Майстер Мелоун, ваш пеніс ТАК приємно!?

І це дійсно так!

Його пеніс зганяв мене божевільним з похоті протягом останніх кількох днів, навіть коли я повністю витрачений - його пеніс тикає з штанів, неохайний наряд і все, він ніколи не зазнає пробудження - і НАДИХНУТИ мене на більші «висоти» -не мій власний неженський пеніс мудрий, але інакше!

Майстер, ти такий приємний!

І ваш пеніс ТАК ДОВГО І ПРИЄМНО!

Майстер Ван був останнім хлопцем, з тими прекрасними щільними лобками його, які звели мене з розуму з такою повною і чистою похоті, але навіть він не зовсім мав такий же вплив на мене, як Малоун є, що STUD, ми навіть не говорили поза нормальним!

Його член такий приємний, завжди ЖОРСТКО!

Довго!

Вказуючи вгору!

І набір приємних куль, завжди повних, вони не звисають вниз, вони завжди «щільні» - з похоті!

Це так приємно!

Я написав так багато од своєму пенісу, я навіть не знаю, з чого почати!

Можливо, ЦЕ було б хорошим моментом, інакше, Google ваш друг.

І його ім'я, або так я думаю, що це Мелоун - звучить так приємно! Ідеальний майстер Мелоун, довгий донг Малонга, все звучить так MANLY і NICE!

???? Майстер Я так неженка люблю тебе, я б цілував ваші ноги, кожен палець 10 разів, і прошу просто побачити кінчик вашого пеніса!

І в ньому лежить нуб, каламбур призначений, я так люблю донга, весь донг, але ГОЛОВА найприємніший в цьому випадку!

У Penis Central я писав про цей тип донга, але не безпосередньо.

І я не зовсім зосередився на голові в одному з пунктів, але...

Центральний пеніс Майк Уотсон

... його донг, він розрізаний. Це довго. НЯМ!

Він вузький, але не такий вузький, він не відчуває себе добре!

Але цей довгий вал настільки поклоніння гідний, шкіра така гладка, але нижня сторона, найчутливіша частина прекрасного пеніса Майстра, нижня сторона вигнута вгору!

Його отвір для мочі настільки приємний, що я відчуваю запах його за милі!

Його ГОЛОВА, ця блискуча головка пеніса, це зводить мене з розуму, Майстер, я б цілував його весь день, і справді, Майстер ігнорує мене прямо зараз, але я щодня просуваю його пеніс, це так приємно!

Під час масажу ніг моєї дружини, коли вона ляпає, ногами, а інакше суки - і ігнорує мене - даючи їй педикюр іншою ногою на моєму плечі, одночасно віддаючи голову вночі, всі звичайні думки жіночого дому є.

Масажуючи її ноги, як вона хоче.

Натискаючи її ноги, як вона хоче!

Найголовніше не просто облизувати її так, як вона хоче, а благаючи облизати її! — і дякуючи їй за те, що більшість чоловіків ніколи б не робили, а райони ніхто не «захоче», тобто неголені кущі, пахви, і... ну, її прекрасна ВУЛЬВА!

Навіть на її місячні я це роблю!

Я видаляю їй тампони, і я...

Все це, завжди зводиться до... природного прогресу, про який я так часто говорю в Поклонінні півню для неженок і педиків!

Поклоніння півню для неженок і педиків Майк Уотсон

Ступні і член, хлопчик!

Ноги і ПІВЕНЬ!

І це все, природний прогрес, який ви можете ігнорувати, але він завжди є!

Я думаю про довгий донг Мелоун весь час, навіть коли натискаючи її ноги, я смокче пальці мадам, як я б його донг, голова, мадам любить це!

Я шепочу сексуальні речі про НЬОГО, благаючи її принизити мене, моє тіло, мій пеніс - що вона все одно, але вона любить це, коли я гаю, радуючи її!

Це все, що має значення, довгий донг Мелоун - це те, що заслуговує задоволення, я хотів би, щоб я міг постійно наклеїти його на моє обличчя, голова вказує вгору, Spongejoe Bob стиль, так що я міг би мати його прекрасні кулі в моєму роті, в той час як благоговінно дивиться (язик! ГУН!) на своєму довгому валу, і цілувати його цілий день...

Малоун Сер, ти такий приємний!

Ваш пеніс дійсно (для пані і себе) те, що я працюю до!

І я так хочу, щоб вона була справжньою шпилькою, як ти, а не хтось, як я, хто є шпилькою в спортзалі, жахливо DUD в спальні!

Тобі подобається тільки пеніс хлопчика!

Рачна мaм, ви були так праві, і так приємно!

Цікаво, що робить Малоун Сер.

Цікаво, чи його пеніс млявий, і якщо він ходить, як я писав у Свіді Сіссі тут!

Це так сексуально, довгий донг чоловіка - справжній чоловік - розгойдується, коли він ходить, кульки теж, мої очі гіпнотизовані гойдаючись донг, а ГОЛОВА, як правило, мокра після сексу!

ТАК ПРИЄМНО!!!

Ну, мій друг, ЦЕ може бути ще одна неженська сповідь для себе, і як я написав у Twitter сьогодні вранці, Зізнаючись батькові - матері - або Сіссі Майк ніколи не відчував цього доброго.

Хехе.

Все про чесне і відкрите спілкування від душі.

Ви повинні ХОТІТИ ЗРОБИТИ ЦЕ ПЕРШИМ, ХОЧА!

І навіть якщо ви зізнаєтеся собі, або своєму СО, або кому, якщо ви робите це природно і з відкритим серцем, швидше за все ваше насіння (каламбур!) буде ЦВІСТИ в те, що ви дійсно хочете!

Гаразд, достатньо цього - або Донг Майстра знову?

Та голова така приємна, що мені цікаво, що вона робить.

О, вибачте, Майстер Мелоун!

ВІН — те, що він робить!

Як мадам Перл по праву називав шпильку пеніса як «він»!

І ось що.

Скоро повернемося!

Кращий,

Майк Уотсон

PS - Говорячи про Sissy Confessions, ось наш останній курс - палаючий ГАРЯЧИЙ -

Зізнання Сіссі Майк Уотсон

Отримайте його ЗАРАЗ.

(Та неженка щойно навчилася водити машину. Вона так ПИШАЄТЬСЯ цим! Муах! Я всіх вас люблю!?) Сіссі ГОРДІСТЬ! Готовий до подачі! ТИ!

?

Ви будете любити його!

І, надсилайте свої сповіді як коментарі або електронні листи, якщо ви так вибираєте, я поділюся ними зі світом (і не соромтеся, у нас ВСІ є ці думки!) .

Вони теж ніколи не підуть. Краще ПРИЙМІТЬ ЦЕ!

You may also like...