چرا من عاشق پاشنه ترک خورده خانم!

(PS - در ابتدا، این اولین بار در 14 ژوئن 2020 نوشته شده است - پیوند متعارف اینجا - - اما از آنجا که دمبل در Medium آن را ممنوع کرد - ههه، اینجا می رود!)

(و PS #2 - اگر شما می توانید حدس بزنید که پاشنه اول در تصویر آمده است - شما یک جایزه ویژه دریافت می کنید! نه، اونا مال باوو باوو نيستن

از آنجا که آنها فریاد عبادت. ! پسر

-درسته. عبادت!

و همانطور که می توانم بشنوم که خانم بائو با این نگاه در چشم ها به من نگاه می کند - همراه با خانم سوفیا، همسایه همسایه همسایه من، خانم V دوست داشتنی (همسایه واقعی دیگر) و بسیاری از زنان زرق و برق دار و کاملا غالب دیگر که من به ظاهر به خودم جذب می کنم مثل پروانه ها به شعله، یکی فکر می آید به ذهن از همه دیگران!

ممنون، خانم

جای من این است که همیشه در پای خود را — در واقع, زیر آنها! ;)

جايگاهت رو بشناسي، پسر

و اين حقيقت داره، دوست من اگر شما یک عاشق زن واقعی هستید, که, بیش از هر چیز دیگری باید در بالای ذهن شما می شود (و منظور من مغز خود را — نه سر کوچک خود را, پسر!).

هميشه در مورد اونه، پسر بقیه پس از آن پیروی می کنند، و این فقط یک واقعیت است مانند عاشق واقعی femdom باید قبول کند که واقعاً لذت بردن از دست گرفتن و متعلق به آن را تجربه کند، قفل (جناس در نظر گرفته شده! ؛)، سهام.. و بشکه!

و برای پاشنه های ترک خورده؟

خب، اونا به خاطر جهنم سکسي هستن

اونا پاهاي اون هستن آنها کف او هستند! و بدون توجه به آنچه آنها سزاوار پرستش و OBEINANCE. و اگر من به شما بگویم چرا، شما احتمالا لازم نیست که در این صفحه، دوست من باشد.

و 2. از آنجا که آنها فریاد عبادت.

بسیاری از ادبیات در مورد کف های خوب pampered و pedicured برای زنان نوشته شده است، و چگونه آن را «تبدیل بقیه»، و غیره و من لزوما یک مسئله با آن، به خصوص اگر، و به عنوان خانم انجی ساخته شده من انجام این کار اغلب، زیر (مرد) است پرداخت برای گفت خدمات.

چه عجله در واقع! ;)

سرانجام, من شما را دوست دارم - و خانم ها که تا لطف به توزیع نام تجاری منحصر به فرد خود را از findom موافقت (و بله, هر بانوی منحصر به فرد است;)).

خانم، شما یک ملکه واقعی و الهه هستید، و شما سزاوار پرستش هستید! خانم پای لاگو

اما، در آن واقعی femdom در این همه است؟

چه در مورد بانوی که هیچ وقت برای رفتن به سالن ماساژ پا، و یا سالن به پاهای خود را انجام می شود؟

اون خانمي که تمام روز رو پاهاش بوده چي؟ و پاهاش بوي گند ميده؟

در مورد خانمي که تمام روز کفش پاشنه بلند پوشيده بود و کف پاش حتي بعد از دوش گرفتن هم بو ميده چي؟

و چه در مورد یک خانم که یک زیر مایل نیست که هنوز به.

عکس رو گرفتي پسر

زنان همه زنان هستند, و همه برتر از مردان, و همه آنها سزاوار به پرستش شود, و بیشتر از آن (در ابتدا) اگر آنها پاشنه ترک خورده کردم (افکار من این است که). همانطور که زن مورد نظر.

برای همیشه، و آن را privelge خود را به عنوان یک زیر برای دیدن پاهای کثیف و خشن خود را - و تبدیل آنها به زیبا ترین تا کنون، به عنوان او استراحت. اعتماد به نفس و آه sexily غالب در کنترل خود را بر شما!

کنترل مطلق او.

همانطور که به پاهای دیگر قابل توجه من (کف او) نگاه کردم، در واقع در حال استراحت به عنوان او در کامپیوتر انجام برخی از کارها (بله، خانم کار خود را انجام می دهد، hehe 😉) - چیزی فقط به من زده است.

چیزی به من زده به عنوان من در حال نوشتن خبرنامه روزانه من - کاملا رایگان, توسط راه, برای دوستداران زن femdom خود را, و شما می توانید ثبت نام حق در اینجا.

و آن چیزی بود — خانم بائو، و پاشنه های دوست داشتنی و در عین حال ترک خورده اش، و خیلی بیشتر.

خانم بائو، برای کسانی که نمی دانند در خاطرات شهر Sin - Volume #3 و به درستی چنین است.

او بانوی که من از آبی برای یک ماساژ به نام است, و اصرار من یکی زمانی که من واقعا نمی خواهم یک. و با شدت از نگرش قوی او اطمینان من هر چیزی به جز یک 'آرامش بخش' ماساژ کردم.

برای آنچه در آن ارزش, کسانی که ماساژ که در آن دختران به خانه می آیند به طور کلی 'پایان خوشحال' ماساژ. شما, خواننده شهر گناه می داند که, اما این بانوی هر چیزی اما من یک پایان خوش را به عنوان شما در این کتاب را ببینید, من خودم, و به حال من برای بیشتر groveling.

چطور؟

خوب، ارگاسم خراب شده (یا ارگاسم جزئی) و تنبلی بخشی از آن است، دوست من، و من نمی خواهم گربه را به طور کامل از کیسه خارج کنم. هرچي باشه، خانم باوو لياقتش بيشتره، و اين چيزيه که کتاب براش هست

اما یک چیز من به یاد داشته باشید به عنوان او چرخش پاهای خود را خنده و گفت: «دوست دختر خود را بسیار خوش شانس خواهد بود!» (همانطور که من او را برای ماساژ پرداخت می شود و در عین حال شروع به «پای او را فشار دهید» - من می توانم آن را کمک کند!) پاشنه هاش ترک خورده.

اين خونه توئه پسر

واضح است که آنچه من انجام شد او را شگفت زده, اما او آن را می دانستند عمیق در داخل (همین دلیل است که بقیه از آن اتفاق افتاد به عنوان آن را انجام داد).

و به وضوح او تا به حال هرگز یک مرد، و یا هر کس توجه (و یا به همان اندازه از آن) به پایین پای خود را به عنوان من بود، به خصوص کف ترک خورده او، که او بهترین سطح خود را به جلو و دور و پنهان کردن، حداقل در ابتدا (و پس از اولین «مطبوعات»، او به اندازه کافی راحت بود که اجازه دهید من این کار را انجام دهم، خودم، و حمام افتاب گرفتن تسلط SHEER او — به عنوان او باید!).

و کیرم سخت تر و سخت تر شد، و اون اونطور که باید بهم دست کاری نمیداد.

خانم، لطفا سخت تر انجامش بده، من ناله کردم، و اون به طرز ناراحت کننده به من نگاه کرد و شروع کرد

.. اما این نگاه کافی بود!

من فوران کردم - - واقعا یک ارگاسم خراب شده (یا جزئی) که مرا سفت نگه داشت و در حالی که این کل داستان نیست که باید توضیح دهد که چرا من به معنای واقعی کلمه از او خواهش کردم یک بار دیگر بازگردد - این پس از او حتی تمام وقت را برای من پرداخت نکرده بود، هه.

اون ميدونست که من آدم ضعيفي هستم، و تمام سواستفاده رو ازم گرفت، و بايد، آه، ولي ما کجا بوديم؟

خوب, پاشنه ترک خورده دوست من یک به نوبه خود واقعی در برای من و من شک دارم هر عاشق زن واقعی چرا که به من آن را دلالت «هنوز زن دیگری» گرفتن در ارابه موسیقی غالب.

این نشان می دهد که زن به طور کلی راه برتر از مردان هستند - حتی یک خانم از شب به مشتری خود!

و آن را نیز نشان می دهد که همیشه مرد باید همیشه زیر پای یک زن باشد, و انجام آنچه خانم سوزان یک بار به من گفت تا مغرور, در عین حال کلاسیک.

با پاهاش حرف بزن پسر آنها را بهتر از خودتان بشناسید!

آره، اونا بي عاطفه و کثيفن، پسر و بله، شما آنها را پرستش!

و این درست است، و به عنوان من ماساژ پای خانم بائو به عنوان او به معنای واقعی کلمه در پرداخت مشتری groveling در مقابل او خندید، و استفاده کامل از من توسط زمان) انکار ارگاسم من و ب) ترک اوایل و ج) braty به طور کلی (هیچ کدام از آنها او را به طور معمول با یک مرد واقعی انجام می شود - دقیقا برعکس، hehe، بسیار شبیه خانم های دیگر که در خاطرات شهر گناه ذکر کرده ام). افکار من فقط از یک چیز بود.

و من ازش پرسيدم

«خانم، ممکن است من برای شما مقداری لوسیون پا بخرم؟»

«ها؟؟؟؟؟»

خوب, اجازه دهید من فقط می گویند که شکر و تخم مرغ در کیک بود.

و براش اون لوسيون رو خريدم؟

خوب, شما باید برای بررسی از کتاب برای پیدا کردن — اما در حال حاضر, به همین دلیل من عاشق پاشنه ترک خورده به همان اندازه که پاشنه نازپرورده و پاشنه — چرا که آن را به من حتی MOE به طور ناگهانی به یاد که او وجود دارد به یک دلیل — به پرستش شود, و همین!

مانند الهه او همیشه بود، است، و خواهد بود! 😉

ممنون، خانم بسیار قدردانی.

بهترین

مایک واتسون

PS - به یاد داشته باشید که یک کپی از خاطرات شهر گناه را انتخاب کنید - مجموعه درست در اینجا.

P.S #2 — مطمئن باشید که همچنین و چک کردن مجموعه ما از تلفیقی femdom چینی حق در اینجا.

You may also like...