Kochanie, dlaczego to ten szczupły faceci mają największe dicks?

Home  >>  Uncategorized  >>   Kochanie, dlaczego to ten szczupły faceci mają największe dicks?

Kochanie, dlaczego to ten szczupły faceci mają największe dicks?

20
May,2020
Spicy Erotic
off

To prawdopodobnie brzmi jak coś, o co poprosiła mnie Sophia Bai, a może niepowtarzalna Madam Su, cuckoldress au extraordinaire.

A może księżniczka Joanie, a może nawet królewska Madam Jojo (podczas masowania tego pięknego szerokiego pleców! ?).

I w każdym z tych przypadków spodziewałbym się tego pytania. Hehe.

Zabawna rzecz, to nie żaden z nich o to poprosił.

To było coś, co była moją byłą dziewczyną w tamtych czasach (wayyyyyyyy z powrotem w ciągu dnia) zapytał mnie.

Pamiętasz dziewczynę, o której ci mówiłem, że kiedyś „załamała się” w pobliżu stowarzyszenia i zaczęła tyradę o tym, że muszę iść na poradę dotyczącą mojego fetyszu stóp?

Jestem pewien, że masz!

Jeśli mnie śledzisz, robisz, przynajmniej, ale rodzi to interesujące pytanie.

Ostatniej nocy miałem różne ciekawe sny, część tych snów z udziałem nagich pracowników „masażu” czekających na mnie.. poza tym, że byli MĘSKIMI, w przeciwieństwie do tego, o czym pisałem w Sin City Diaries, hehe.

Mężczyzna, muskularny i azjatycki (Chiński azjatycki) funkcje o ile pamiętam, i pamiętam te muskularne piersi i brązowe sutki pert... i siedzieli tam nago z maleńką talią.. i ogromny kogut jeszcze bardziej podkreślający tę maleńką talię!

Podobnie jak kogut, który widziałem kiedyś na szczupłym kolesiu, twardy członek prawie grubszy niż mój nadgarstek (co nie jest szczupłe!) i PERFEKCYJNIE prosto ramdod prosto DONG z głową cięcia, wędzidełka tak wyraźnie widoczne.

Spróbuję opublikować to zdjęcie na moim Twitterze, ale na razie - tak, to był cuck paradise we śnie, z wyjątkiem tego, że chociaż pamiętam dotykanie piersi faceta, gdy mnie masowali, we śnie nie było żadnego upokarzającego.

Jeśli już, to było relaksujące, a ja NIE obudziłem się z ciężkim, jak zwykle robię to podczas niektórych z tych snów (zwłaszcza tych upokarzających)!

A w każdym razie wracając do pierwotnego pytania.

W Chinach kontynentalnych, mają powiedzenie, o którym często wspominałem w moich pismach „Ren Pang Qiu Dian”

Innymi słowy, grubas ma małego penisa.

I chociaż jest to bez wątpienia jedno z tych bombastycznych powiedzeń, faktem jest, że jeśli masz brzuch tak duży, że nie możesz zobaczyć swojego penisa, gdy patrzysz w dół - cóż, nie tylko brzuch jest za duży, ale także zabiera ci penisa pod względem widoczności., zakładając oczywiście, jest dużo do pracy. z.

A jeśli jesteś cuck lub sissy, prawdopodobnie nie ma, a jeśli jest, to jest (lub powinno być) w klatce, chłopiec!

Wiem TO DUŻO - kiedy jestem w dobrej formie, moje erekcje są dużo silniejsze, a mój penis o wiele bardziej widoczny i wydaje się też większy.

Odwrotna strona, kiedy byłem gruby i nie miałem formy, Nadal miałem dużego penisa, ale nie było tak widoczne, i nie czułem się tak duży z całym klapą wokół dolnego brzucha!

I wszyscy szczupłi faceci, których widziałem, albo jako cuck, albo w inny sposób skorobują tę moją teorię, i wydaje się, że to prawda.

Co do ciebie, mój drogi czytelniku - co o tym myślisz?

Wyślij swoją informację zwrotną - i daj mi znać!

Najlepsze

Mike'a Watsona

P.S. - Upewnij się i podnieś Cuckold Compilations tutaj (mekka dla ciebie cucks tam) -

P.S #2 - Czy spojrzałeś na nasze nowe klapsy 16 NIESAMOWICIE POTĘŻNE afirmacje Femdom jak dotąd? Jeśli nie, tutaj możesz -

%d bloggers like this: