چرا من عاشق پاشنه ترک خورده خانم!

(PS - در ابتدا، این اولین بار در تاریخ 14 ژوئن 2020 نوشته شد - پیوند کانونی اینجا - - اما از آنجا که dumbasses در Medium آن را ممنوع کرد - هه، اینجا می رود!)

(و PS #2 - اگر شما می توانید حدس بزنید که پاشنه اول در تصویر می آید - شما یک جایزه ویژه دریافت می کنید! نه، آنها بائو بائو خانم نیست، هه).

از آنجا که آنها پرستش فریاد می زنند. ! پسر

درسته پرستش!

و همانطور که می توانم خانم بائو را از این موضوع بشنوم، با نگاهی به چشم من نگاه می کند - همراه با خانم سوفیا، همسایه همسایه همسایه من، خانم V دوست داشتنی (همسایه زندگی واقعی دیگر) و بسیاری از زنان زرق و برق دار و کاملاً غالب دیگر که به نظر می رسد مانند پروانه های شعله به خودم جلب کردم، یکی فکر می آید به ذهن از همه دیگران!

متشکرم، خانم!

جای من همیشه در پای شما است - در واقع، زیر آنها! ؛)

جای خودت رو بشناسی پسر

و حقيقت داره، دوست من اگر شما عاشق زن سروری واقعی هستید, که, بیش از هر چیز دیگری باید در بالای ذهن خود را (و منظور من مغز خود را — سر کوچک خود را, پسر!).

هميشه در مورد اونه، پسر. بقیه زیر پس از آن, و این فقط یک واقعیت مانند عاشق زن سروری واقعی باید قبول به واقعا تجربه شادی از در دست گرفته شده و متعلق به, قفل (جناس در نظر گرفته شده! ؛)، سهام. و بشکه!

و برای پاشنه های ترک خورده؟

خب، اونا خيلي سکسي هستن چون

اونا پاهاش هستن آنها کف های او هستند! و مهم نیست که چه سزاوارشان پرستش و اطاعت است و اگر من به شما بگویم چرا, شما احتمالا لازم نیست که در این صفحه باشد, دوست من.

و 2. از آنجا که آنها فریاد عبادت.

بسیاری از ادبیات نوشته شده است در مورد خوبی pampered و pedicured کف برای زنان، و چگونه آن را «تبدیل subs در»، و غیره و من لزوما یک موضوع با آن، به خصوص اگر، و به عنوان خانم انجی ساخته شده من انجام این کار اغلب، زیر (مرد) پرداخت برای خدمات گفت.

چه عجله ای در واقع! ؛)

Findom, من شما را دوست دارم - و خانم ها که تا لطف به توزیع نام تجاری منحصر به فرد خود را از findom موافقت (و بله, هر بانوی منحصر به فرد است;)).

خانم, شما یک ملکه واقعی و الهه هستید, و شما سزاوار پرستش می شود! پای بانوی من!

اما، که در آن واقعی زن سروری در این همه است؟

چه در مورد بانوی که اصلا هم برای رفتن به سالن ماساژ پا، و یا سالن به پای خود را انجام داده اند؟

اون خانمي که تمام روز رو پاهاش بوده و پاهاش بوي گند ميده چي؟

اون خانمي که تمام روز کفش پاشنه بلند پوشيده و پاهاش هنوز بو ميده، حتي بعد از دوش گرفتن چي؟

و آنچه در مورد یک خانم است که یک زیر مایل به عنوان هنوز به.

عکس رو بگير، پسر

زنان همه زن هستند و همه نسبت به مردان برتر هستند و همه آنها سزاوار پرستش هستند و بیشتر (در ابتدا) اگر پاشنه های ترک خورده (افکار من این است). زیرا آنها باید ASAP را از بین ببرند! همانطور که زن مورد نظر.

برای همیشه, و آن را privelge خود را به عنوان یک زیر برای دیدن کثیف او, پا و پا بی عاطفه و کف — و تبدیل آنها را به زیبا ترین تا کنون, به عنوان او شل.. اعتماد به نفس و آه تا sexily غالب در کنترل او بر شما!

کنترل کامل اون

همانطور که به پاهای قابل توجه دیگری (کف او) نگاه کردم، در واقع استراحت می کرد زیرا او در رایانه مشغول انجام کارهایی بود (بله، خانم کار خود را انجام می دهد، hehe 😉) - چیزی فقط به من زده است.

چیزی به من زده به عنوان من نوشتن خبرنامه روزانه من — کاملا رایگان, به هر حال, برای دوستداران زن سروری خود را, و شما می توانید ثبت نام حق در اینجا.

و آن چیزی بود — خانم بائو، و پاشنه های دوست داشتنی و در عین حال ترک خورده، و خیلی چیزهای دیگر.

خانم بائو، برای کسانی که نمی دانند در خاطرات شهر گناه - جلد #3 و به درستی چنین است.

او خانمی است که من را برای ماساژ از آبی صدا می کند و اصرار داشت که وقتی واقعاً نمی خواستم یکی را بگیرم. و با توجه به نگرش شدید او اطمینان حاصل کردم که چیزی جز ماساژ «آرامش بخش» دریافت کردم.

برای آنچه در آن ارزش, کسانی که ماساژ که در آن دختران به خانه به طور کلی 'پایان خوش 'ماساژ. شما, خواننده شهر گناه می داند که, اما این خانم هر چیزی اما من پایان خوش را به عنوان شما در این کتاب را ببینید, من خودم, و تا به حال من غرش برای بیشتر.

چطور؟

خوب، ارگاسم خراب شده (یا ارگاسم جزئی) و تنبلی بخشی از آن است، دوست من، و من نمی خواهم گربه را به طور کامل از کیسه خارج کنم. پس از همه، خانم بائو سزاوار بهتر است، و این چیزی است که کتاب برای آن است.

اما یک چیز من به یاد داشته باشید به عنوان او چرخش پاهای خود را تا خنده دار و گفت: «دوست دختر خود را خواهد شد بسیار خوش شانس!» (همانطور که من او را برای یک ماساژ پرداخت می شود و در عین حال شروع به «پای او را فشار دهید» — من می تواند آن را کمک نمی کند!) پاشنه هاي ترک خورده اونه.

اين جاي توئه، پسر!

واضح است که آنچه من انجام می دادم او را شگفت زده کرد، اما او آن را در اعماق درون می دانست (به همین دلیل است که بقیه آن اتفاق افتاد).

و واضح است که او هرگز مردی نداشته است، یا هرکسی (یا به همان اندازه) به پایین پاهایش توجه می کند، به خصوص کف های ترک خورده او، که حداقل سطح خود را برای کشیدن و پنهان کردن، حداقل در ابتدا (و پس از اولین «مطبوعات»، او به اندازه کافی راحت بود تا به من اجازه دهد این کار را انجام دهم، هه، و حمام افتاب گرفتن تسلط SHEER او — به عنوان او باید!).

و کیر من فقط سخت تر و سخت تر شد، و او به من دست واقعی نمی داد، همانطور که باید بود.

خانم، لطفا آن را سخت تر انجام دهید، من ناله کردم، و او به من نگاه کرد به شیوه ای ناراحت، و شروع به.

اما این نگاه کافی بود!

من فوران — واقعا خراب (یا جزئی) ارگاسم است که من سفت نگه داشته و در حالی که این است که تمام داستان است که باید توضیح دهد که چرا من به معنای واقعی کلمه التماس او را به بازگشت یک بار دیگر — این پس از او حتی نمی به من تمام وقت من برای پرداخت کرده بود, خودم.

اون ميدونست که من يه پرشورم و تمام منفعت رو ازش گرفت و بايد اينکارو ميکرد، آه، ولي ما کجا بوديم؟

خوب, پاشنه ترک خورده دوست من هستند به نوبه خود واقعی در برای من و من گمان می کنم هر عاشق زن سروری واقعی چون به من آن را به معنی «هنوز زن دیگر' گرفتن در ارابه موسیقی غالب.

این نشان می دهد که زن به طور کلی راه برتر از مردان - حتی یک خانم از شب به مشتری خود!

و همچنین نشان می دهد که همیشه مرد باید همیشه زیر پای یک زن باشد، و کاری را که خانم سوزان یک بار به من گفت با سرپیچی و در عین حال کلاسیک انجام دهد.

با کف پاهاش حرف بزن، پسر آنها را بهتر از خودتان بشناسید!

آره، اونا بي عاطفه و کثيف هستن، پسر و بله، شما آنها را پرستش خواهید کرد!

و این درست است, و به عنوان من ماساژ پا خانم بائو به عنوان او به معنای واقعی کلمه خندید در مشتری پرداخت غرش در مقابل او, و در زمان استفاده کامل از من توسط یک) انکار ارگاسم من و ب) ترک زود هنگام و ج) بودن braty به طور کلی (هیچ کدام از آنها او به طور معمول با یک مرد واقعی انجام می شود - دقیقا برعکس، هه، دقیقاً مانند سایر خانمهایی که در خاطرات شهر گناه به آنها اشاره کردم) افکار من فقط یک چیز بود.

و من ازش پرسيدم

«خانم، میشه یه کم لوسیون پا براتون بخرم؟»

«ها؟؟؟؟»

خوب، اجازه دهید من فقط می گویند که شکر و تخم مرغ بر روی کیک بود.

و براش اون لوسيون رو خريدم؟

خوب, شما باید برای بررسی از کتاب برای پیدا کردن — اما در حال حاضر, به همین دلیل من عاشق پاشنه ترک خورده به اندازه کف نازپرورده و پاشنه — چون آن را به من یادآوری حتی وزارت معارف به طور ناگهانی که او وجود دارد به یک دلیل — به پرستش می شود, و که آن را!

مانند الهه او همیشه بود، هست، و خواهد بود! 😉

متشکرم، خانم! بسیار قدردانی.

بهترین

مایک واتسون

PS - به یاد داشته باشید که یک نسخه از خاطرات شهر گناه را انتخاب کنید - مجموعه درست در اینجا.

P.S #2 — مطمئن شوید که همچنین و چک کردن مجموعه ما از چینی, گفتگوی تالیفات حق در اینجا.

You may also like...