Miks ma armastan proua krakitud kontsad!

(PS - alguses, see oli esimene kirjutatud 14. juuni 2020 - kanooniline link SIIN - - kuid kuna dumbasses Medium keelatud - hehe, siin läheb!)

(ja PS #2 - kui võite arvata, kelle kontsad tulevad esimesena pildil - saate eriauhinna! Ei, nad ei ole Bao Bao Ma'am, hehe).

Sest nad karjuvad kummardama. POISS!

Thats õige. Jumalateenistuse!

Ja kui ma kuulen proua Bao cackling ära selles, vaadates mind, et pilk silma - koos proua Sophia, minu kõrvalmajas naaber, armas Miss V (teine reaalses elus naaber) ja paljud, palju muud gorgeous ja täiesti domineeriv naised, et ma näiliselt meelitas ennast nagu koid leek, üks mõte pähe tuleb välja kõik teised!

Tänan teid, MAUA!

Minu koht on alati teie jalgadel — tegelikult, nende all! ;)

Tea oma kohta, BOY!

Ja see on tõsi, mu sõber. Kui sa oled tõeline femdom armastaja, ET rohkem kui miski muu peaks olema tipus meelt (ja ma mõtlen oma aju — mitte oma väike pea, poiss!).

See on alati tema kohta, poiss. Ülejäänud järgmiselt pärast seda, ja see on lihtsalt fakt nagu tõeline femdom armastaja peab aktsepteerima tõeliselt kogenud RÕÕMUD võetakse käes ja OMAB, lukk (pun mõeldud! ;), aktsia.. ja BARREL!

Ja nagu krakitud kontsad?

Noh, nad on seksikas nagu põrgu, sest..

Nad on tema jalad! Nad on tema tallad! Ja ükskõik, mida nad väärivad kummardamist ja OBESINANCE. Ja kui ma pean teile ütlema, miks, siis ilmselt ei pea te sellel lehel olema, mu sõber.

Ja 2.... sest nad karjuvad JUMALATEENISTUSE.

Palju kirjandust on kirjutatud hästi hellitatud ja pedicured tallad naistele, ja kuidas see „muutub subs”, ja nii edasi ja ma ei pruugi olla probleem, et, eriti kui, ja kui proua Angie pani mind tegema nii tihti, sub (mees) maksab nimetatud teenust.

Mis kiirustada tõepoolest! ;)

Findom, Ma armastan SIND - ja daamid, kes nii lahkelt nõustuid oma unikaalse kaubamärgi loovutamiseks (ja jah, iga daam on ainulaadne;)).

Proua, sa oled tõeline KUNINGANNA ja JUMALANNA, ja sa väärid kummardama! Maksa lagu proua!

Kuid kus on TRUE femdom kõiges selles?

Aga daam, et ei olnud aega minna jalamassaažisalong või salong, et saada tema jalad teha?

Aga daam, mis on olnud tema jalad kogu päeva, ja tema jalad haisevad?

Aga daam, kes on kandnud kõrged kontsad kogu päeva ja tema tallad ikka lõhn, isegi pärast dušš?

Ja kuidas daam, et ei ole valmis sub veel.

Sa saad pildi, poiss.

Naised on kõik naised, ja kõik on parem meestel, ja nad kõik väärivad kummardatakse, ja veel nii (esialgu), kui nad ju pragunenud kontsad (minu mõtted, mis on). sest nad peavad olema hellitatud ASAP! Nagu ka kõnealune naine.

Mees „koht tõesti on all naise jalg... igavesti, ja see on sinu privelge nagu sub näha teda määrdunud, calloused jalad ja tallad - ja muuta need kõige ilusam kunagi, kui ta lõdvestab... enesekindel ja oh-nii-seksuaalselt DOMINEERIV tema kontrolli teie üle!

Tema kuuldavale kontrolli.

Nagu ma vaatasin oma olulisi teisi jalgu (tema tallad), tegelikult puhkavad, kui ta oli arvuti tehes mõned tööd (jah, proua teeb oma tööd, hehe 😉) — midagi lihtsalt tabas mind.

Midagi tabas mind, kui ma kirjutasin oma igapäevast infolehte - täiesti TASUTA, muide, oma femdom lovers, ja saate registreeruda siin.

Ja et midagi oli - proua Bao, ja tema armas veel pragunenud kontsad, ja palju muud.

Pr Bao, neile, kes ei tea, on iseloomustanud Sin City päevikud - Köide #3, ja õigustatult nii.

Ta on daam, kes kutsus mind välja sinine massaaž, ja nõudis, et ma saan ühe, kui ma tõesti ei taha üks... ja õhuke dint tema jõuline suhtumine tagatud sain midagi, kuid „lõõgastav” massaaž.

Sest mis see on väärt, need massaažid, kus tüdrukud koju tulevad, on üldiselt „õnnelikud lõpp” massaažid. Sa, lugeja Sin City teab, et, kuid see daam tegi midagi, kuid mulle õnnelik lõpp nagu näete raamatus, hehe, ja oli mulle groveling rohkem.

Kuidas?

Noh, hävitanud orgasmi (või osaline orgasm) ja laiskus on osa sellest, mu sõber, ja ma ei kavatse kassi täielikult kotist välja lasta. Lõppude lõpuks, proua Bao väärib paremat, ja see on see, mida raamat on.

Aga üks asi, mida ma mäletan, kui ta lastud jalad üles naerdes ja ütles: „su sõbranna on väga õnnelik!” (nagu ma maksisin talle massaaži eest ja hakkasin veel „vajutama jalgu” — ma ei saanud seda aidata!) on tema krakitud kontsad.

Thats sinu koht, BOY!

Selgelt, mida ma tegin üllatas teda, kuid ta teadis seda sügaval sees (mis on põhjus, miks ülejäänud see juhtus nagu ta tegi).

Ja selgelt ta ei olnud kunagi olnud mees, või keegi pöörama tähelepanu (või nii palju see) põhja tema jalad nagu ma olin, eriti tema pragunenud tallad, mida ta tegi oma tasandil parim tõmmata ära ja peita, vähemalt esialgu (ja pärast esimest „vajutage”, ta oli piisavalt mugav, et lubage mul seda teha, hehe, ja peesitama tema SHEER domineerimine - nagu ta peaks!).

Ja mu munn lihtsalt kasvas raskemaks ja raskemaks, ja ta ei andnud mulle tõelist pihutööd, nagu ta peaks.

Proua, palun tehke seda raskem, ma viristanud, ja ta vaatas mind pahane viisil, ja hakkas..

... kuid see ILME oli piisavalt!

Ma purskasin — — tõeliselt HÄVITATUD (või osaline) orgasm, mis hoidis mind sarvjas ja kuigi see pole kogu lugu, mis peaks seletama, miks ma sõna otseses mõttes palusin teda veel kord tagasi pöörduma — seda pärast seda, kui ta ei andnud mulle isegi täiskohaga, mille eest ma olin maksnud, hehe.

Ta teadis, et ma olin pushover, ja võttis täielikult ära, ja ta peaks, ah, aga kus me olime?

Noh, krakitud kontsad mu sõber on tõeline omakorda minu jaoks ja ma kahtlustan mingit tõelist femdom armastaja, sest mulle tähendab see „järjekordne naine” sattumist domineeriv bandwagon.

See tähendab, et naine üldiselt on WAY parem kui mehed - isegi daam öö tema klient!

Ja see tähendab ka, et kunagi mees peaks olema alati alla naise jalg, ja teha seda, mida proua Susan kord ütles mulle nii ülbe, kuid classily.

Räägi tema taldadega, poiss! Tutvu neid paremini kui ise!

Jah, nad on räpane ja määrdunud, BOY. Ja jah, te kummardate neid!

Ja see on tõsi, ja kui ma masseerinud proua Bao jalgu, kui ta sõna otseses mõttes naeris maksva kliendi ees, ja võttis mind täielikult ära a) eitades oma orgasmi ja b) lahkub varakult ja c) on julge üldiselt (mida ta tavaliselt ei oleks teinud tõelise mehega - täpselt vastupidi, hehe, palju nagu teised daamid Olen mainitud Sin City päevikud).. minu mõtted lihtsalt olid üks asi.

Ja ma küsisin temalt.

„Proua, kas ma võin sulle jalaliha osta?”

„Ah????”

Ja guffaws, et ta eraldas... hästi, lubage mul lihtsalt öelda, et oli kooki jäätumise.

Ja kas ma ostsin talle selle kreemi?

Noh, sa pead kontrollima raamat teada - aga nüüd, sellepärast ma armastan pragunenud kontsad nii palju kui hellitatud tallad ja kontsad - sest see meenutab mulle isegi moe järsult, et ta on seal põhjusel - kummardada, ja ongi kõik!

Nagu jumalanna ta alati olnud, on ja saab olema! 😉

Tänan teid, proua! Palju teretulnud.

Parim

Mike Watson

P.S. - Pea meeles, et kiirenemist koopia Sin City päevikud — koostamine siinsamas.

P.S #2 - Ole kindel ka ja vaadake meie kogumise Hiina femdom kogumikud SIIT.

You may also like...