Kāpēc es mīlu Madam krekinga papēži!

(PS - sākumā tas pirmo reizi tika rakstīts 2020. gada 14. jūnijs - kanoniskā saite ŠEIT - bet tā kā Medium dumbasses to aizliedza - hehe, šeit iet!)

(un PS #2 - ja jūs varat uzminēt, kura papēži ir pirmajā attēlā - jūs saņemat īpašu balvu! Nē, viņi nav Bao Bao Ma'am s, hehe).

Jo viņi kliedz dievkalpojumu. ZĒNS!

Tieši labi. Dievkalpojumu!

Un, kā es varu dzirdēt Madam Bao cackling prom uz šo, skatoties uz mani ar šo skatīties acīs - kopā ar Madam Sophia, mans blakus kaimiņš, jauki Miss V (cits reālās dzīves kaimiņš) un daudzi, daudz vairāk citu krāšņs un pilnīgi dominējošas sievietes, ka es šķietami piesaista sevi kā kodes uz liesmu, viens doma nāk prātā no visiem citiem!

Paldies, MADAM!

Mana vieta vienmēr ir pie kājām - patiesībā, saskaņā ar tiem! ;)

Zini savu vietu, BOY!

Un tā ir taisnība, mans draugs. Ja tu esi patiess femdom mīļākais, ka vairāk nekā jebkas cits būtu augšpusē jūsu prātā (un es domāju jūsu smadzenes - ne jūsu maz galvu, zēns!).

Tas vienmēr ir par viņu, zēns. Pārējais seko pēc tam, un tas ir tikai fakts, piemēram, patiess femdom mīļākais ir jāpieņem patiesi pieredzējuši prieki tiek veikti rokā un pieder, atslēga (pun paredzēts! ;), krājums.. un barelu!

Un kā krekinga papēžiem?

Nu, viņi ir seksīgi kā ellē, jo.

Viņi viņas kājas! Viņi VIŅAS zoles! Un neatkarīgi no tā, ko viņi ir pelnījuši pielūgsmi un OBESINANCE. Un, ja man ir, lai pastāstītu jums, kāpēc, iespējams, nav nepieciešams būt šajā lapā, mans draugs.

Un 2... jo viņi kliedz pielūgt.

Daudz literatūras ir rakstīts par labi pampered un pedicured zoles sievietēm, un kā tas “pagriežas subs par”, un tā tālāk, un man nav obligāti ir problēma ar to, it īpaši, ja, un kā Madam Angie lika man darīt tik bieži, sub (vīrietis) maksā par minēto pakalpojumu.

Kas skriešanās patiešām! ;)

Findom, es tevi mīlu - un dāmas, kas tik žēlīgi piekrišanu izsniegšanu savu unikālo zīmolu findom (un jā, katra dāma ir unikāls;)).

Madam, tu esi patiess karaliene un dieviete, un jūs esat pelnījuši pielūgt! Paye lagu kundze!

Bet, kur tas viss ir TRUE femdom?

Kas par dāmu, kurai nebija laika doties uz pēdu masāžas salonu vai salonu, lai viņas kājas paveiktu?

Kas par dāmu, kas bija uz viņas kājām visu dienu, un viņas kājas smirdēt?

Kas par dāmu, kas visu dienu valkā augsti papēži, un viņas zoles joprojām smaržo, pat pēc dušas?

Un ko par dāmu, kas nav gatavs sub vēl.

Jūs saņemat attēlu, zēns.

Sievietes ir visas sievietes, un visi ir pārāka par vīriešiem, un viņi visi ir pelnījuši pielūgt, un vairāk tāpēc (sākotnēji), ja tie esam ieguvuši krekinga papēži (manas domas, kas ir). Tāpat kā attiecīgā sieviete.

Cilvēks “vieta patiesi ir zem sievietes kājām.. uz visiem laikiem, un tas ir jūsu privelge kā sub redzēt viņas netīrs, calloused kājas un zoles - un pārvērst tos skaistākajām jebkad, kā viņa atslābina.. pārliecināts un oh-tā seksuāli DOMINĒJOŠĀ viņas KONTROLE pār jums!

Viņas izdvest kontroli..

Kā es paskatījos uz saviem nozīmīgiem otra kājām (viņas zoles), faktiski atpūšas, jo viņa bija uz datora dara kādu darbu (jā, kundze dara savu darbu, hehe 😉) - kaut kas vienkārši pārsteidza mani.

Kaut pārsteidza mani, jo man bija rakstot manu ikdienas biļetenus - pilnīgi bez maksas, starp citu, jūsu femdom mīļotājiem, un jūs varat pierakstīties tieši šeit.

Un tas bija — kundze Bao, viņas jaukie, bet saplaisājuši papēži un daudz kas cits.

Ms Bao, tiem, kas nezina, ir redzamas Sin City Diaries - Volume #3, un pamatoti tā.

Viņa ir dāma, kas aicināja mani no zila par masāžu, un uzstāja man vienu, kad es neesmu īsti gribu vienu.. Un milzīgais Dint viņas spēka attieksme nodrošināta es saņēmu kaut ko, bet “relaksējoša” masāža.

