Proč MILUJI Madam popraskané paty!

(PS - na začátku to bylo poprvé napsáno 14. června 2020 - kanonický odkaz ZDE - - ale protože to blbci na Medium zakázali - hehe, tady jde!)

(a PS #2 - pokud můžete hádat, čí paty přicházejí PRVNÍ na obrázku - dostanete speciální cenu! Ne, nejsou to Bao Bao Madam, hehe).

Protože křičí uctívání. CHLAPČE!

To je pravda. Uctívání!

A jak slyším, jak se na to paní Bao cackává, dívá se na mě S TÍMTO pohledem do očí - spolu s paní Sophií, mou sousedkou, krásnou slečnou V (další soused ze skutečného života) a mnoha, mnoha dalšími nádhernými a naprosto dominantními ženami, které jsem zdánlivě přitahoval k sobě jako můry k plameni, jeden myšlenka přichází na mysl ze VŠECH ostatních!

Děkuji, MADAM!

Moje místo je VŽDY u vašich nohou - vlastně, POD nimi! ;)

Poznej své místo, CHLAPČE!

A je to pravda, příteli. Pokud jste opravdovým milencem femdomů, ŽE, více než cokoli jiného by mělo být na VRCHOLU vaší mysli (a myslím tvůj BRAIN - ne tvoje malá hlava, chlapec!).

Vždycky jde o ni, chlapče. Zbytek následuje poté, a to je jen fakt, že skutečný milenec femdom musí přijmout, aby skutečně zažil JOYS z toho, že byl vzat v ruce a VLASTNĚN, zámek (slovní hříčka zamýšlená! ;), skladem.. a BARREL!

A pokud jde o popraskané paty?

Studna, jsou sexy jako peklo, protože.

Jsou to její nohy! Jsou to její podrážky! A bez ohledu na to, co si zaslouží uctívání a OBESIANCE. A pokud vám musím říct proč, pravděpodobně NEMUSÍTE být na této stránce, můj přítel.

A 2... protože křičí uctívání.

Spousta literatury byla napsána o dobře hýčkaných a pedikúrovaných podrážkách pro ženy, a jak to „zapíná“, a tak dále a já s tím nutně nemám problém, zvláště pokud, a jak mě paní Angie přiměla tak často, sub (mužský) platí za uvedenou službu.

Jaký spěch vskutku! ;)

Findom, Miluji tě - a dámy, které tak laskavě souhlasí s vydáváním své vlastní jedinečné značky findom (a ano, každá dáma je JEDINEČNÁ;)).

Madam, jste opravdová KRÁLOVNA a BOHYNĚ, a zasloužíte si být UCTÍVÁNA! Paye píseň paní!

Ale, kde je v tom všem TRUE femdom?

A co ta dáma, která neměla čas jít do salonu pro masáž nohou, nebo salon, aby si nechala udělat nohy?

A co ta dáma, která byla celý den na nohou, a její nohy SMRADÍ?

A co ta dáma, která měla celý den vysoké podpatky a její chodidla stále voní, i po sprše?

A co dáma, která dosud nemá ochotného sub.

Ty si to vyfoť, chlapče.

Ženy jsou všechny ženy, a všichni jsou SUPERIOR než muži, a všichni si zaslouží být uctíváni, a VÍCE (zpočátku) pokud mají popraskané paty (moje myšlenky to jsou).. protože je třeba je hýčkat ASAP! Stejně jako dotyčná žena.

Mužské místo je skutečně pod ženskou nohou.. navždy, a je to vaše privelge jako ponorka vidět ji špinavou, mozolnaté nohy a chodidla - a proměňte je v nejkrásnější vůbec, jak se uvolňuje.. sebevědomá a oh-tak sexuálně DOMINANTNÍ ve své KONTROLE nad vámi!

Její naprostá kontrola.

Když jsem se podíval na nohy svého významného druhého (její chodidla), ve skutečnosti odpočívala, když byla na počítači a dělala nějakou práci (Ano, Madam dělá SVOU VLASTNÍ práci, hehe 😉) - něco mě prostě zasáhlo.

Něco mě napadlo, když jsem psal své denní zpravodaje - zcela ZDARMA, mimochodem, pro vaše milovníky femdomu, a můžete se zaregistrovat přímo zde.

A to něco bylo - paní Bao, a její krásné, ale popraskané podpatky, a mnohem víc.

slečna. Bao, pro ty, kteří nevědí, je uveden v Sin City Diaries - Volume #3, a oprávněně.

Je to dáma, která mě z čista jasna zavolala na masáž, a trval na tom, že jednu dostanu, když jsem ji opravdu nechtěl... a pouhým nádechem jejího silného přístupu jsem zajistil, že mám něco jiného než „relaxační“ masáž.

Za to, co to stojí, ty masáže, kde dívky přicházejí domů, jsou obecně masáže „šťastného konce“. Vy, čtenář Sin City to ví, ale tato dáma udělala cokoli, ale dala mi šťastný konec, jak uvidíte v knize, hehe, a nechal mě plazit se VÍCE.

Jak?

No, zničené orgasmy (nebo částečný orgasmus) a LENOST jsou jeho součástí, můj příteli, a já nepustím kočku z vaku úplně. Po všem, Madam Bao si zaslouží něco lepšího, a to je to, k čemu kniha slouží.

Ale jednu věc, kterou si pamatuji, když se smíchem otočila nohama a řekla: „Vaše přítelkyně bude mít velké štěstí!“ (když jsem jí zaplatil za masáž a přesto jsem jí začal „tlačit nohy“ - nemohl jsem si pomoct!) jsou její popraskané podpatky.

To je tvoje místo, CHLAPEC!

Je zřejmé, že to, co jsem dělal, ji překvapilo, ale věděla to hluboko uvnitř (což je důvod, proč se zbytek stalo tak, jak to bylo).

A zjevně nikdy neměla muže, ani kdokoli nevěnoval pozornost (nebo tolik z toho) na dno jejích nohou jako já, zejména její popraskané podrážky, které dělala její úroveň nejlépe, aby se odtáhla a skryla, alespoň zpočátku (a po prvním „tisku“, byla dostatečně pohodlná, aby mě to nechala udělat, hehe, a vyhřívat se její SHEER dominance - jak by měla!).

A můj pták jen rostl tvrději a tvrději, a ona mi nedala opravdovou honění, jak by měla.

Madam, prosím, udělejte to víc, zakňučel jsem, a ona se na mě podívala naštvaně, a začala.

... ale ten LOOK stačil!

Vybuchl jsem - - opravdu RUINED (nebo částečné) orgasmus, který mě držel nadržený, a přestože to není celý příběh, který by měl vysvětlovat, proč jsem ji doslova prosil, aby se vrátila ještě jednou - to poté, co mi ani nedala plný úvazek, za který jsem zaplatil, hehe.

Věděla, že jsem pushover, a plně využila výhod, a měla by, ah, ale kde jsme byli?

Studna, popraskané podpatky, můj přítel, jsou pro mě skutečným obratem a mám podezření na opravdového milence femdom, protože pro mě to znamená, že se „další žena“ dostává do dominantního rozjetého vlaku.

IT znamená, že žena je obecně WAY lepší než muži - dokonce i dáma noci svému klientovi!

A také to znamená, že člověk by měl být vždy pod ženskou nohou, a udělejte to, co mi jednou paní Susan řekla tak povýšeně, přesto klasicky.

Promluv si s jejími chodidly, chlapče! Poznejte je lépe než vy!

Ano, jsou zkažené a špinavé, CHLAPČE. A ano, budete je uctívat!

A je to pravda, a když jsem masíroval nohy Madam Bao, když se doslova zasmála platícímu klientovi, který se před ní plazil, a plně mě využil a) popíral můj orgasmus a b) odcházel brzy a c) byl obecně braty (nic z toho by normálně neudělala se SKUTEČNÝM mužem - přesně naopak, hehe, podobně jako ostatní dámy, které jsem zmínil v Sin City Diaries).. moje myšlenky byly jen jedné věci.

A zeptal jsem se jí.

„Madam, mohu vám prosím koupit nějaké mléko na nohy?“

„Huh????“

No, dovolte mi jen říct, že to byla třešnička na dortu.

A koupil jsem jí ten krém?

Studna, budete se muset podívat na knihu, abyste to zjistili - ale prozatím, proto miluji popraskané paty stejně jako hýčkané podrážky a podpatky - protože mi to připomíná i moe náhle, že je tam z nějakého důvodu - být uctívána, a to je ono!

Jako bohyně vždycky byla, je, a bude! 😉

Děkuji, madam! Hodně ocenil.

Nejlepší

Mike Watson

P.S. - Nezapomeňte si vyzvednout kopii deníků Sin City - kompilace PŘÍMO ZDE.

P.S #2 - Ujistěte se také a podívejte se na naši sbírku kompilací čínských femdomů přímo ZDE.

You may also like...