Kallis, miks on nii õhuke poisid on suurim dicks?

Home  >>  Uncategorized  >>   Kallis, miks on nii õhuke poisid on suurim dicks?

Kallis, miks on nii õhuke poisid on suurim dicks?

20
May,2020
Spicy Erotic
off

See ilmselt kõlab nagu midagi Sophia Bai küsis minult, või ehk jäljendamatu proua Su, cuckoldress au extraordinaire.

Või ehk printsess Joanie, või ehk isegi Regal Proua Jojo (samas saada, et armas lai tagasi masseerida! ?).

Ja ükskõik millisel juhul ma ootan seda küsimust. Hehe.

Naljakas asi, see polnud ükski neist, kes seda küsis.

See oli midagi endine tüdruksõber minu tagasi päeval (wayyyyyyyyy tagasi päeval) küsis minult.

Mäleta tüdruk ma ütlesin teile, et kui „lagunes” lähedal korporatsioon ja hakkas tiraad mind vaja minna nõustamine minu suu fetiš?

Ma olen kindel, et sa teed!

Kui olete jälgib mind, sa vähemalt, kuid see tekitab huvitava küsimuse.

Eile õhtul oli mul erinevaid huvitavaid unenägusid, osa neist unistused kaasates alasti „massaaž” töötajate ootab mind... välja arvatud nad olid MEES, erinevalt sellest, mida ma kirjutasin in Sin City päevikud, hehe.

Mees ja lihaste ja Aasia (Hiina Aasia) funktsioone nii palju kui ma mäletan, ja ma mäletan neid lihaste kummutid ja pruun pert nibud... ja nad istusid seal alasti väike talje... ja suur kukk rõhutades, et väike talje veelgi!

Palju nagu kukk nägin slim tagasi kutt kord, raske liige peaaegu paksem kui mu randme (mis ei ole õhuke!) ja täiesti sirge ramdod sirge DONG koos lõigatud pea, frenulum nii selgelt nähtav.

Ma proovin ja postitada, et pilt minu Twitter, kuid nüüd - - jah, see oli cuck paradiis unes, välja arvatud kuigi ma mäletan puudutades kutt kummutid, kui nad masseerida mind, seal ei olnud mingit alandavat unes.

Kui midagi, see oli lõõgastav, ja ma ei ärka kõvasti nagu ma tavaliselt teha ajal mõned neist unistused (eriti alandav ones)!

Ja igal juhul tagasi esialgse küsimuse juurde.

Mandri-Hiinas on neil öeldes, et ma olen sageli mainitud minu kirjutistes „Ren Pang Qiu Dian”

Teisisõnu rasva mees on väike peenis.

Ja kuigi see on kahtlemata üks neist pommitavatest ütlustest, on tõsi, et kui sul on kõht nii suur, et sa ei näe oma munn, kui sa vaatad alla - noh, mitte ainult ei ole kõht liiga suur, kuid see võtab ära oma munn nii nähtavuse poolest.. Eeldades muidugi, seal on palju tööd teha. koos.

Ja kui sa oled cuck või nõtk tõenäoliselt ei ole, ja kui on olemas, see on (või peaks olema) puurides, poiss!

Ma tean seda palju — kui ma olen heas korras, minu erektsioon on palju tugevam ja minu munn palju nähtavamaks ja tundub suurem ka.

Flip side tagasi, kui ma olin rasva ja välja kuju, mul oli veel suur munn, kuid see ei olnud lähedal nii nähtav, ja ma ei tunne lähedal nii suur kõik flab ümber alumise abs kas!

Ja kõik õhukesed poisid olen näinud, kas kukk või muul viisil on korrobeerunud see teooria minu, ja see tundub olevat tõsi.

Mis puudutab sind, mu kallis lugeja — mida sa arvad?

Saada oma toite tagasi - ja andke mulle teada!

Parim

Mike Watson

P.S. - Ole kindel ja korja Cuckold Kogumised siin (meka teile cucks seal) -

P.S #2 - Kas olete võtnud pilk meie Kiire uus 16 uskumatult võimas femdom väiteid veel? Kui ei, siis siin on koht, kus saate -

%d bloggers like this: