pokiaľ ide o popraskané päty?

No, sú sexy ako peklo, pretože.

Sú to jej nohy! Sú to jej podrážky! A bez ohľadu na to, čo si zaslúžia uctievanie a OBESIANCE. A ak vám musím povedať prečo, pravdepodobne NEMUSÍTE byť na tejto stránke, môj priateľ.

A 2.. pretože kričia uctievanie.

Veľa literatúry bolo napísané o dobre rozmaznávaných a pedikúrovaných podrážkach pre ženy a o tom, ako sa „zapne“, a tak ďalej a ja s tým nemusím mať problém, najmä ak, a ako ma pani Angie donútila robiť tak často, sub (muž) platí za uvedenú službu.

Aký spech naozaj! ;)

Findom, Milujem ťa — a dámy, ktoré tak láskavo súhlasia s dávkovaním svojej vlastnej jedinečnej značky findom (a áno, každá dáma je JEDINEČNÁ;)).

Vážená pani, ste skutočná KRÁĽOVNÁ a BOHYŇA a zaslúžite si byť uctievaní! Paye Lagu Madam!

Ale kde je v tom všetkom TRUE femdom?

A čo tá dáma, ktorá nemala čas ísť do salónu na masáž chodidiel alebo do salónu, aby si urobila nohy?

A čo tá dáma, ktorá bola celý deň na nohách a jej nohy smrdí?

A čo tá dáma, ktorá má na sebe vysoké podpätky celý deň a jej chodidiel stále vonia, dokonca aj po sprchovaní?

A čo dáma, ktorá nemá ešte ochotný sub.

Dostanete obrázok, chlapče.

Ženy sú všetky ženy a všetky sú nadradené mužom a všetci si zaslúžia uctievanie a VIAC (spočiatku), ak majú popraskané päty (moje myšlienky, ktoré sú). pretože je potrebné ich hýčkať ASAP! Rovnako ako príslušná žena.

Mužské miesto je skutočne pod ženskou nohou.. navždy, a je to vaša privelge ako ponorka vidieť jej špinavé, mozolnaté nohy a chodidlá - a premeniť ich na najkrajšie vôbec, keď sa uvoľňuje.. sebavedomý a oh-tak-sexily DOMINANTNÝ vo svojej KONTROLE nad vami!

Jej úplná kontrola.

Keď som sa pozrel na nohy mojej významnej druhej (jej chodidlá), vlastne odpočívala, keď bola na počítači a robila nejakú prácu (áno, pani robí svoju vlastnú prácu, hehe 😉) - niečo ma zasiahlo.

Niečo ma zasiahlo, keď som písal svoje denné bulletiny - úplne ZADARMO, mimochodom, pre vašich milovníkov femdom, a môžete sa zaregistrovať priamo tu.

A to niečo bolo — Madam Bao, a jej krásne, ale popraskané päty a oveľa viac.

Pani Bao, pre tých, ktorí nevedia, je uvedený v Sin City Diaries - Volume #3, a to oprávnene.

Je to dáma, ktorá ma zavolala z modrej na masáž, a trval na tom, že si jednu, keď som ho naozaj nechcel... a čírou dint jej silným postojom zabezpečil som niečo iné ako „relaxačnú“ masáž.

Za to, čo stojí za to, tie masáže, kde dievčatá prichádzajú domov, sú vo všeobecnosti masáže „šťastného konca“. Vy, čitateľ Sin City vie, že, ale táto dáma urobila čokoľvek, ale dať mi šťastný koniec, ako uvidíte v knihe, hehe, a nechal ma plískať viac.

Ako?

Nuž, zničené orgazmy (alebo čiastočný orgazmus) a LENIESS sú jeho súčasťou, môj priateľ, a nebudem nechať mačku úplne z vrecka. Koniec koncov, pani Bao si zaslúži lepšie, a to je to, čo kniha slúži.

Ale jedna vec, ktorú si pamätám, keď sa smiechom otočila nohami a povedala: „tvoja priateľka bude mať veľké šťastie!“ (keď som jej zaplatil za masáž a napriek tomu som začal „tlačiť nohy“ — nemohol som si pomôcť!) sú jej popraskané päty.

To je tvoje miesto, CHLAPEC!

Je zrejmé, že to, čo som robil, ju prekvapilo, ale vedela to hlboko vo vnútri (a preto sa zvyšok stalo tak, ako to urobil).

A očividne nikdy nemala muža, ani nikoho, kto venoval pozornosť (alebo toľko) spodnej časti nôh, ako som bol ja, najmä jej popraskané chodidlá, ktoré robila svoju úroveň najlepšie, aby sa odtiahla a skryla, aspoň spočiatku (a po prvom „stlačení“ bola dostatočne pohodlná, aby ma to nechala urobiť, hehe, a vyhrievať sa jej SHEER dominancia - ako by mala!).

A môj vták len rástol ťažšie a ťažšie, a ona mi nedávala skutočnú naháňanie, ako by mala.

Vážená pani, prosím, urobte to ťažšie, kňučal som, a ona sa na mňa pozrela naštvaným spôsobom a začala.

.., ale že LOOK stačilo!

Vypukol som - - skutočne RUINOVANÝ (alebo čiastočný) orgazmus, ktorý ma držal nadržaný, a hoci to nie je celý príbeh, ktorý by mal vysvetľovať, prečo som ju doslova prosil, aby sa ešte raz vrátila - to potom, čo mi ani nedala plný úväzok, za ktorý som zaplatil, hehe.

Vedela, že som pushover, a plne využila výhody a mala by, ah, ale kde sme boli?

No, popraskané päty môj priateľ sú pre mňa skutočným zapnutím a mám podozrenie, že nejaký skutočný milenec femdom, pretože pre mňa to znamená „ešte ďalšiu ženu“, ktorá sa dostáva do dominantného rozbehnutého vlaku.

Znamená to, že žena vo všeobecnosti je WAY nadradená mužom - dokonca aj dáma noci svojmu klientovi!

A tiež to znamená, že niekedy človek by mal byť vždy pod ženskou nohou, a robiť to, čo mi raz pani Susan povedala tak povýšene, ale klasicky.

Porozprávajte sa s jej podrážkami, chlapče! Spoznajte ich lepšie ako vy!

Áno, sú mozolnatí a špinaví, CHLAPČE. A áno, budete ich uctievať!

A je to pravda, a keď som masíroval nohy pani Bao, keď sa doslova zasmiala platiacemu klientovi, ktorý sa platil pred ňou, a naplno ma využila tým, že a) popierala môj orgazmus a b) odchádzala skoro a c) bola všeobecne braty (nič z toho by normálne neurobila so skutočným mužom - presne naopak, hehe, podobne ako ostatné dámy, ktoré som spomenul v Sin City Diaries).. moje myšlienky boli len z jednej veci.

A spýtal som sa jej.

„Vážená pani, môžem vám prosím kúpiť nejaké mlieko na nohy?“

„Huh????“

A guffaws, ktoré vyžarovala.. dobre, dovoľte mi povedať, že to bola čerešnička na torte.

A kúpil som jej ten krém?

No, budete sa musieť pozrieť na knihu zistiť - ale zatiaľ, to je dôvod, prečo milujem popraskané päty rovnako ako hýčkané podrážky a päty - pretože mi to pripomína aj moe náhle, že je tam z nejakého dôvodu - byť uctievaný, a to je všetko!

Rovnako ako bohyňa bola vždy, je a bude! 😉

Ďakujem, pani! Veľa ocenil.

Najlepší

Mike Watson

PS - Nezabudnite si vyzdvihnúť kópiu denníkov mesta Sin - Kompilácia tu.

PS #2 - Uistite sa tiež a pozrite sa na našu zbierku kompilácií čínskych femdom priamo TU.

You may also like...