Zlato, prečo je to tak, že štíhle chlapci majú najväčšie vtáky?

Home  >>  Uncategorized  >>   Zlato, prečo je to tak, že štíhle chlapci majú najväčšie vtáky?

Zlato, prečo je to tak, že štíhle chlapci majú najväčšie vtáky?

20
May,2020
Spicy Erotic
off

To pravdepodobne znie ako niečo, čo ma spýtal Sophia Bai, alebo snáď nenapodobiteľný Madam Su, cuckoldress au extraordinaire.

Alebo možno princezná Joanie, alebo možno aj kráľovská pani Jojo (zatiaľ čo sa masíruje krásna široká chrbát! ?).

A v každom z týchto prípadov by som očakával túto otázku. Hehe.

Legrační vec, nebol to žiadny z nich, ktorý sa ho pýtal.

To bolo niečo, čo sa ma pýtala bývalá priateľka späť v deň (wayyyyyyyy späť v deň).

Spomeňte si na dievča, o ktorom som vám povedal, že raz sa „rozpadlo“ v blízkosti sorority a začalo na tiráde o mne, že musím ísť na poradenstvo pre môj foot fetish?

Som si istý, že áno!

Ak ste ma sledovali, aspoň áno, ale vyvoláva to zaujímavú otázku.

Včera v noci som mal rôzne zaujímavé sny, časť tých snov zahŕňajúcich nahé „masážne“ pracovníkov čaká na mňa.., okrem toho, že boli MALE, na rozdiel od toho, čo som písal o Sin City Diaries, hehe.

Mužské a svalnaté a ázijské (čínske ázijské) funkcie, pokiaľ si pamätám, a pamätám si tie svalnaté truhly a hnedé pert bradavky... a sedeli tam nahí s malým pásom... a obrovský penis zdôrazňujúci ten malý pás ešte ďalej!

Rovnako ako kohút som videl na tenkom chrbte vole raz, tvrdý člen takmer hrubší ako moje zápästie (čo nie je štíhle!) a PERFEKTNE rovný ramdod rovný DONG s rezanou hlavou, frenulum tak jasne viditeľné.

Pokúsim sa uverejniť tento obrázok na mojom Twitteri, ale zatiaľ - - áno, vo sne to bol raj cuck, okrem toho, že si pamätám, ako som sa dotýkal chlapových truhiel, zatiaľ čo ma masírovali, vo sne nebolo žiadne ponižujúce.

Ak niečo, bolo to relaxačné, a ja som sa neprebudil s tvrdým, ako som normálne robiť počas niektorých z týchto snov (najmä tie ponižujúce)!

A v každom prípade späť k pôvodnej otázke.

V Číne majú príslovie, ktoré som často spomínal vo svojich spisoch „Ren Pang Qiu Dian“

Inými slovami, tučný človek má malý penis.

A aj keď to nie je pochýb o tom, že jedno z tých bombastických výrokov, faktom zostáva, že ak máte brucho také veľké, že nemôžete vidieť svojho vtáka, keď sa pozriete nadol - - no, nielen brucho je príliš veľké, ale aj z hľadiska viditeľnosti., za predpokladu, že je tu veľa práce. s.

A ak ste cuck alebo sissy tam pravdepodobne nie je, a ak existuje, je (alebo by mal byť) zabalený, chlapec!

Viem, že to veľa - keď som v dobrej kondícii, moje erekcie sú oveľa silnejšie a môj vták oveľa viditeľnejší a zdá sa väčší príliš.

Otočná strana, späť, keď som bol tučný a z formy, stále som mal veľký péro, ale nebolo to tak viditeľné, a ja som sa necítil blízko tak veľký so všetkými flab okolo dolnej abs buď!

A všetci štíhlí chlapci, ktorých som videl, buď ako cuck, alebo inak potvrdili túto moju teóriu, a zdá sa, že je to pravda.

Čo sa týka vás, môj drahý čitateľ - čo si myslíte?

Pošlite svoj posudok späť - a dajte mi vedieť!

Najlepší

Mike Watson

PS - Uistite sa, a vyzdvihnúť Cuckold kompilácie práve tu (Mekka pre vás cucks vonku) -

PS #2 - Pozreli ste sa na naše výprask nových 16 neuveriteľne výkonných potvrdení Femdom? Ak nie, tu je miesto, kde môžete -

%d bloggers like this: