Mistrzu Malone, twój penis jest TAKI miły!?

I tak naprawdę jest!

Jego penis doprowadził mnie do szaleństwa z pożądania w ciągu ostatnich kilku dni, nawet gdy jestem całkowicie spędzony - jego penis wystaje ze spodni, niechlujny strój i wszystko, nigdy nie przestaje WZBUDZAĆ - i INSPIROWAĆ mnie do większych „wysokości” -nie mój własny maminsynek mądry penis, ale inaczej!

Mistrzu, jesteś taki miły!

A twój penis jest TAK DŁUGI I MIŁY!

Mistrz Wang był ostatnim facetem, z tymi uroczymi GĘSTYMI łonami, które doprowadzały mnie do szaleństwa z tak całkowitym i czystym pożądaniem, ale nawet ON nie miał na mnie takiego samego wpływu jak Malone, co za STUD, nie rozmawialiśmy nawet poza normalnością!

Jego członek jest taki miły, zawsze HARD!

Długo!

Wskazując w górę!

I zestaw fajnych piłek, zawsze pełny, nie zwisają, zawsze są „ciasne” - z pożądaniem!

To takie MIŁE!

Napisałem tyle ody do jego penisa, Nawet nie wiem, od czego zacząć!

Może TO byłby dobry punkt, Inaczej, Google jest twoim przyjacielem.

I jego imię, a przynajmniej tak myślę, że to Malone - brzmi tak ładnie! Doskonały mistrz Malone, długi dong Malong, wszystkie dźwięki tak MANLY i NICE!

??? Mistrzu, tak maminsynek cię kocham, Pocałowałbym twoje stopy, każdy palec u nogi 10 czasy, i BŁAGAJ, żeby po prostu ZOBACZYĆ czubek swojego penisa!

I na tym polega nub, kalambur przeznaczony, Tak bardzo kocham dong, cały dong, ale HEAD jest najmilszy w tym przypadku!

W Penis Central pisałem o tego typu dongu, ale nie bezpośrednio.

I nie skupiłem się na głowie w jednym z punktów, ale...

Penis Centralny Mike Watson

... jego dong, jest cięty. Jest długa. MNIAM!

Jest wąski, ale nie tak wąski, że nie czuje się dobrze!

Ale ten długi trzon jest tak godny kultu, skóra jest tak gładka, ale spód, najbardziej wrażliwa część uroczego penisa Mistrza, spód jest zakrzywiony!

Jego dziura w siusiu jest taka miła, Czuję to daleko stąd!

Jego GŁOWA, ta błyszcząca głowa penisa, doprowadzało mnie to do szaleństwa, Mistrz, Całowałbym to cały dzień, i rzeczywiście, Mistrz mnie teraz ignoruje, ale codziennie promuję jego penisa, to takie MIŁE!

Podczas masowania stóp mojej żony, gdy uderza, kopie, a poza tym suki - i ignoruje mnie- podczas pedicure z drugą stopą na moim ramieniu, dając jej głowę w nocy, są tam wszystkie zwykłe myśli kobiecości.

Masuje stopy tak, jak ona chce.

Naciskając jej nogi, jak ona chce!

Co najważniejsze, nie tylko lizanie jej tak, jak chce - ale błaganie, by ją polizać! — i dziękując jej obficie za rzeczy, których większość mężczyzn nigdy by nie zrobiła, i obszary, których nikt by „nie chciał” tj. nieogolone krzaki, pachy, i... cóż, jej urocza SROMA!

Nawet w jej okresie, robię to!

Usuwam jej tampony i...

To wszystko, zawsze sprowadza się do... naturalnego postępu, o którym tak często mówię w Cock Worship for Sissies and Faggots!

kogut kult dla Caminsynek I pedały W Mike Watson

Stopy i kogut, chłopcze!

Stopy i kogut!

I to wszystko, naturalny postęp, który możesz zignorować, ale zawsze tam jest!

Cały czas myślę o długim dongu Malone"a, nawet gdy naciskając jej stopy, Ssę palce pani tak, jak jego dong, głowa, Pani to uwielbia!

Szepczę o NIM seksowne rzeczy, błagając ją, by mnie oczerniała, moje ciało, mój penis - co i tak by zrobiła, ale ona uwielbia, kiedy się czaję, zadowalając ją!

To wszystko, co się liczy, Długi dong Malone"a zasługuje na PRZYJEMNOŚĆ, Chciałbym móc trwale przykleić go do twarzy, głowa skierowana w górę, Styl Spongejoe Bob, żebym mógł mieć jego piękne jaja w ustach, patrząc z szacunkiem (język na zewnątrz! GOON!) na jego długim trzonie, i całując go przez cały dzień...

Malone Sir, jesteś taki miły!

Twój penis jest naprawdę (dla pani i dla mnie) tym, nad czym pracuję!

I tak bardzo chcę ją z prawdziwym ogierem takim jak ty, nie ktoś taki jak ja, który jest ogierem na siłowni, żałośnie DUD w sypialni!

Lubisz tylko penisa chłopca!

Rachna Pani, miałaś rację, i tak MIŁO!

Ciekawe, co robi Malone Sir.

Zastanawiam się, czy jego penis jest wiotki, i czy chodzi tak, jak napisałem tutaj w Sissy Confession!

To takie seksowne, długi dong mężczyzny - prawdziwy mężczyzna - kołyszący się podczas spaceru, jaja też, moje oczy są hiponotyzowane przez kołyszący się dong, i GŁOWA, zwykle mokry po seksie!

TAK MIŁO!!!

Dobrze, mój przyjaciel, TO może być kolejna maminsynek spowiedź sama w sobie, i jak napisałem dziś rano na Twitterze, Wyznanie się ojcu - matce - lub Sissy Mike nigdy nie było tak dobrze.

Hehe.

Wszystko o uczciwej i otwartej komunikacji z serca.

Musisz CHCIEĆ ZROBIĆ TO NAJPIERW!

I nawet jeśli wyznasz sobie, lub swojemu SO, lub ktokolwiek, jeśli robisz to naturalnie iz otwartym sercem, szanse są twoim nasieniem (gra słów!) KWITNĄ w to, czego naprawdę chcesz!

Ok, dość tego - albo znowu dong Mistrza?

Ta głowa jest taka miła, Zastanawiam się, co robi.

Przepraszam, mistrzu Malone!

ON - co ON robi!

Jak Madam Pearl słusznie określała penisa stud jako „on”!

I to jest to.

Wróć wkrótce!

Najlepsza,

Mike'a Watsona

PS - Mówiąc o Sissy Confessions, oto nasz najnowszy kurs - płonący HOT -

Cece wyznania Mike Watson

Zdobądź to TERAZ.

(Ta maminsynek właśnie nauczyła się prowadzić. Jest z tego taka DUMNA! Muah! Kocham was wszystkich!?) Maminsynek duma! Gotowy do serwowania! TY!

?

Pokochasz to!

I, wyślij swoje wyznania jako komentarze lub e-maile, jeśli tak wybierzesz, Podzielę się nimi ze światem (i nie wstydź się, WSZYSCY mamy te myśli!) .

Oni też nigdy nie odejdą. Lepiej ZAAKCEPTUJ TO!

You may also like...