Par to, kas ir vērts, šīs masāžas, kurās meitenes atgriežas mājās, parasti ir “laimīgas beigas” masāžas. Tu, lasītājs Sin City zina, ka, bet šī dāma darīja kaut ko, bet dod man laimīgas beigas, kā jūs redzēsiet grāmatā, hehe, un bija man groveling vairāk.

Kā?

Nu, izpostītu orgasmu (vai daļēju orgasmu) un slinkums ir daļa no tā, mans draugs, un es neesmu gatavojas ļaut kaķis no maisa pilnībā. Galu galā, Madam Bao ir pelnījis labāku, un tas ir tas, ko grāmata ir paredzēta.

Bet viena lieta, ko es atceros, jo viņa smieklīgi pagriezās kājas un teica: “jūsu draudzene būs ļoti laimīga!” (kā es viņai samaksāju par masāžu un vēl sāka “nospiest viņas kājas” — es nevarēju to palīdzēt!) ir viņas krekinga papēži.

Thats savu vietu, BOY!

Skaidrs, ko es darīju pārsteidza viņu, bet viņa zināja, ka dziļi iekšā (kas ir iemesls, kāpēc pārējā tā notika, kā tas bija).

Un, protams, viņai nekad nav bijis cilvēks, vai kāds pievērst uzmanību (vai tik daudz no tā) apakšā viņas kājām, kā es biju, it īpaši viņas krekinga zoles, ko viņa darīja savu līmeni vislabāk, lai pull prom un paslēpties, vismaz sākotnēji (un pēc pirmās “preses”, viņa bija pietiekami ērti, lai ļautu man to darīt, hehe, un gozēties viņas milzīgais dominance — kā viņai vajadzētu!).

Un mans penis tikai pieauga grūtāk un grūtāk, un viņa man nedeva īstu roku darbu, kā vajadzētu.

Kundze, lūdzu, dariet to grūtāk, es whined, un viņa paskatījās uz mani kaitinošas veidā, un sāka.

.. bet tas izskatās bija pietiekami!

Es izcēlās — — patiesi izpostītu (vai daļēju) orgasmu, kas tur mani ragveida, un, lai gan tas nav viss stāsts, kas būtu izskaidrot, kāpēc es burtiski lūdza viņai atgriezties vēl vienu reizi — tas pēc tam, kad viņa nav pat deva man pilnu laiku, es biju samaksājis, hehe.

Viņa zināja, ka es biju pushover, un pilnībā izmantoju, un viņai vajadzētu, ah, bet kur mēs bijām?

Nu, krekinga papēži mans draugs ir īsts pagrieziens uz mani, un man ir aizdomas, kāda patiesa femdom mīļāko, jo man tas nozīmē “vēl viena sieviete” kļūst par dominējošo bandwagon.

IT nozīmē, ka sieviete kopumā ir WAY pārāka par vīriešiem — pat nakts dāma savam klientam!

Un tas arī nozīmē, ka kādreiz cilvēks vienmēr ir zem sievietes kājām, un darīt to, ko kundze Sūzana reiz man teica tik augstprātīgi, bet klasiski.

Runājiet ar viņas zolēm, zēns! Iepazīstiet tos labāk nekā sevi!

Jā, viņi calloused un netīri, BOY. Un jā, jūs pielūdzat tos!

Un tā ir taisnība, un, kad es masēju kundzes Bao kājas, jo viņa burtiski smējās par maksājošo klientu, kas viņai priekšā bija, un pilnībā izmantoju mani ar a) noliedzot manu orgasmu un b) atstājot agri un c) vispār braty (neviens no kuriem viņa parasti nebūtu darījusi ar ĪSTU vīrieti — tieši pretēji, hehe, līdzīgi citām dāmām es esmu minēts Sin City dienasgrāmatas). manas domas vienkārši bija viena lieta.

Un es viņai jautāju.

“Madam, vai es lūdzu nopirkt jums kādu kāju losjonu?”

“Vai ne????”

Un guffaws ka viņa emitēja.. labi, ļaujiet man tikai teikt, ka bija apledojuma uz kūka.

Un vai es viņai nopirku šo losjonu?

Nu, jums nāksies izbraukšana grāmatu, lai uzzinātu - bet tagad, tas ir iemesls, kāpēc es mīlu krekinga papēži tik daudz kā lutināt zoles un papēži - jo tas man atgādina pat moe pēkšņi, ka viņa ir tur par iemeslu - pielūgt, un tas arī viss!

Tāpat kā dieviete viņa vienmēr bija, ir, un būs! 😉

Paldies, kundze! Daudz appreciated.

Labākais

Maiks Vatsons

P.S. - Atcerieties, lai uzņemt kopiju Sin City dienasgrāmatas - Compilation tepat.

P.S #2 - Pārliecinieties arī un pārbaudiet mūsu kolekciju ķīniešu femdom apkopojumiem tieši šeit.

You may also like...