عزيزم، چرا بچه هاي لاغر بزرگترين کير رو دارن؟

Home  >>  Uncategorized  >>   عزيزم، چرا بچه هاي لاغر بزرگترين کير رو دارن؟

عزيزم، چرا بچه هاي لاغر بزرگترين کير رو دارن؟

20
May,2020
Spicy Erotic
off

این احتمالا برای تلفن های موبایل مانند چیزی سوفیا بای از من خواسته, و یا شاید بی نظیر خانم سو, cuckoldress طلا فوق العاده.

یا شاید شاهزاده Joanie، و یا شاید حتی شاهوار خانم جوجو (در حالی که گرفتن که دوست داشتنی گسترده تماس ماساژ! ؟).

و در هر یک از این موارد من می خواهم این سوال انتظار می رود. ههه

خنده داره، هيچکدوم از اونا اين سوال رو نپرسيدن

این چیزی بود که دوست دختر سابقم در آن روز (wayyyyyyyyy در روز) از من پرسید.

به یاد داشته باشید دختر من به شما گفتم که یک بار «شکست» در نزدیکی یک انجمن خواهری و شروع به در یک tirade در مورد من نیاز به رفتن به مشاوره برای طلسم پا من?

من مطمئن هستم که شما انجام می دهید!

اگر شما دنبال من هستید، حداقل این کار را می کنید، اما این یک سوال جالب را مطرح می کند.

شب گذشته من رویاهای جالب مختلفی داشتم، بخشی از آن رویاها که کارگران «ماساژ» برهنه در انتظار من بودند. به جز آنها مرد بودند، در مقایسه با آنچه در خاطرات شهر گناه نوشتم، هه.

مرد و عضلانی و آسیایی (آسیایی چینی) ویژگی های تا آنجا که من به یاد داشته باشید, و من به یاد داشته باشید کسانی که سینه عضلانی و نوک پستان پرت قهوه ای.. و آنها نشسته بودند وجود دارد برهنه با کمر کوچک.

بسیار شبیه به خروس من در یک شخص باریک تماس دیدم یک بار, عضو سخت تقریبا ضخیم تر از مچ دست من (که باریک نیست!) و کاملا راست ramdod دونگ مستقیم با سر برش, لگام تا به وضوح قابل مشاهده.

من سعی می کنم آن تصویر را در توییتر خود ارسال کنم، اما در حال حاضر - - بله، بهشت در خواب بود، مگر اینکه من به یاد داشته باشید که سینه های مرد را لمس می کرد، در حالی که آنها مرا ماساژ دادند، هیچ تحقیر آمیز در خواب وجود نداشت.

اگر هر چیزی، آن را آرامش بخش بود، و من با سخت از خواب بیدار به عنوان من به طور معمول در طول برخی از این رویاها (به خصوص آنهایی که تحقیر آمیز) انجام دهید!

و در هر صورت، بازگشت به سوال اصلی.

در سرزمین اصلی چین، آنها جمله ای دارند که من اغلب در نوشته های خود «رن پانگ کیو دیان» ذکر کرده ام

به عبارت دیگر مرد چاق آلت تناسلی مرد کوچک است.

و در حالی که این بدون شک یکی از آن سخنان گزاف است، واقعیت این است که اگر شکم آنقدر بزرگ داشته باشید که هنگام نگاه کردن نمی توانید دیک خود را ببینید - - خوب، نه تنها شکم خیلی بزرگ است، بلکه از نظر دید نیز از دیک شما دور می شود. با.

و اگر شما یک cuck یا دخترانه هستید به احتمال زیاد وجود ندارد، و اگر وجود دارد، آن است (یا باید) در محاصره، پسر!

من این را خیلی می دانم - زمانی که من در شکل خوب هستم، نعوظ من بسیار قوی تر است و دیک من خیلی بیشتر قابل مشاهده است و به نظر می رسد بزرگتر است.

سمت تلنگر، وقتی چاق بودم و از فرم خارج شدم، هنوز یک دیک بزرگ داشتم، اما نزدیک به اندازه قابل مشاهده نبود، و من با تمام فلب های اطراف شکم پایین نیز احساس بزرگی نکردم!

و همه بچه های باریک من دیده ام، یا به عنوان یک cuck و یا در غیر این صورت خورده اند این نظریه من، و به نظر می رسد درست است.

در مورد شما، خواننده عزیز من - شما چه فکر می کنید؟

ارسال در خوراک خود را به عقب — و اجازه دهید من می دانم!

بهترین

مایک واتسون

P.S. — مطمئن باشید و انتخاب کنید تا, تلفیقی حق در اینجا (مکه برای شما cucks در خارج وجود دارد) —

P.S #2 - آیا شما گرفته شده نگاهی به ما دنیای جدید 16 باور نکردنی قدرتمند زن سروری تصدیق هنوز? اگر نه، در اینجا جایی است که شما می توانید -

%d bloggers like this: