Dlaczego KOCHAM popękane szpilki pani!

(PS - na początku zostało to napisane po raz pierwszy 14 czerwca 2020 r. - link kanoniczny TUTAJ - - ale skoro głupcy w Medium go zakazali - hehe, oto idzie!)

(i PS #2 - jeśli możesz zgadnąć, czyje obcasy są PIERWSZE na zdjęciu - otrzymujesz specjalną nagrodę! Nie, nie są Bao Bao Ma'am, hehe).

Ponieważ krzyczą o uwielbieniu.. CHŁOPIEC!

Zgadza się. Uwielbienie!

I jak słyszę, jak Madam Bao rechotała na to, patrząc na mnie z TYM spojrzeniem w oczy - wraz z Madam Sophią, moja sąsiadka z sąsiedztwa, urocza Miss V (kolejna sąsiadka z prawdziwego życia) i wiele, wiele innych wspaniałych i całkowicie dominujących kobiet, które pozornie pociągały mnie jak ćmy do płomienia, jeden myśl przychodzi na myśl ze WSZYSTKICH innych!

Dziękuję, madam!

Moje miejsce jest ZAWSZE u twoich stóp - właściwie, POD nimi! ;)

Poznaj swoje miejsce, CHŁOPIEC!

I to prawda, przyjacielu. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem kobiecej dominacji, ŻE, bardziej niż cokolwiek innego powinno być na SZCZYCIE twojego umysłu (i mam na myśli twój MÓZG - nie twoją małą główkę, chłopak!).

Zawsze chodzi o nią, chłopcze. Reszta następuje później, i to jest po prostu fakt, że prawdziwy kochanek femdom musi zaakceptować, aby naprawdę doświadczyć RADOŚCI bycia wziętym w rękę i WŁASNYM, zamek (gra słów przeznaczona! ;), magazyn.. i BARREL!

A co do popękanych pięt?

Dobrze, są seksowne jak diabli, ponieważ.

To jej stopy! To jej podeszwy! I bez względu na to, na co zasługują na uwielbienie i otyłość. A jeśli mam ci powiedzieć dlaczego, prawdopodobnie NIE musisz być na tej stronie, mój przyjaciel.

I 2... ponieważ krzyczą KULT.

Napisano wiele literatury o dobrze rozpieszczonych i pedicured podeszwach dla kobiet, i jak to „włącza subwoofery”, i tak dalej i niekoniecznie mam z tym problem, zwłaszcza jeśli, i jak Madam Angie kazała mi to robić często, sub (męski) PŁACI za tę usługę.

Co za pośpiech! ;)

Findom, Kocham CIĘ - i panie, które tak łaskawie zgadzają się na WYDAWANIE własnej unikalnej marki findom (i tak, każda dama jest WYJĄTKOWA;)).

Pani, jesteś prawdziwą KRÓLOWĄ i BOGINI, i zasługujesz na to, by być czczonym! Paye lagu Madam!

Ale, gdzie w tym wszystkim jest PRAWDZIWA kobieca dominacja?

A co z damą, która nie miała czasu iść do salonu masażu stóp, lub salon, aby zrobić sobie stopy?

A co z panią, która cały dzień była na nogach, a jej stopy śmierdzą?

A co z panią, która cały dzień nosi wysokie obcasy, a jej podeszwy wciąż pachną, nawet po prysznicu?

A co z damą, która NIE ma jeszcze chętnej łodzi podwodnej.

Masz zdjęcie, chłopcze.

Wszystkie kobiety są kobietami, i wszystkie są LEPSZE od mężczyzn, i WSZYSCY zasługują na cześć, i WIĘCEJ (początkowo) jeśli mają popękane pięty (to znaczy moje myśli).. ponieważ trzeba je rozpieszczać jak najszybciej! Podobnie jak ta kobieta.

Miejsce mężczyzny naprawdę JEST pod stopą kobiety... na zawsze, i to twój przywileju jako łodzi podwodnej, aby zobaczyć ją brudną, zrogowaciałe stopy i podeszwy - i zamień je w najpiękniejsze w historii, kiedy się relaksuje... pewna siebie i tak seksownie DOMINUJĄCA w swojej KONTROLI nad tobą!

Jej całkowitą kontrolę.

Kiedy spojrzałem na stopy mojej drugiej połówki (jej podeszwy), faktycznie odpoczywała, gdy była przy komputerze, wykonując jakąś pracę (tak, Pani wykonuje WŁASNĄ pracę, hehe 😉) - coś mnie właśnie uderzyło.

Coś mnie uderzyło, kiedy pisałem codzienne biuletyny - całkowicie ZA DARMO, tak poza tym, dla twoich miłośników femdom, i możesz zarejestrować się tutaj.

I to coś było - Madam Bao, i jej urocze, ale popękane szpilki, i wiele więcej.

SM. Bao, dla tych, którzy nie wiedzą, pojawia się w Sin City Diaries - Tom #3, i słusznie.

To dama, która wezwała mnie niespodziewanie na masaż, i nalegał, żebym go dostał, kiedy tak naprawdę NIE chciałem... i sama jej silna postawa zapewniła, że dostałem coś oprócz „relaksującego” masażu.

Jeśli to jest warte, te masaże, w których dziewczyny wracają do domu, są na ogół masażami „szczęśliwym zakończeniem”. ty, czytelnik Sin City wie o tym, ale ta pani zrobiła wszystko, ale dała mi szczęśliwe zakończenie, jak zobaczysz w książce, hehe, i kazał mi się kłócić więcej.

Jak?

Cóż, zrujnowane orgazmy (lub częściowy orgazm) i lenistwo są tego częścią, mój przyjacielu i nie zamierzam w pełni wypuścić kota z torby. W sumie, Madam Bao zasługuje na coś lepszego, i po to jest ta książka.

Ale jedyną rzeczą, którą pamiętam, kiedy ze śmiechem podnosiła nogi i powiedziała: „Twoja dziewczyna będzie miała szczęście!” (ponieważ zapłaciłem JEJ za masaż, a mimo to zacząłem „naciskać jej stopy” - nie mogłem nic na to poradzić!) to jej popękane pięty.

To twoje miejsce, CHŁOPIEC!

Najwyraźniej to, co robiłem, zaskoczyło ją, ale wiedziała to głęboko w środku (dlatego reszta wydarzyła się tak, jak to się stało).

I najwyraźniej nigdy nie miała mężczyzny ani nikogo, kto zwracał uwagę (lub tyle) na dno jej stóp, jak ja, zwłaszcza jej popękane podeszwy, które starała się odciągnąć i ukryć, przynajmniej początkowo (i po pierwszym „naciśnięciu”, była na tyle wygodna, że pozwoliła mi to zrobić, hehe, i wygrzewać się jej dominacja SHEER - tak jak powinna!).

A mój penis stawał się coraz mocniejszy, i nie robiła mi prawdziwej ręcznej roboty, tak jak powinna.

Proszę pani, zrób to mocniej, jęczałem, a ona spojrzała na mnie w zirytowany sposób, i zaczął.

... ale to LOOK wystarczyło!

Wybuchłem - - naprawdę ZRUJNOWANY (lub częściowy) orgazm, który mnie podniecił i chociaż nie jest to cała historia, która powinna wyjaśniać, dlaczego dosłownie błagałem ją, by wróciła jeszcze raz - to po tym, jak nawet nie dała mi pełnego etata, za który zapłaciłem, hehe.

Wiedziała, że jestem popychadłem, i w pełni wykorzystała, i powinna, ah, ale gdzie byliśmy?

Dobrze, popękane szpilki moja przyjaciółka naprawdę mnie podniecają i podejrzewam każdego prawdziwego kochanka femdom, ponieważ dla mnie oznacza to „kolejną kobietę”, która wkracza w dominującą modę.

Oznacza to, że kobiety w ogóle są O wiele lepsze od mężczyzn - nawet dama nocy od swojego klienta!

Oznacza to RÓWNIEŻ, że zawsze mężczyzna powinien być zawsze pod stopą kobiety, i rób to, co powiedziała mi kiedyś pani Susan tak wynioźle, jeszcze klasycznie.

Porozmawiaj z jej podeszwami, chłopcze! Poznaj ich lepiej niż siebie!

Tak, są zrogowaciały i brudny, CHŁOPCZE. I tak, będziesz ich czcić!

I to prawda, i kiedy masowałem stopy pani Bao, gdy dosłownie śmiała się z płacącego klienta płaczącego się przed nią, i w pełni wykorzystał mnie przez a) zaprzeczając mojemu orgazmowi i b) wychodząc wcześnie i c) ogólnie braty (z czego nie zrobiłaby normalnie z PRAWDZIWYM mężczyzną - dokładnie odwrotnie, hehe, podobnie jak inne panie, o których wspomniałem w Sin City Diaries).. moje myśli dotyczyły tylko jednej rzeczy.

I zapytałem ją.

„Proszę pani, mogę kupić pani balsam do stóp?”

„Huh????”

I śmiechów, które wyemitowała. cóż, powiem tylko, że to była wisienka na torcie.

Kupiłem jej ten balsam?

Dobrze, musisz sprawdzić książkę, aby się dowiedzieć - ale na razie, dlatego uwielbiam popękane szpilki tak samo, jak rozpieszczone podeszwy i szpilki - ponieważ przypomina mi to nawet nagle, że jest tam z jakiegoś powodu - do czczenia, i to wszystko!

Jak Bogini, którą zawsze była, jest, i BĘDZIE! 😉

Dziękuję, madam! Bardzo cenione.

Najlepsze

Mike'a Watsona

P.S. - Pamiętaj, aby odebrać kopię Sin City Diaries - kompilacji TUTAJ.

P.S #2 - Upewnij się również i sprawdź naszą kolekcję chińskich kompilacji femdom tutaj.

You may also like...